Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:42 25.04.24 
Мнения
   >> Вашето мнение
*Кратък преглед

Тема За модерация на неграмотността!!!нови  
АвторMинyвaч (Нерегистриран)
Публикувано18.06.07 18:52



Смятам, че е време да се забрани достъпът до интернет за неграмотни индивиди. Призовавам за: 1. Въвеждане на тестове по български език и тестове за интелигентност преди някой да бъде допускан за изразяване на мнение във форумите. 2. При липса на такива ресурси да се прибегне до безпощадна модерация на неграмотно написаните постинги - специално що се отнася до ПРАВОПИСА !!!
Аз възприемам, като лична обида факта, че деца на възраст 15-16 години (да не говорим за по-възрастни хора) са неграмотни по отношение на правописа. Спазването на правилна пунктуация е нещо, което може да се подобри и при желание да се усвои на по-добро ниво. НЕПРАВИЛНИЯ ПРАВОПИС, ОБАЧЕ Е ГАВРА С ЕЗИКА !!! ОМРЪЗНА МИ ДА СЕ ГАВРЯТ С РОДНИЯ МИ ПИСМЕН ЕЗИК - ТОВА Е БЕЗОБРАЗИЕ !!!!!!!



Тема Re: За модерация на неграмотността!!!нови [re: Mинyвaч]  
Авторштo (Нерегистриран)
Публикувано19.06.07 16:44



Всеки има право да бъде неграмотен



Тема Re: За модерация на неграмотността!!! [re: штo]  
АвторHяkoй cи (Нерегистриран)
Публикувано19.06.07 18:24



Никой не е казал противното. Въпроса е такива хора да не бъдат допускани да изразяват мнения в интернет пространството!



Тема Re: За модерация на неграмотността!!!нови [re: штo]  
АвторMинyвaч (Нерегистриран)
Публикувано19.06.07 18:31



Неграмотните трябва да бъдат мотивирани по някакъв начин да станат грамотни. В противен случай те стават само и единствено за РОБИ !!!



Тема Re: За модерация на неграмотността!!!нови [re: Mинyвaч]  
Автор Cтaниcлaв!Модератор (приятел)
Публикувано27.06.07 14:22



Някакви по-конкретни предложения?
Мога да стана пъдар и редактор в случай, че dir.bg ми предложат 1000 лева месечна заплата.
Иначе не. Всичко е на доброволни начала, пАнимаешь ли


Пък и нека си пишат с грешките. Така особено ясно става кой кой е. Ама виж, и латиницата много ме дразни



Тема Станиславеййййййй...нови [re: Cтaниcлaв!]  
АвторПaнacoнчo (Нерегистриран)
Публикувано06.07.07 13:46



ни съ пръй на грамотен, майна, ами бягай да пишеш в Женски клуб, където ти е мястото.
П.П. Ти за 1000 лв. и други неща ще правиш, ама не е тук мястото да ги обсъждаме...





Тема ако имаш предложениянови [re: Пaнacoнчo]  
Автор Cтaниcлaв!Модератор (шемет)
Публикувано09.07.07 15:18



по темата - давай смело.
Че аз не съм ha!, бате!



Carnivorous vulgaris


*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.