Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:11 24.05.24 
Мнения
   >> Вашето мнение
*Кратък преглед

Тема Дайте съвет за подарък?нови  
Авторнeли (Нерегистриран)
Публикувано04.03.07 22:58



Дъщеря ми е на рожден ден в петък на момче , което е във втори клас.
Дайте съвет какъв да бъде подаръка. Мислех книга, енциклопедия обаче се отказах. Ще ви помоля за съвет.
Блогодаря ви предварително!





Тема Re: Дайте съвет за подарък?нови [re: нeли]  
Автор tor (Тор ебе Киро)
Публикувано05.03.07 13:27



Пистолет с капси! Няма по-добро. На рождения ден на Преслав в 3-ти клас(последният ми клас в училище), му подарих стария си пистолет Магнум, който се зареждаще с 12 от сините кабси(най-мощтните). И до ден днешен си го ползва и ми благодари.
Похвали ми се даже, че го използва есента като озрее гроздедо в с. Земен и го нападнат косовете да ги плаши!





Тема Re: Дайте съвет за подарък?нови [re: tor]  
Авторнeли (Нерегистриран)
Публикувано05.03.07 23:52



глупости



Тема Re: Дайте съвет за подарък?нови [re: нeли]  
Автор tor (Тор ебе Киро)
Публикувано06.03.07 12:39



Еми купете му книга или енциклопедия(само плюшено мече за Коледа е по-банален подарък) и ще видиш каква пресилена изкуствена усмивка ще пусне. След това деликатно ще си я остави на шкафчето, където с години да събира прах, освен ако не е нещо по-интересно и баба му да си я чете преди следобедния сън!



А "глупости" ще викаш на оня, който работи по 9 часа на ден, за да ти донесе мизерната си заплатка от 600 лева(която стига само да си платите сметките), след което се напива до колапс с 400 грама домашна ракия и се чуди как да преживее злощастието, че има дъщеря, а не син от кварталната курва, която я опъват сички манафи наред, а на малоумната им дъщеря съучениците й бъркат в гащите, защото няма какво да правят в голямото междучасие!



Тема Re: Дайте съвет за подарък?нови [re: tor]  
Авторнeли (Нерегистриран)
Публикувано06.03.07 13:14



Простак и глупак. Явно не си добре с главата и не сравнявай останалите хора със себе си. ОНЯ вероятно си ти и ако прекаляваш с пиенето си е твой проблем , ако не ти стигат парите пак си е твой проблем . а КВАРТАЛНА КУРВА ще викаш на майка си , която те е родила тъп , грозен и кух.


Съветите спират до тук и сега. С манафи като теб не си заслужава да се спори.





Тема Re: Дайте съвет за подарък? [re: нeли]  
Автор tor (Made in tor)
Публикувано06.03.07 22:09



Стрино, алкохол и цигари не ползвам. Конаина съм го намалил до половин грам седмично, но скоро го махам съвсем!

Днеска даже се видях с дъщеря ти и наиш кво ми вика?
Черпих я едно бяло Боро и като зе да разпраа:
Влизам вчера в спалнята и гледам мама скача върху тате. Като ги попитах какво правят така, мама ми вика:
-Скачам върху голямото шкембе на татко ти, за да спадне миличка!
А пък аз й отговарям:
-Ааа, мамо няма смисъл-ти винаги като тръгнеш на работа и леля Ани от 3-тия етаж идва и започва да го надува!



Айде отивай да скачаш върху шкембака на мъжо си!



Тема Re: Дайте съвет за подарък?нови [re: tor]  
Авторнeли (Нерегистриран)
Публикувано07.03.07 20:37



стрина ще викаш на майка ти . боклук грозен





Тема Re: Дайте съвет за подарък?нови [re: нeли]  
Автор tor (Made in tor)
Публикувано07.03.07 22:04



Курво, дръш се по-сериозно! Никой не ти е виновен, че дъщеря ти е малоумна също като теб, а мъжа ти ти изневерява с мъже!

Иначе съм супер красив мъж, облечен с вкус, с много добре оформеня тяло, карам коли за над 28 000 евро и за аналогичен на мен мъж треторазрядна простакеса и средностатистическа курва като теб може само да мечтае!



Тема Re: Дайте съвет за подарък?нови [re: tor]  
АвторOO6 (Нерегистриран)
Публикувано12.03.07 14:27



Педерюга, дръж се по-сериозно!






*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.