Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:17 30.04.24 
Мнения
   >> Вашето мнение
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Nikoga mebeli ot ARONнови  
Авторnovodomka (Нерегистриран)
Публикувано28.11.04 16:27



Kolkoto i da vi haresat na pryv pogled, ne kupuvaite ot tiah!!!!! Vlizash, haresvash kakvoto ti triabva i togava zapochvat prolemite ti:
1 - Mostrite ne se prodavat. Imash dva varianta. Da porychash za sled 45 rabotni dni ili da go poluchish ot sklada ako ima v nalichnot.
2- Nov problem- ili si go vzimash sam ot sklada na gara Iana ili te iznudvat da ti dokarat i montirat sreshtu 10% ot cenata na stokata. Variant samo za transport niama.
3 - triabva da izdirvash obslujvashtia personal iz magazina, a kogato go namerish, svetyt mu e kriv che si go obezpokoil. Edna takava slujitelka okolo 20 minuti ne moja da se opravi s katalozite, cvetovete i nomerata na artikulite.
4 - Nakraia sluchaino haresvash neshto, koeto niama da poluchavat mnogo dylgo vreme i za tova ti davat da vzemesh mostrata. Pak problem - niama koi da ia razglobi i da ti ia natovari.
Reshavash, che ti e pisnalo i kazvash kakvo mislish po vyprosa za vsichkite bezumni uslovia na inache mnogo reklamirania magazin, i nevyzpitanata slujitelka ti podvikva "Ako iskate kupuvaite, nie si imame dostatychno klienti.
Razreshenie na problema!!!
Syshtite mebeli/ karat gi ot Polsha/ mojete da namerite v edin magazin na Slivniza, kazva se 21 vek. Samo deto te obslujvat s usmivka, porychkata e gotova samo za 20 rabotni dni i cenite, kakto na mebelite taka i na transporta i montaja sa s okolo 50 lv po-niski.



Тема Re: Nikoga mebeli ot ARONнови [re: novodomka]  
Авторбapoн (Нерегистриран)
Публикувано28.11.04 23:07



ARON ми звучи по чифутски, затова не се и учудвам, че е такова обслужването и други недоволни знам от тази фирма



Тема Re: Nikoga mebeli ot ARONнови [re: novodomka]  
Авторsvetla (Нерегистриран)
Публикувано01.12.04 08:53



Абе и ние с мъжа ,и като ходихме по разни мебелни къ6ти да си търсим мебели, хи4 не ни харесаха тия от АРОН.Механизмите на 4екмеджетата хи4 не са хубави, изглеждат едни раздрънкани,хем са празни,представете си как 6те сае люлеят като сложи 4овек не6то вътре.Спалните и те много се клатят,гардеробите съ6то.
Така 4е като изработка не ни харесаха, до обслужване не стигнахме:))



Тема и такива чворове ги иманови [re: novodomka]  
Автор dmi (Дивомер)
Публикувано06.12.04 14:21



Мен ми е много чудно какво си замрънкала толкова? С клиенти трудно се работи. Всеки си мисли че като ти е клиент може да ти се качи на главата ама не е така!
Аз работих 6 месеца с тая сган наречена клиенти на дребно и ми писна и се махнах. Не знам защо си мислите че продавачите трябва да знаят всичко и за тъпите ви въпроси да имат ВИНАГИ готов, разумен и правилен отговор.
Стани ти продавачка за една седмица па ще видим с какъв акъл ще излезнеш след това.



Тема Re: и такива чворове ги иманови [re: dmi]  
Авторkлиeнт (Нерегистриран)
Публикувано07.12.04 01:28



Аз затова не пазарувам от такива тъпанари като теб Трудно се работело с клиенти На мързеливите нещастници все нещо им е трудно



Тема Re: Nikoga mebeli ot ARONнови [re: novodomka]  
Автор мидичkaтa (себе си)
Публикувано08.12.04 14:30



Радвам се, че все повече хората започват да се убеждават в низкото обслужване и нулевото качество на подобни сметища, като АРОН!
Преди 5 години обзавеждах - повечето мебелни фирми са под всякакво допустимо ниво. Във всяко едно отношение.
Вече 3 години и половина съм на отсрещната страна.
Внос и търговия на италиански мебели. Класа.
Няма да казвам фирма, за да не прозвучи като реклама.
научих нещо - обзавеждането на домът ти трябва и МОЖЕ да бъде удоволствие, а не да те докара до ръба на нервна криза.
Просто си объркала фирмата, новодомке:-)

... въпрос на усещане.


Тема Re: и такива чворове ги иманови [re: dmi]  
Автор мидичkaтa (себе си)
Публикувано08.12.04 14:36



О!
О! О!
Когато човек не си знае мястото - със сигурност се получава това, което казваш ти! Ако някак си не си забелязал - и ти и началниците ти, и всички служители във фирмата ви, до последната брънка - живеете на гърба на клиентите си!
Те са причината за съществуването ви!
Така че... МОЛЯ... Цялото внимание на клиента!
Особено пък, когато ти плащат за това, и се намираш в работно време на работното си м ясто!
За всеки "тъп" въпрос си ДЛЪЖЕН да имаш отговор, защото това ти е работата!
Защото си сложен там за да знаеш отговора, и НЯМАШ право да не го знаеш точно толкова, колкото клиента ИМА право да не го знае!
Щото теб те има там за да му го кажеш!
Или просто направи услуга на шефовете си и се махни от там, за да не пречиш на развитието в тая държава!

... въпрос на усещане.


Тема Re: Nikoga mebeli ot ARONнови [re: мидичkaтa]  
Авторkифлaтa (Нерегистриран)
Публикувано14.12.04 19:13



Вьобще не е вярно че мебелите трябва да се италиански за да всички да ти е наред защото аз платих 10000 евро на Каза Брава за кухня и няма да Ви разправям за какви главоболия включително вече нямам и гаранция на кухнята след кавгата може би човек трябва да попадне на хора които ги е еня за клиента дали има такива



Тема Re: и такива чворове ги иманови [re: dmi]  
АвторKiro (Нерегистриран)
Публикувано15.12.04 15:00



Mahna se ili te uvolniha???
A pak takiva otvoreni i negramotni prodava4i kato tebe nai gi obi4am
6to ne stane6 direktor kato si tolkova otvoren



Тема Re: Nikoga mebeli ot ARONнови [re: novodomka]  
Автор Xъни Бъни (intiliktualka)
Публикувано30.12.04 10:21



За обслужването си 100% права.
Но още по-трагичното е че мебелите са боклуци. Калпаво изработени и саморазпадащи се - имам познати препатили...
Италианските мебели са стилни и добре изработени, но 18 000 лева за диван?!?! или пък 12 000 за спалня?!? че те в Италия не струват толкова!
Има български фирми (извън Троян разбира се ) които правят качествени мебели с умело взаимстван (направо копиран) италиански дизайн. А цените са точно 8 (осем) пъти по-ниски....

It's all about asses - kicking or licking...

Редактирано от Xъни Бъни на 30.12.04 10:22.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.