Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:01 28.04.24 
Мнения
   >> Вашето мнение
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема за безполезните светофари из Софиянови  
Авторceмaфop4O (Нерегистриран)
Публикувано24.10.06 06:33



Нека да напишем най-безполезните или затрудняващи движението светофари ТУК. Аз ще започна с този на бул. Дж. Баучер и Св. Наум, той прави такова непробиваемо задръстване, че и трамвай и рейсове стоят в него по 10-20мин. Другият щур светофар е пешеходният на ХМС в Младост, е не можаха ли надлез /подлез да сложат ами заради 1до3-ма пешеходци 20-30 коли стоят и чакат, е вярно че на хорат име трудно да минават с тоя трафик, и в пиковите часове минават по 20-30 пешеходеца, ама тогава и колите се увеличават на 80-100. Абе въобще, стойте си в задръстванията а КАТ да си стоят на топло в колите,




София се пише и винаги се е пишела със Я и никога с А
Светофар се пише с В (от светлина)
Virgo

Редактирано от Virgo на 24.10.06 13:42.



Тема Варнанови [re: ceмaфop4O]  
Автор VirgoМодератор (кобра)
Публикувано24.10.06 10:43



Във Варна със сигурност са повече

Например светофара Бул. Владислав - Дрин

Светофара на най-новото кръстовище наОтец Паисй е несинхронизиран и прави страхотни опашки вечер, които стигат до бул Сливница....



Тема Всички светофари..нови [re: Virgo]  
Автор Maймyнa™ (Пфу..)
Публикувано25.10.06 08:55



..в китната ни морска столица са за преправяне..





Тема оооо, Маймун [re: Maймyнa™]  
Автор VirgoМодератор (кобра)
Публикувано25.10.06 15:04



ти къде се губиш?
Не съм те виждала напоследък из дира

Домъчня ми за теб



Тема И на мен ми домъчня..нови [re: Virgo]  
Автор Maймyнa™ (Пфу..)
Публикувано28.10.06 08:04



..за мен..





Тема Хахахаханови [re: Maймyнa™]  
Автор VirgoМодератор (кобра)
Публикувано30.10.06 13:15



пак ли си си счупил огледалото





Тема Re: за безполезните светофари из Софиянови [re: ceмaфop4O]  
Авторgari (Нерегистриран)
Публикувано01.11.06 21:46



Щях да пускам подобна тема ама като я има , светофара на Сребърна и Луй Айер за мен това е най-идиотския заедно с тоя на Семенарията дето бе писано по горе.Преди седмица гледам че слагаха светофар на Христо Ботев и пл.Македония мисля като заработи той да е най идиотския.



Тема Re: за безполезните светофари из Софиянови [re: ceмaфop4O]  
АвторПaвeл (Нерегистриран)
Публикувано03.12.06 09:27



Безполезни са 95% от полицайте, не светофарите



Тема Re: за безполезните светофари из Софиянови [re: Пaвeл]  
АвторДвижeниe (Нерегистриран)
Публикувано04.12.06 07:01



Интересно и защо да са безполезни тези светлинни регулировчици на посочените кръстовища. На пл. Македония, започна нормализиране на движението и спряха ужасните задръствания причинени от нагли, вечно бързащи шофьори. Още сфетофари трябвят, за да бъдат възпирани някои шофьори, за които етиката и толеранса на пътя липсват.



Тема Глупости.. [re: Движeниe]  
Автор Maймyнa™ (Пфу..)
Публикувано04.12.06 09:16



Точно на Македония стават зверски задръствания заради светофара.. Защото сега, дори и да е запушено и да не мога да мина, нямам възможност да светна и да пусна колегите - на тях им е червено..
А и никой не се е сетил, че трамвайната спирка на Ботев в посока 5-те кьошета трябва да се "отмести" ма-а-а-алко, за да събере колите, ако има спрял трамвай. А често и за самите трамваи няма място.
Могат да се радват само тези, които преди това не можеха да си направят левия завой от Руски паметник.. Но пък за 10 блондинки дневно, да плеснеш цял светофар - тъпо..



Powered by Charles Darwin™


Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.