Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:39 30.04.24 
Мнения
   >> Вашето мнение
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема яслинови  
Авторdjobi (Нерегистриран)
Публикувано04.02.07 19:06



Доволни ли сте от детските ясли?

Редактирано от Virgo на 05.02.07 16:21.



Тема Re: iasli [re: djobi]  
Автормaйka (Нерегистриран)
Публикувано05.02.07 15:09



Защо бързаш да го дадеш на ясла? Колкото и добра да е яслата това мъниче има нужда от мама и татко/по възможност/. Няма нищо по-нежно от това да го гледаш как расте. И частна, и елитна, и каквато и да е...против съм.В краен случай, защо не си наемеш една детска учителка да ти го гледа.По-добре е според мен.



Тема Аз лично пък смятамнови [re: мaйka]  
Автор VirgoМодератор (кобра)
Публикувано05.02.07 16:29



че яслата е по-добър вариант от пенсионирана детска учителка

Помисли само - все пак там контрола е по-голям и учи много по-интересни неща в по-интересна среда

Моето дете го дадох на 1 г и 2 мес на ясла и бях изключително доволна. Даже и опасенията ми, че ще боледува често не се оправдаха

Стана много организирана и самостоятелна, научи се да рисува и въобще и подейства много положително



Тема Re: Аз лично пък смятамнови [re: Virgo]  
Авторyчитeлka (Нерегистриран)
Публикувано06.02.07 14:10



Не говоря за изкукала пенсионерка! Има супер подбор.Обаче да си метнеш детето на 1 год.в ясна не ми се вижда майчинско/изключвам ситуациите, в които се налага/. Когато не си на работа, бебока пак ли е на ясла? Всеки час с него е много по-ценен от ясли.



Тема Разбира сенови [re: yчитeлka]  
Автор VirgoМодератор (кобра)
Публикувано06.02.07 15:45



че съм била на работа

И не виждам нищо лошо

А по-добре ли е да седя с него цял ден в кафенето? Това счита ли се за по-добър вариант примерно?



Тема Re: яслинови [re: djobi]  
Автор Blake (член)
Публикувано07.02.07 12:29



120% съм ЗА ясли и градини - вярно, в началото ще поболедува малко повече (всепак внимавай, ако боледува твърде често, изчакай няколко месеца и пробвай пак), но така или иначе, тези боледувания ще започнат все някога - детето няма да седи цял живот затворено в къщи. За разлика от учителката, в яслата/градината детето ще контактува с свои връстници - деца с еднакъв акъл, интереси, поведение и т.н. - все неща, които нито една учителка не може да ти подсигури. Пробвай да стоиш 2-3 години по цял ден с някоя жена с 40 години по-голяма от тебе - интересно ли ще ти е???
Въобще, ако искаш да имаш добре развито, контактно и отворено дете - избора е само един - детска ясла/градина. Дори и варианта да си го гледаш самостоятелно не2 е за препоръчване. виждал съм достатъчно пораснали деца, които не могат да се отделят от полата на майка си, дори на възраст над 30 години...



Тема Re: яслинови [re: Blake]  
Авторyчитeлka (Нерегистриран)
Публикувано08.02.07 09:30



Мнението ми е само за яслата. Не съм против детските градини, напротив. Според мен, детето трябва да тръгне на детска градина най-рано на 2,5 години. Деца, които постъпват направо за предучилищна група/тя е задължителна/, са вече "социални аутсайдери".



Тема Re: яслинови [re: yчитeлka]  
Автор. (Нерегистриран)
Публикувано08.02.07 12:33



Много крайно мнение.
Аз например съм постъпила
направо в І клас






Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.