Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:55 04.06.24 
Мнения
   >> Вашето мнение
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема ОТВРАТ!!!!нови  
АвторHapoдeн (Нерегистриран)
Публикувано24.10.06 10:55



Слави Трифонов стигна дъното на мерзкото си падение!!!
Знаехме, че е подлога на червената олигархия и беше ни вече дотегнал от нападките си срещу Костов, но сега в угодничеството си към управляващата клика е продал и шоуто си и душата си!
Снощи -23.10. - това неговото не беше нито шоу, нито хумор. Толкова злост, толкова помия и храчки!!!! И рисува такава апокалиптична картина за измислена воина с Турция, за да изплаши бедния и прост български народ , ако не избере Първанов. Срам!!!!



Тема Re: ОТВРАТ!!!!нови [re: Hapoдeн]  
АвторПлeзиp (Нерегистриран)
Публикувано24.10.06 12:35



Нещо си позабравил като се слагаше и на Мостов, пардон Костов. Никога не съм възприемала предаването му. Тъпанарско и лигаво., като самия него.



Тема Re: ОТВРАТ!!!! [re: Hapoдeн]  
Авторami (Нерегистриран)
Публикувано24.10.06 16:10



Той винаги работи поръчково.Как иначе ще се задържи толкова време в БТВ!



Тема Re: ОТВРАТ!!!!нови [re: Hapoдeн]  
Автори kвooo (Нерегистриран)
Публикувано24.10.06 22:05



Че какво му е на Първанов - пич от всякъде!





Тема Re: ОТВРАТ!!!!нови [re: Hapoдeн]  
Автор HAДEЖДA™ (dum spiro spero)
Публикувано25.10.06 12:29



Мен друго ми е интересно - като хората не харесват едно предаване, за чий **й измъчват себе си го гледат???? За да могат на следващия ден да го критикуват ли??Иначе слави ми е писнал още от времето на хъшове, та не мога да ти кажа как и защо се развива кривата на политическите му пристрастия.

Този Свят и Прекрасен, и Грозен е МОЙ !
Той е Капка от МОЕТО СЪРЦЕ !!




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.