Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:42 16.04.24 
Мнения
   >> Вашето мнение
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Тема Re: реална класация?нови [re: coфиянka]  
Авторидeeн (Нерегистриран)
Публикувано21.02.07 09:39



Аз призовах в началото никои да не проявява местен патриотизъм,защото градът му нито ще спечели нещо ,нито ще загуби от тази класация.Това,че някои харесва Варна или Русе повече от Созопол или Копривщица си е негово право.Никои никого не убеждава в нищо просто си изразява мнението.може да класирате от село Горно нанадолнище до София.Просто всеки си има мнение което не е длъжен да обеснява.Просто хората си гласуват така както мислят



Тема ей курвонови [re: coфиянka]  
Автор tor (Тор ебе Киро)
Публикувано21.02.07 20:51



Не се фукам изобщо-казвам кое колко ми струва, не за да се хваля, а защото някакъв нещастник със 500 лева заплата започна да ми говори за "естествен подбор" и си мисли, че подобен некадърник ми заема работното място-нищо подобно!
А ти си софиянка, ама друг път-най-малкото ако беше такава многохилядните селски орди щяха да ти пречат с евтините си малолитражки и да те дразнят с мизерните си маниери.
Колко ще живея не го определят селянки като теб-моят живот поне е доста качествен-ти 200 години да живееш няма да видиш и преживееш това, което аз за 1. Всички знаем защо!

П.С. "комплексар" е изтъркано клише, което в последно време употребяват само слугинесите по форумите с наистина дълбоки комплекси за малоценност!



Тема Re: реална класация?нови [re: coфиянka]  
Автор akosta (Приморски)
Публикувано21.02.07 22:53



Виж сега в Пловдив, В.Търново, Шумен и Сливен има цели квартали с запазена арх.
от 19век. и са почти толкова големи колкото тези малки градчета. И във Варна има
улики като тези в Несебър и Созопол, ама никой не ги забелязва.

Общо взето класацията я направих на база къде бих желал да живея! И нормално да сложа град в който сега живея на първо място.





Тема Re: по-добре курва, отколкото ТОР!нови [re: tor]  
Авторcoфиянka (Нерегистриран)
Публикувано22.02.07 08:58



Аз съм софиянка още преди майка ти да разбере за съществуването на София!
Каруцарският ти език говори за интелектуален дефицит! Да, селяните ме дразнят, но това не означава, че трябва да се държа просташки като те, Тор/м/у другото името ти отива/!
Ти си надут фукльо! Зад многото си пари прикриваш селска простотия. Парите са до време, приятелче! И един ден може някой замогнал се селяндур да те сложи на място!
Аз нямам проблем с парите.Карам нова кола и имам собственна фирма, но това не ми дава основание "да простея" като теб.Държа се добре схората, които работят за семейството ми, пък даже и да са от прованса! Заради такива интелектуални инвалиди, цяля България мрази софиянците!
Успех!



Тема Re: реална класация?нови [re: akosta]  
Авторcoфиянka (Нерегистриран)
Публикувано22.02.07 09:03



Добре, де, съгласна съм.Аз съм от София, но признавам, че има далеч по-красиви и романтични градове!
.....ВИЖТЕ ТОЗИ СОФИИСКИ ПРОСТАК"ТОР"какви ги дипли.Само искам да кажа, че софиянците не сме като него!





Тема Re: реална класация?нови [re: coфиянka]  
Авторsredec (Нерегистриран)
Публикувано26.02.07 08:29



1.Veliko Tarnovo
2.Varna
3.Blagoevgrad
4.Sofia
5.Sandanski



Тема Re: реална класация?нови [re: sredec]  
Авторcoфиянka (Нерегистриран)
Публикувано26.02.07 09:09



Просто забрави, че Варна и Благоевград са по-хубави от София. Щом те са хубави градове, тогава София ще е втора! Какво им е хубавото?





Тема Re: по-добре курва, отколкото ТОР!нови [re: coфиянka]  
Автор tor (Тор ебе Киро)
Публикувано27.02.07 13:55



ахахахха ебати сачмата. Ти сигурно си някоя слугинеса от района Хасково-Смолян, която случайно работила като барманка в някое капанче за пържена цаца в Китен и още по-случайно се запознала със "софиянец" от Надежда, работещ в СОТ със заплата 500 лева и каращ Голф с газова уредба.
В момента сигурно и двамата сте в София, а ти работиш като сервитьорка в кварталното кафе, облечена със светли дънки с ниска талия, за да ти се вижда татуировката на кръста и отнасяш пепелници с фасове, като същевременно кроиш супер амбициозни и неосъществими планове как да отвориш фризьорски салон, след като баба ти продаде нивата на село!



Тема Re: реална класация?нови [re: coфиянka]  
Автор akosta (Приморски)
Публикувано27.02.07 21:48



Най-забележителните градове в България!/b]

София, столицата на България!





Пловдив, древен и вечен!



Варна, Морската столица на България и нейната гордост Златни
пясъци!




Русе, малката Виена!



Велко Търново, средновековната столица на България!





Тема Re: по-добре курва, отколкото ТОР! [re: tor]  
Автор METHOD (логистик)
Публикувано27.02.07 23:22



Очевидно е за всички, че ти си човека от Надежда с газовата.

Аман от такива задници, които развиват какви ли не теории, с цел да изкарат другите виновни за проблемите си.

Regards :)

Пролетарии всех стран соединяйтесь!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.