Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:17 22.06.24 
Мнения
   >> Вашето мнение
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема ТЕРМОКАНА - НОБХОДИМОСТ ИЛИ ОЩЕ ЕДИН УРЕД В ШКАФАнови  
Авторbuba (Нерегистриран)
Публикувано11.10.06 21:51



РЕШИЛА СЪМ ДА СЕ ОБУРУДВАМ С ТЕРМОКАНА , НО НЕМОГА ДА РЕША КАКВА МАРКА ДА БЪДЕ. МОЛЯ ДА МИ ОТГОВОРИТЕ КАКВО Е ВАШЕТО МНЕНИЕ ЗА ТЕРМОКАНИТЕ , МОДЕЛ И ИЗОБЩО НЕОБХОДИМОСТ ЛИ Е ИЛИ НЕ ТОЛКОВА ПОТРЕБНА ВЕЩ? БЛАГОДАРЯ ВИ ПРЕДВАРИТЕЛНО.





Тема Re: ТЕРМОКАНА - НОБХОДИМОСТ ИЛИ ОЩЕ ЕДИН УРЕД В ШКнови [re: buba]  
Автор Blake (извънземен)
Публикувано12.10.06 10:04



ако имаш предвид тези кани, които най-общо представляват комбинация от кана и бързовар - това е един изключително полезен уред. Можеш да стоплиш от порядъка на 1 литър вода за 1 минута дето се вика. Много по-бързо от всеки друг уред. Изключително удобно ако пиеш кафе например, или имаш малко дете.

Just a genius



Тема Re: ТЕРМОКАНА - НОБХОДИМОСТ ИЛИ ОЩЕ ЕДИН УРЕД В ШКАФАнови [re: buba]  
Автор(Нерегистриран)
Публикувано12.10.06 11:43



Естествено, необходимост

Ако ежедневно правиш нес кафе, чайове, запарки на билки, бульони, ползваш топла вода за приготвяне на ястията, при профилактичен режим на ТЕЦ и топлата вода, при изпиране на някое току-що направено петно с вряла вода и т.н. И, естествено е много по-икономично от конвенциалните котлони откъм консумирана енергия и време. Марката няма кой знае какво значение, ако каната е купена от търговски обект, даващ гаранция, а не от сергия на улицата... Е, има разлика при някои функции, с/без таймер, светодиод, топлоустойчива пластмаса отвън предпазва децата да не се изгорят, обем/вместимост, мощност, която определя времето, възможност да се сваля от основата и да се поднася каната на масата, автозащитно изключване при липса на вода и/или кипене, поддържане на определена температура, филтри за водата и т.н.



Тема Re: ТЕРМОКАНА - НОБХОДИМОСТ ИЛИ ОЩЕ ЕДИН УРЕД В ШКАФАнови [re: buba]  
Автор VirgoМодератор (Кобра)
Публикувано12.10.06 16:30



Моята е сименс и съм страшно доволна от нея. От 5 години е в люта експлоатация и дори си я донесох на работа. Просто е незаменима и слава богу нямам никакви проблеми с нея



Тема Re: ТЕРМОКАНА - НОБХОДИМОСТ ИЛИ ОЩЕ ЕДИН УРЕД В ШКАФАнови [re: Virgo]  
Авторlna (Нерегистриран)
Публикувано12.10.06 17:16



На ушенце да ви кажа само че Офис Експрес подаряват такива кани при покупка на незнам-точно-колко лева, но който има интерес ще разучи.



Тема Re: Благодаря ви!нови [re: lna]  
Авторbuba (Нерегистриран)
Публикувано12.10.06 20:43



Благодаря ви за мненията!
А къде се намира Офис Експрес , какво точно е необходимо да се закупи.





Тема Re: Благодаря ви!нови [re: buba]  
АвторTe-xи (Нерегистриран)
Публикувано06.01.07 19:13



И аз по едно време бях решила да си купувам такава кана, но в крайна сметка си купих Минера(уред за минерална или трапезна вода)Прецених че е по-практично,защото винаги имам и гореща вода, и ледено студена.На цената на една качествена термо кана е, но има много по-голямо приложение(около 80 лева е)





Тема Re: Благодаря ви!нови [re: Te-xи]  
Автор Blake (минаващ)
Публикувано08.01.07 00:38



Много ми е интересно откъде се взимат 19-литровите туби с минерална вода? В нашия офис ги доставят на място, но носят по 20-30 на месец, едва ли някой ще се разкара да ми достави 1-2 бутилки месечно?

Определено това, което си си взела, е много практичен уред, но първо не може да го замести изцяло (водата не знам дали може да се кипне с него), освен това 80 лева за термокана ми се виждат множко като цена - нормалните (от среден клас) са 30-40 лева.



Тема Re: ТЕРМОКАНА - НОБХОДИМОСТ ИЛИ ОЩЕ ЕДИН УРЕД В ШКАФАнови [re: buba]  
Авторstrsh (Нерегистриран)
Публикувано23.01.07 01:12



аз смятам че това е една много необходима вещ.ккупи си и я дръж на стълбището или на балкона.



Тема Re: ТЕРМОКАНА - НОБХОДИМОСТ ИЛИ ОЩЕ ЕДИН УРЕД В ШКАФА [re: strsh]  
Авторbuba (Нерегистриран)
Публикувано24.01.07 21:58



вече си купих. а ти си купи и я остави пред входа или на покрива .






Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.