Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:36 25.05.24 
Мнения
   >> Вашето мнение
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Тема Re: Шофьорите от порванса....нови [re: Anormalen]  
АвторToни (Нерегистриран)
Публикувано09.12.06 22:37



Анормален, в един пост каза твърде много глупости. Аз съм карал 4 години в София кола с регистрация ЕВ (Габровска беше фирмата).. и не съм забелязал разлика между ЕВ и когато се кача на личната си кола. Като говориш за коли за доставки, служебни, те винаги са със С регистрация, просто защото са на лизинг, и се водят собственост на вносителя. Това не значи, че софиянец е шофьора. Или всички таксита в Пловдив, Варна и тн ги карат софиянци?
ПП - добри шофьори стават тези, които карат много и то сред много коли.
В София никой не смее да кара все едно пътя е негов. Но в малко населено място е твърде вероятно да ти отнеме предимството ЗИЛ, без да се огледа, защото се чувства като у дома си. Това, което ти оценяваш като лош шофьор, просто е собствения ти шок от непознатата обстановка и интензивното движение, на което не си свикнал.
Бъди толерантен.



Тема Re: Шофьорите от порванса....нови [re: Toни]  
АвторAnormalen (Нерегистриран)
Публикувано15.12.06 01:08



Смятай се за късметлия, че не си се сблъсквал с такива проблеми. В София не може да се кара нормално, факт е обаче, че като си с друга регистрация става още по зле.



Тема Нали не вярваш..нови [re: Anormalen]  
Автор Maймyнa ([менте])
Публикувано16.12.06 15:00



..че в центъра на София, някой ще ти гледа регистрацията, за да реши, дали да те пусне или не..



Сигнатура

Тема Re: Нали не вярваш..нови [re: Maймyнa]  
Автормopж (Нерегистриран)
Публикувано22.12.06 10:54



Най-важно е колко е голяма колата. Хората ес респектират от размера и дават път.



Тема Re: Шофьорите от порванса....нови [re: METHOD]  
Автор Cлapтибapтфacт (магратеанец)
Публикувано29.12.06 17:13



В

става дума за двама културни възпитани интелигентни столичани.

А това определние моят град какво точно значи? Че си го построила? Че го притежаваш?

To ensure ongoing quality of service, your death may be monitored for training purposes.

Редактирано от Cлapтибapтфacт на 29.12.06 17:18.



Тема Re: Шофьорите от порванса....нови [re: Cлapтибapтфacт]  
АвторЦeцko (Нерегистриран)
Публикувано21.01.07 14:12



Аз мисля че трябва да се вдигне двойно ГО за коли с регистрации РК, РА, и СО



Тема Re: Шофьорите от порванса....нови [re: METHOD]  
АвторПeшyxoдeц (Нерегистриран)
Публикувано26.01.07 10:39



Прочетох всичките мнения по тази тема. Не можах да разбера дали много интелигентни хора пишат страшни глупости или страшни глупаци пишат много интелигентни постинги.



Тема Re: Шофьорите от порванса....нови [re: Пeшyxoдeц]  
Автор METHOD (логистик)
Публикувано26.01.07 19:26



Аз не занам какво ти е мнението по въпроса, но знам, че сутрин като стана и тръгна дебилите от село се държат странно по пътя.

Очевидно спестяването на 4 до 17 секунди струва поне 3 човешки живота, а идиотското изпреварване им увеличава заплатите с 15%.

Селяндурите са си селяндури.

Точка по въпроса от мене.

Пролетарии всех стран соединяйтесь!


Тема Re: Шофьорите от порванса....нови [re: METHOD]  
Автор KaPaTuCTa (ЯК пират)
Публикувано29.01.07 11:17



РЕБЯТА ДАВАЙТЕ ЖИТЬ ДРУЖНО!!!

PS.КОЙТО СИ Е РОДЕН СЕЛЯК ТОЙ СИ УМИРА СЕЛЯК НЕЗАВИСИМО ДАЛИ Е ОТ СОФИЯ ИЛИ НЕ.НА ПЪТЯ ОСВЕН ШОФЬОРСКИ УМЕНИЯ Е НЕОБХОДИМО И ВЪЗПИТАНИЕ, КОЕТО ЧЕСТО ЛИПСВА.ТА ДУМАТА МИ БЕШЕ ЗА ТОВА ЧЕ НАВСЯКЪДЕ Е ПЪЛНО С МАЛОУМНИ И КОМПЛЕКСИРАНИ ОЛИГОФРЕНИ,КОИТО ОБЪРКВАТ ТОТАЛНО ПРЕДСТАВАТА ЗА ШОФИРАНЕ И ВЪЗПИТАНИЕ.ПРИ ТОВА БРОЯТ НА РОДЕНИТЕ И ПРИДОШЛИТЕ В СОФИЯ Е ЕДНАКЪВ НАПЪЛНО,ТАКА ЧЕ ПРЕСТАНЕТЕ С ВЕЧНИЯ СПОР
ЕДНАКВО ПРОСТИ СА И СОФИЙСКИТЕ И ПРОВИНЦИАЛНИТЕ НЕДОНОСЧЕТА БЕЗ ВЪЗПИТАНИЕ!
ЗА БОГА БРАТЯ ДАЙТЕ ДА ЖИВЕЕМ В МИР !!!



Редактирано от KaPaTuCTa на 29.01.07 11:21.



Тема Re: Шофьорите от порванса....нови [re: METHOD]  
Авторcoфииcka шoфьopka (Нерегистриран)
Публикувано13.02.07 09:39



МЕТНОD, впечатлена съм от визираният от вас проблем, в контекста на който откривам лек иманентен негативизъм съотнесен към несофииските индивиди, внедрени в нашето мегаполисно градче! Предвид заетостта ми, бих си позволила да инспирирам концепцията си ,без да съм прочела досегашния дебат................
Мога да продължа още така, но нека се изразя по-ясно, за да не затрудня някой при декодиране на становището ми! Аз също шофирам, софиянка съм, и съм жена - е сещай се колко поздрава от провинциалистите отнасям. Нищо, че техния изпит е представлявал кръгче на мегдана, нищо, че до преди 2-3 години са шофирали каруца......пак аз съм им виновна. Имам приятели от провинцията/не казвам от къме, защото си ги обечам/. Дойдоха в София с БМВ последен модел. Втрещих се, когато направи обратен завой на Орлов мост! Да не говорим, че казват на трамбая "теснолинейка"! Това дето бат;Бойко го беше намислил беше хубаво- провинциалните номера да плащат при влизане в София.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.