Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:43 18.04.24 
Мнения
   >> Вашето мнение
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема ПРЕДЛОЖЕНИЕ към СКГТнови  
Автор didata (nova)
Публикувано11.04.05 14:04



След като в предното мнение колегите оправиха задръстванията от лични селски автомобили, нека направим нещо и за по-голям комфорт в градския транспорт на столицата.

ВНАСЯМ В СКГТ СЛЕДНИТЕ ПРЕДЛОЖЕНИЯ:

1. Пенсионерски карти и намаления НЕ ВАЖАТ в часовите диапазони 8.00-9.30 и 17.00 - 19.00 ч (пон.-петък).
2. Превоз на минерална вода, лук и други обемни или миризливи битови помагала се таксуват с допълнително билетче (както при съпътстващ багаж с размери над 60/45/45)
3. Ромите ползват за транспортиране автомобилния парк на ВОЛФ, достъпът им до други превозни средства (вкл. каруци) се наказва еднократно със отнемане на размножителната способност.
4. Гражданите на Обеля плащат двойна цена на билетче за метро.





Тема Re: ПРЕДЛОЖЕНИЕ към СКГТнови [re: didata]  
Авторbobo (Нерегистриран)
Публикувано15.04.05 15:12



6.Водачите на превозни средства в СКГТ да не пушат,докато изпълняват служебните си задължения,защото осмърдяват по много гаден начин превозните средства,на които се возят и деца,и възрастни болни хора,и млади хора,и хоре с белодробни проблеми,нежелаещи да умрат от преждевременна мъчителна смърт.



Тема Re: ПРЕДЛОЖЕНИЕ към СКГТнови [re: bobo]  
Авторrrr (Нерегистриран)
Публикувано15.04.05 15:26



хайде стига с тия забелжки за тютюнопушенето. едва ли дима от една цигара ще доведе до такива ускожнения които си описал. мисля че в случая е по-страшна мърсотията в самото превозно сердство и дима от ауспусите от всички останали превозни средтсва участници в пътното движение



Тема Re: ПРЕДЛОЖЕНИЕ към СКГТнови [re: didata]  
Автор METHOD (логистик)
Публикувано16.04.05 15:09



..........

10. Дидата да се сложи за диспечерка, с цел всеобхватен контрол над пенсионерите, ромите, лука, чесъна и другите прекурсори

11. МЕТО, като мн отворен съм света и разбирач/разбивач на женски сърца да се назначи като ръководител на 14 отряд на Казиченския затвор, по-известни като контрольори по автобус 76 с цел облагородяването и интегрирането им в обществото

12. Хан Кардам - да пише молба до управителя - моля да бъда назначен на подходяща работа, каквато смята, че ще му приляга - не и контрольор!

Пролетарии всех стран соединяйтесь!


Тема Re: ПРЕДЛОЖЕНИЕ към СКГТнови [re: METHOD]  
Автор didata (nova)
Публикувано16.04.05 22:06





.... а като диспечерка ще се справя - имам стаж 6 дни в СКГТ!
виж, теб не съм сигурна дали да те жертваме за казиченската кауза....



Тема Re: ПРЕДЛОЖЕНИЕ към СКГТнови [re: didata]  
Автор METHOD (логистик)
Публикувано17.04.05 17:37



А какво предлагаш - да пиме по кафе ли?

Пролетарии всех стран соединяйтесь!


Тема Re: ПРЕДЛОЖЕНИЕ към СКГТнови [re: METHOD]  
Автор Khan Kardam (танграист)
Публикувано17.04.05 18:09



А аз все пак какво ще правя



Тема Re: ПРЕДЛОЖЕНИЕ към СКГТнови [re: Khan Kardam]  
Автор didata (nova)
Публикувано18.04.05 09:43



докат си пием ирландските кафета на слънчев бряг ти ще ни вееш с ветрила и със заучена реплика ще отпъждаш досадните селяци-комплексари които завистливо ще се опитват да ни накацати наакат....



Тема Re: ПРЕДЛОЖЕНИЕ към СКГТнови [re: didata]  
Автор Khan Kardam (танграист)
Публикувано19.04.05 07:40



...е тогава определено ще се видим май,юни,,юли,август и септември съм там



Тема Re: ПРЕДЛОЖЕНИЕ към СКГТнови [re: bobo]  
АвторЯдocaн (Нерегистриран)
Публикувано26.04.05 02:00



...7.Да се забрани на шофьорите да пускат чалга, че мътните ще ги вземат! Да си слушат просташките напеви в своите апартаменти, кръчми и изобщо в мръсната си пролетарска среда!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.