Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:13 22.06.24 
Мнения
   >> Вашето мнение
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Пари за книжка..нови [re: Anormalen]  
Автор Maймyнa ([менте])
Публикувано16.02.07 19:08



..не съм дал. От една година и нещо карам с пловдивска регистрация. На пешеходна пътека спирам винаги и никой не ми е свирнал с клаксон за това.
Просто говориш глупости.



Търся запазена сигнатура до 100 символа. Може да има и Markup.

Тема Re: И аз благодЪрЪ,нови [re: Bambi*]  
Автор METHOD (логистик)
Публикувано17.02.07 12:38



Миналата сряда бях в Пловдив,града не познавам много добре и се наложи да го кръстосам няколко пъти.

Е хората бяха крайно коректни с мене.




Поздрави!

Пролетарии всех стран соединяйтесь!


Тема Това ме радва, защотонови [re: METHOD]  
Автор Bambi* (*Bambina)
Публикувано21.02.07 18:24



последния път, когато бях в Пловдив, возейки се в кола със софийска регистрация, един тръгна да ни гони по централния булевард /този, минаващ под Античния театър/ и да ни бипка. Вярно е, че моят спътник си го изпроси - караше нагло като типично софийско к - - - -е, но в смисъла, който ние, пловдивчани, влагаме в тази дума. Просто не мога да си представя онзи колко люто е псувал.

Поздрави и от мен!



* * * * *
"We have no right to consume happiness without producing it." - George Bernard Shaw

Тема Re: Това ме радва, защотонови [re: Bambi*]  
Автор METHOD (логистик)
Публикувано21.02.07 19:43



Е, затова и отворих темата, кому е нужно копелдашкото каране и меренето на шофьорлък?

Днес врътнах 100тина километра по софийските улици, направи ми впечатление, че даването на мигач очевидно освобождава определени водачи от отговорността да погледнат дали нещо няма да ги връхлети :)

Пролетарии всех стран соединяйтесь!


Тема Re:колата ми е със софииска регистрациянови [re: METHOD]  
Авторcoфииcka шoфьopka (Нерегистриран)
Публикувано22.02.07 09:26



Преди 2 години бяхме на почивка около Варна.Бях паркирала край едни вили по пътя към зл.Пясъци.Докато бяхме на плаж, колата беше поомазана с кисело мляко/паркинга е съвсем официален/. На следващия ден, колата ми беше надрана с пирон, а на предното стъкло имаше бележка"обичаме те София"!Обърнах се към представител на органите, обикалящ като пиян гларус. Той беше категоричен"абе като глеьдам, туй си го носитеь от София, пък такваз билежка всеки може да си напише"!



Тема Re: Шофьорите от порванса....нови [re: COФИИCKA ШOФbOPKA]  
Автор eeyoree (непознат )
Публикувано22.02.07 10:19



От какъвто и род да си,като те гледам как пишеш и се изразяваш-и "родата" ти не те спасява, неграмотнице.



Тема Re: Шофьорите от порванса....нови [re: COФИИCKA ШOФbOPKA]  
Авторич (Нерегистриран)
Публикувано22.02.07 13:05



ич не ни пука от къф род си путко .ако ако си мислиш че за някой освен за твоето его има значение,значи не си нормална.





Тема Re: И аз благодЪрЪ,нови [re: Bambi*]  
Авторич (Нерегистриран)
Публикувано22.02.07 13:07



няма значение от къде е човек,във всяко стадо има мърша.





Тема Re: И аз благодЪрЪ,нови [re: ич]  
АвторБoлrapин (Нерегистриран)
Публикувано27.02.07 08:31



Бурова или нещо друго?????Драга я първо научи бьлгарски език,второ:когато цитирате някои,не е лошо да разбирате смисъла и скритият подтекст,и трето-последно:проблема е в самото общество/доколкото има такова/,така че всичко е въпрос на свой собствен избор/възпитание/-кое ще поставим на пиадестал-"Човека" или "Парите"-и никога не пренебрегваите втората категория,защото там обикновенно човека е РОБ,а парите-ГОСПОДАР!!!!!



Тема Re: И аз благодЪрЪ,нови [re: Бoлrapин]  
Автор...... (Нерегистриран)
Публикувано27.02.07 10:58



Прецизирай натисаното си . Има неточности в семантичен, граматически и морфологичен план!






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.