Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:38 26.05.24 
Мнения
   >> Вашето мнение
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема Егологията, бога ми...нови  
Авторнa 3axapиeв cъвecттa мy (Нерегистриран)
Публикувано26.05.06 01:29



Ако има нещо по-скучно и некоректно към зрителя от "ББТ", то това е програмата "Въпроси в ефир" с Димитър Захариев. Феноменална тъпотия, нова телевизионна квази наука, часове в ефир, с повторения. Един къдрав човек на средна възраст с въздишка обяснява как не сме дорасли да разберем егологията, как това е космическа наука, въздишка, извъртане на очи, клатене на глава, как не сме дорасли за Европейския съюз (?!) и отново за егологията. Култови ще си останат персонажите, които Захариев разпитва зад кадър - заблудени и лошо платени малки хора, които правят реклама на пророко-ясновидско-лечителските възможности на Захариев. Ако това беше просто тъпо, нямаше да ви занимавам с него, но то вече намирисва и на мошеничество. С егологията срещу безплодието!!!
За такива като Захариев има специален кръг в ада - заради собствената си суета те създават лъжливи очаквания в болни и отчаяни хора, сугестират ги, а нищо чудно и да ги експлоатират телевизионно и сексуално. Как се лекува безплодие, Захариев?!С опипване на половите органи или с телевизионно внушение? Не, ние не сме дорасли за егологията, вярно. И не искаме. А на чужденците обясняваме - това е нашата националистическа телевизия, а този човек в ефира й лекува ялови булки, съжалявам, не мога да ви обясня връзката между двете неща.


Гледах го този Захариев и ще кажа на "овцете" да не се лъжат - той е ИЗМАМНИК - 100% и ще се обоснова:

1. прави се на Бог. Обаждат му се разни хора и той им предсказва бъдещето и т.н. На това само най-тъпите биха се вързали.
2. твърди, че ЕГОЛОГИЯТА е наука. Щом е така, като всяк анаука трябва да се опише и да се изучи и от други хора които да я практикуват и да лекуват като него - НО НЕ! той е единствения посветен в ЕГОЛОГИЯТА - какъв късметлия само и колко удобно от финансова гледна точка.

Няма да изтъквам повече доказателства че е мошеник защото нямам време да пиша. Само ще кажа, че наистина го признавам - той е изключително интелигентен и е много добър манипулатор.



Тема Re: Егологията, бога ми...нови [re: нa 3axapиeв cъвecттa]  
Авторken (Нерегистриран)
Публикувано30.05.06 19:38



"Култови ще си останат персонажите, които Захариев разпитва зад кадър - заблудени и лошо платени малки хора, които правят реклама на пророко-ясновидско-лечителските възможности на Захариев"

А ти ще си останеш култово тъп.И се съмнявам,че познаваш Димитър Захариев.



Тема Re: Егологията, бога ми...нови [re: ken]  
Автор PleaseDoNotDisturb ()
Публикувано31.05.06 17:05



А ти стоиш на пост и дебнеш за всяка забележка в дира. хахахахахахахах
ти самият смешник ли си или жена му?
Щото и тя се пънеше наоколо преди време.
Баси тъпия народ



Тема Re: Егологията, бога ми...нови [re: PleaseDoNotDisturb]  
Авторken (Нерегистриран)
Публикувано31.05.06 17:17



Нали знаеш,че Егологията е само за хора с разум.Затова диалога помежду ни е безсмислен.



Тема Re: Егологията, бога ми...нови [re: ken]  
Авторaдвokaт (Нерегистриран)
Публикувано01.06.06 11:54



Напротив, егологията е за тъпи хора на които им се внушава нещо си и после ги "лекуват" от това нещо!
Обир посред бял ден за наивни лелички и бабички.



Тема Виж, според меннови [re: нa 3axapиeв cъвecттa]  
Автор VirgoМодератор (Тайпан)
Публикувано01.06.06 15:39



трябва да си абсолютно безумен да вярваш в такива "науки" и то показвани по съмнителни телевизии....



Тема Re: Егологията, бога ми...нови [re: ken]  
Автор PleaseDoNotDisturb ()
Публикувано01.06.06 16:19



Кажи си де...самият идиот ли си или жена му? що се криеш?



Тема Re: Виж, според меннови [re: Virgo]  
Авторken (Нерегистриран)
Публикувано02.06.06 14:10



Телевизия МСАТ ти изглежда съмнителна ,така ли?


А я ми кажи коя телевизия не е съмнителна?Канал 1 ли,БТВ ли или може би Нова Телевизия.

Хора,сега ще ви помоля да помислите малко с мен.Ако Здравната каса или Министерството на Здравеопазването направят пълно проучване на Егологията,истината ще стане обществено и световно достояние.
Представяте си какво значи това ,нали?На първо място прогресивно ще намалява потреблението на лекарства,защото просто здравият човек няма нужда от лекарства.Е,питам ви аз-КАК ГОЛЕМИТЕ ФАРМАЦЕВТИЧНИ КОМПАНИИ ЩЕ ПОЗВОЛЯТ ТОВА ДА СЕ РАЗБЕРЕ?Вие разбирате ли за какви загуби говорим в национален и световен мащаб.Не,тези хора просто няма да отрежат клона,на който седят.
Но в крайна сметка ЕГОЛОГИЯТА е науката на бъдещето и славата й ще се носи по света,защото така трябва да бъде.Човечеството трябва да се върне към човешкото,към човешкия език.

Не съм Захариев,нито жена му,нито никой от роднините му.Представи си даже,че той не ми плаща нищо,за това което правя.Просто му дължа нещо,което не може да се измери с пари.На 21 години съм и посещавам кабинета му.Пожелавам му дълъг и щастлив живот-той го заслужава.



Тема Re: Виж, според меннови [re: ken]  
Автор Blake (извънземен)
Публикувано02.06.06 17:54



не знам при фармацевтичните компании как е, ма за психиатрите все още има работа бол



Just a genius



Тема Re: Егологията, бога ми...нови [re: нa 3axapиeв cъвecттa]  
Авторger (Нерегистриран)
Публикувано19.08.06 15:16



ima teoriq, 4e ako qsnovidci, gadateli, astrolozi (ne gi slagam pod obsht znamenatel, ne me razbiraite pogreshno) i vsqkakuv tip hora, pomagashti ili tvurdqshti, 4e pomagat na drugi hora, mogat da pomagat samo i edinstveno na takiva hora, koito sa pod tqhnoto nivo na razvitie. i si mislq, 4e kolkoto i da mi se povrushta ot zahariev (ina4e hubava familiq), to vse pak e vuzmojno i izglejda, 4e e neobhodim na hora stignali v razvitieto si do pod krivata krusha.(kolkoto i da ni se iska da nqma takiva, koito da sa "pod nego")i tqh ne mojem da sudim. koi sme nie?nqmame i kriterii...
4udq se kak ste reshili da si habite energiqta da se zanimavate s nego.tezi, koito ne go turpqt de. i na sebe si sega se 4udq:)))
da si jivee. ne mi pre4i.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.