Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:39 22.06.24 
Мнения
   >> Вашето мнение
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Re: агресия в училищенови [re: мaйka]  
АвторИмпepиaлиcт (Нерегистриран)
Публикувано27.02.07 21:05



Радвайте се, но искрено, на момчето Ви. Вие сте неговата опора, но не калъф. В никакъв случай не му поставяйте условия и критерии за да го обичате.
Това, макар и вярно, са само думи, на практика нещата са доста по-сложни. Стува ми се, че ако махнете телевизора от дома си, след 2-3 год., ще имате някакъв положителен ефект в здравето на детето.



Тема Re: агресия в училищенови [re: angel.from.hell]  
Автор ThunderGoddess (ZeUsSDauGhteR)
Публикувано06.03.07 22:30



Еми моя съвет е да запишете детето си в някое хубаво училище където няма друсащи се наркомани и пръднали идиоти. В моето училище нямаме такива гаменски постъпки и толкова груби майтапи. Уча в него от 2 години и най-големия инцидент, за който се чу в цялото даскало, беше че някой праснал друг със стола и го ударил в челото и му текнала кръв. И в крайна сметка се оказа, че те са си играели със стола, щотот са непорастнали деца :Р

olimpus.dir.bg


Тема Re: агресия в училищенови [re: ThunderGoddess]  
Автормaйka (Нерегистриран)
Публикувано20.03.07 13:37



Благодаря, но моето момче не е за всяко училище, още повече елитно. В нашия квартал няма по-различно училище, а и не съм склонна да го подлагам на нова адаптация. Тъпия циганин продължава да тормози всички под ред. В един момент се чудех дали да взема телефона на майка му и да й спретна същата "шега" или просто на следващата родителска среща да спретна скандал.



Тема Re: агресия в училищенови [re: мaйka]  
Авторkиko (Нерегистриран)
Публикувано31.03.07 10:11



.............стига и вие с тази масова параноя бе хора,не сте ли били на училище ???????????.........големите джобеха малките за стотинки,биехме се и с комоциоми сме се връщали в къщи хайде и вие прекалявате !!!!!!!!!!Ако тогава имахме Джи ес еми щеше да е като сега !!!!!



Тема Re: агресия в училищенови [re: kиko]  
Автормaйka (Нерегистриран)
Публикувано11.04.07 09:28



Браво Кико.Просто ме успокои! Значи като ми се обади някое изродче и ми каже, че детето ми "се е самоубило", аз трябва се посмея на веселата шега! НЕ СЪМ УБЕДЕНА! И за жестокостта няма извинение!Едно е да преджобиш първолак, но това е друго!Пък и нали е модерно да ги ИНТЕГРИРАМЕ ромите.Едно време...едно време учителите щяха да вземат мерки и да намалят поведение за такова нещо, а днес само вдигат рамене с обяснението"ами деца, какво да ги правиш"!



Тема Re: агресия в училищенови [re: мaйka]  
АвторnewAlien (Нерегистриран)
Публикувано25.04.07 14:38



Аз знам точно кога ще спре агресията, когато изпълнителната власт се даде в ръцете на Машината. Дотогава това което може да се направи е човек да се надява да не му се случва нещо на него или на детето му. Всякакви други съвети са просто философщина.



Тема Re: Машината?нови [re: newAlien]  
Автор lifejuice (минаващ)
Публикувано26.04.07 13:58



Какво е Машината?







Тема Re: Машината?нови [re: lifejuice]  
Автормaйka (Нерегистриран)
Публикувано04.05.07 11:33



"машината" според мен е друга форма на "неволята", т.е. изчаквам, ползвам невалидна карта, обаждам се на майката на идиотчето циганин и й причинявам същото"майче, Васил е със свръхдоза и лежи в подлеза на Плиска"!





Тема Re: агресия в училищенови [re: мaйka]  
АвторФилиkи eтepиa (Нерегистриран)
Публикувано11.05.07 16:29



"Кажете, защо сте толкова жестоки, деца?!" Защото на жестокост ги учат: медиите, властта (политици, полиция и пр.), (част от) учителите, лекарите и родителите... Въобще, цялото цинично-демократично общество.



А иначе - напълно ти съчувствувам.



Тема Re: до майканови [re: мaйka]  
АвторФилиkи eтepиa (Нерегистриран)
Публикувано11.05.07 16:59



Въпросното цигане, както и останалите вилнеещи цигани, биват нъсърчавани от бездействиено - или направо да си го кажем - покровителството на властта по отношение на тях, на всички нива: полиция, прокуратура, съд, общински власти, политици, - които от своя страна въздействат на училището.

Зад всичко това стои сянката на европейските неправителствени организации (от типа на Хелзинкския комитет). Оттам идва подстрекателството към циганите . Те диктуват на българските политчески куртизани как да се отнасят с "ромите" (че и името им даже подмениха...), т. е. да ги оставят да се качват на главата ни. Целта е българският етнос да бъде допълнително унизен, наплашен и въобще - смачкан.

Циганската напаст е взела ужасяващи размери. Някой по-нагоре ги беше нарекъл "изроди", и това не е преувеличено. Как могат да се нарекат същества, които крадат релси, без да ги интересуват последиците, или пък нарочно заледяват пътя през зимата, за да рекетират шофьорите! За тая измет трябва извънредно законодателство, ускорен и опростен съдебен процес; въдворяване в трудово-превъзпитателни лагери със строг режим.

Ако в най-скоро време не дойде на власт политеческа организация с радикално отношение към циганския проблем (и пълно презрение към европейските вопли за правата на това антисоциално племе), лошо и`се пише на тази страна...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.