Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:32 18.05.24 
Мнения
   >> Вашето мнение
*Кратък преглед

Тема нещо ще се случи днес  
Авторno name (Нерегистриран)
Публикувано13.03.07 10:20



днес ще има похищение или нещо подобно срещу известна личност,или ще има атентат някъде-сънувах го,а сънищата ми никога не ме лъжат



Тема Re: нещо ще се случи днеснови [re: no name]  
АвторБлaryн Kyзмaнoв (Нерегистриран)
Публикувано13.03.07 20:07



Ако след още 3 часа и 53 минути не се случи нищо ще се изложиш.



Тема Случи се!нови [re: no name]  
Автор Maймyнa ([менте])
Публикувано13.03.07 22:32



На леля Койна от Койнаре кокошката е снесла яйце с два жълтъка.. Цялото село е в шок. Дори попа е дал на клисаря почивен ден и се е отдал на пиянски забавления с даскала. Резултата от играта им на табла е 7 на 4 за кучето на даскала.
Аз като ви разправях за еволюцията, вие ми се смеехте.



Търся запазена сигнатура до 100 символа. Може да има и Markup.

Тема Re: нещо ще се случи днеснови [re: no name]  
Автор Ckeптиk (мразя рекламите)
Публикувано15.03.07 08:23



Случи се.
Един глупак реши, че е ясновидец.
Жалко, щеше да е по-интересно, ако беше познал - тогава щяхме да имаме още един умник, когото да слушаме и върху когото да стоварваме отговроността, когато не стане.



Тема Re: нещо ще се случи днеснови [re: Ckeптиk]  
АвторпEHCИOHEP (Нерегистриран)
Публикувано15.03.07 14:03



Един пенсионер ударил шамар на друг на митинга. Това се случило, казаха по Националната телевизия. Изкуфели дъртаци. Когато трябваше да гласуват за когото трябва, пасуваха или гласуваха за тези, които нищо няма да направят.
Генерал Киселово са едно нищо. Ако това бе станало в Чирпанско или Пазарджишко, Селджукът досега нямаше да се радва на Слънцето. Преклонена главичка, остра сабя я сече. Като се надупваш, ще ти го вкарат.



Тема Re: Случи се!нови [re: Maймyнa]  
Автор HAДEЖДA™ (Jedem das Seine)
Публикувано16.03.07 10:06



Ама обяснил ли си, че не е задължително еволюцията да отиде до края? Може да се получат бъгове и на междинни етапи



Този Свят и Прекрасен, и Грозен е МОЙ !
Той е Капка от МОЕТО СЪРЦЕ !!



Тема Re: нещо ще се случи днеснови [re: no name]  
Автор METHOD (логистик)
Публикувано17.03.07 01:29



Мда, случи се.

Пак се напих.




Пролетарии всех стран соединяйтесь!



*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.