Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:50 23.05.24 
Мнения
   >> Вашето мнение
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Скрита камера по BTVнови  
АвторStefka (Нерегистриран)
Публикувано14.03.04 23:16



Не че гледам това предаване често, но мисля, че това е едно от най-бездарните предавания, за които се дават пари. Писна ми в тази страна всеки да се държи все едно е измислил топлата вода (въпреки че израза е доста тъп). Защо поне не видят колегите им от западните телевизии какво правят или поне да спрат да се излагат???




На мен ми писна да превеждам шльокавица. Моля те, нека се уважаваме повече
Поздрави
Virgo

Редактирано от Virgo на 05.10.06 13:31.



Тема Re: Skrita kamera po BTV???нови [re: Stefka]  
Авторvip4eto (Нерегистриран)
Публикувано04.10.06 23:13



ne moga da razbera za6to e vseki pat stava vse pa tupo i po tupo,no 6te se opitam da go razbera!abe 6tom na xorata im e veselo da se kefqt lo6o nqma.az pone taka mislq!tova e ot men .sledva6tiq molq.....



Тема Re: Skrita kamera po BTV??? [re: vip4eto]  
Авторпpяkop, дe (Нерегистриран)
Публикувано05.10.06 13:44



Ае пиши на кирилица бе, боклук нещастен, ето и момичето ти го каза по-горе. Мамицата ти крастава педалска, аман от неграмотни полуидиоти и лумпени, е затва тая държава нема се опраи...



Тема Re: Skrita kamera po BTV???нови [re: пpяkop, дe]  
Автор VirgoМодератор (Кобра)
Публикувано05.10.06 14:30



Знаеш ли, че едно девойче в един друг клуб ми беше казало, че не може да пише на кирилица, защото правило много правописни грешки и му се смеели....

Обаче не те ли кефи - дразни се на нещо и продължава да гледа





Тема Re: Skrita kamera po BTV???нови [re: Virgo]  
Авторпpяkop, дe (Нерегистриран)
Публикувано05.10.06 15:38



Мани, не ми се коментира...че и на кирилица като видя написано "незнам" "обикновенно" и "съжелявам", вече драйфам...същото като шльокавицата...опростачихме се тотално...ае, че не е по темата, да не спамя и аз...просто го написах спонтанно, щото се издразних, ама то това не е сефте, тъпотията и безхаберието по ората одят.

Хубав ден ти желая




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.