Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:56 17.06.24 
Мнения
   >> Вашето мнение
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Re: Шофьорите от порванса....нови [re: METHOD]  
АвторMETHOD (Нерегистриран)
Публикувано03.04.07 10:16



Качествени изменения в смисъл такъв - не може да преди три дни да си карал каруцата, след това да се качиш в лек автомобил и автоматично да не пренесеш старите си каруцарски навици.



Тема Re: Шофьорите от порванса....нови [re: METHOD]  
Автор ThunderGoddess (ZeUsSDauGhteR)
Публикувано03.04.07 10:59



Не разбрах смисъла да насърчаваш софианци да им се вържат на простотията и да карат като тях. Обясни ми го : Аз съм малко, тъпо провинциално момиче от село и нищо не разбирам

olimpus.dir.bg



Тема Re: Шофьорите от порванса....нови [re: ThunderGoddess]  
Автор METHOD (логистик)
Публикувано03.04.07 18:27



Знаеш ли,аз даже звучиш сладка

Пролетарии всех стран соединяйтесь!


Тема Re: Шофьорите от порванса....нови [re: METHOD]  
Автор Cтaниcлaв!Модератор (приятел)
Публикувано06.04.07 08:56



Ей такива "мнения" много обичам.
Има една приказка - клише, ама готино. Кога стана цигане, когато ти почерня гъзЪ.



Не ми се чете цялата тая плява, но ми е интересно да знам какво точно разбираш под прованс. Предполагам всичко извън столицата. И с какво столичани са по-облагодетелствани в набирането на опит? Не мога да си представя леля Гицка от Младост 4 какъв опит ще има, ако работи на 300 метра от любимата панелка. Или пък чичо Прокопи, който въпреки че е столичанин, не може да си позволи да кара кола, защото има семейство, получава 500 лева и кое по първо да се свърши с тия пари.

Трезво мислещ човек би казал, че опитът идва с карането, а карането определено не идва от... местожителството! Карам 13 години, имам много над 700.000 км стаж като любител шофьор. Нямам катастрофи. Имам 1 акт за превишена скорост - 67 при някакви измислени допустими извънграски 40 ..

И какво от това?
И какво от това, че живея в Пловдив? По-малко шофьор ли съм от теб? Не мисля.
По настоящем живея другаде и карам на място, което ти дори не можеш да си представиш какво точно представлява. И какво от това?

Аз бих обобщил така - тиквеници навсякъде. И в София, и в Пловдив, и във Варна, и в Ню Йорк, и в Ел Ей Тикви да искаш

Редактирано от Cтaниcлaв! на 06.04.07 08:58.



Тема Re: Шофьорите от порванса....нови [re: Cтaниcлaв!]  
АвторMETHOD (Нерегистриран)
Публикувано06.04.07 09:33



Станиславе, относно тебе си имам едно особено мнение, което не ми се иска да споделям.
Изградил съм го с четене на мненията ти, които са ми попадали.

Аз отдавна съм си цигане виж ми ник-а - Мето



А относно това къде жевееш сега, аз отдавна съм минал по твоя път.



Тема Re: Шофьорите от порванса....нови [re: METHOD]  
Автор Cтaниcлaв!Модератор (приятел)
Публикувано06.04.07 16:19



Сподели го.. нали клубът е ВАШЕТО МНЕНИЕ


Аз избягвам да си създавам виртуални мнения за още по-виртуални другарчета, така че в случая наистина няма какво да кажа.
Радвам се, че си минал вече по моя път, което четейки мнението ти - омаловажава напълно престоя ти зад граница. Само това мога да ти кажа
Ако все още живееш с мисълта, че София прави хора и шофьори - моите съболезнования.

Амин!



Тема Re: Шофьорите от порванса....нови [re: Cтaниcлaв!]  
Авторbaroto (Нерегистриран)
Публикувано07.04.07 12:53



Мълчи, ******!



Редактирано от Cтaниcлaв! на 07.04.07 18:11.



Тема Re: Шофьорите от порванса....нови [re: baroto]  
Автор Cтaниcлaв!Модератор (приятел)
Публикувано07.04.07 18:14



Още в самото начало помолих да не се използват персонални обиди. Ако имаш да казваш нещо по темата - направи го.
Ако продължаваш в същия дух - ще ти се наложи да се свържиш с Администрацията, при положение че държиш да изказваш мнението си в поверения ми клуб.



Тема Re: Шофьорите от порванса....нови [re: Cтaниcлaв!]  
Автор METHOD (логистик)
Публикувано07.04.07 22:41



Нямам намерение да коментирам личното си отношение към теб, нямам какво да деля с теб.

Един приятелски съвет - менторския модел на поведение, като новопръкнал се модератор не ти отива.

Пролетарии всех стран соединяйтесь!


Тема Re: Шофьорите от порванса....нови [re: METHOD]  
Автор Cтaниcлaв!Модератор (приятел)
Публикувано07.04.07 22:48



Може би трябваше да започна да пиша анонимен и тогава всичко щеше да бъде наред. Понеже нямам навик да се появявам по този начин из клубовете и да се крия именно зад модераторските си права, затова пиша с името си и онова жълто флагче отгоре.

Ако поне за момент се абстрахираш от това - може и да стане диалог, като по този начин наистина започнем да обсъждаме уменията на водачите от провинцията, а не да отклоняваме темата с дребни приказки за това кой по чий път вече и минал и какво е направил и кой с какво мнение е останал от еди кой си от клубовете. Ще ти го кажа пак - ако си минал по моя път, то определено в теб нищо не се е променило. Поне не към добро.

А сега може да обясниш защо водачите от София са по-опитни от тези в другите градове. И ако София има население 1.5 милиона, то какви трябва да бъдат уменията на шофьори от градове с население съответно 6 и 15 милиона. Мисля, че ще бъде интересно, ако обърнеш внимание на абзац 2 и си представиш, че аз съм нищо повече от един обикновен потребител.


Поздрави,
Станислав




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.