Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:36 18.05.24 
Мнения
   >> Вашето мнение
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема искам да инвестирамнови  
Автор yoanence (непознат )
Публикувано29.08.06 22:05



Моля Ви добри хора,дайте ми най добрия сьвет как и в какво е най правилно да инвестирам 3000 лева



Тема Re: искам да инвестирамнови [re: yoanence]  
Автор Blake (извънземен)
Публикувано30.08.06 12:15



честно казано, струват ми се малко за сериозна инвестиция. При една МНОГО добра възвращаемост от (да речем) 20% на година, ще имаш едни 600 лева годишно, или 50 месечно. Яко ли ти се струва?

Just a genius



Тема Re: искам да инвестирамнови [re: Blake]  
Автор Helper© (сърцат помагач)
Публикувано30.08.06 16:04



Сумата е от такъв порядък, че според мен е най-добре да инвестираш в нещо което често забравяме: Инвестирай в ЗДРАВЕ! Иди на прегледи, направи си изследвания, прегледай си зъбите и ако остане нещо иди на почивка с балнеоглезотии: масажи, тангентор, сауна, фитнес... Дано не си помислиш че се шегувам!



Тема Re: искам да инвестирам [re: Blake]  
Автор yoanence (непознат )
Публикувано31.08.06 08:18



да не е зле но за какво се отнася,кажи подробности



Тема Re: искам да инвестирамнови [re: Helper©]  
Автор yoanence (непознат )
Публикувано31.08.06 08:25



да сьгласна сьм,но за тази нужди си имам заделени пари,жапроса е с тези как во да правя за да не ги загубя,да бих могла и тях да изхарча за всекидневни разходи,но не го правя за в момента защото нямам тези нужди,а пьк и обичам да карам икономично.Мислила сьм за в банка да ги инвестирам или за начален капитал за бизнес ,но са си малко и си ме е страх да рискувам,а като се стя и какви наеми са в София. Благодаря за разумниа сьвет



Тема Re: искам да инвестирамнови [re: yoanence]  
Автор Blake (извънземен)
Публикувано31.08.06 10:09



хех, нищо конкретно нямам предвид... Просто бая трябва да поровиш, за да намериш 20% възвращаемост, а за такава сума си мисля, че просто няма смисъл да си губиш времето. По-добре си купи нещо хубаво и/или полезно (не парцалки или нещо от сорта) и си го ползвай със здраве.

Just a genius



Тема Re: искам да инвестирамнови [re: yoanence]  
Автор. (Нерегистриран)
Публикувано31.08.06 11:19



За толкова пари....
Малък ремонт /ако имаш собствено жилище/,
някоя кола, ако ти е първа,
аз доколкото се познавам -
бих си платила някой езиков курс и
почивка или екскурзия,
и можеш да ги сложиш на влог,
докато ти потрябват за нещо
по-сериозно /, което вервай ми ще се случи.....
Аз за това се сещам





Тема Re: искам да инвестирамнови [re: yoanence]  
Авторkиka (Нерегистриран)
Публикувано31.08.06 13:40



Ако обиколиш и се поразтърсиш можеш да намериш за тези пари малка картина на известен български художник. Само че инвестиции от този характер трябва винаги да са дългосрочни.



Тема Re: искам да инвестирамнови [re: yoanence]  
АвторMoжe би (Нерегистриран)
Публикувано01.09.06 19:08



Ако си на повече от 30 г., според мен би могла да си направиш доброволно пенсионно осигуряване (не се смей - за мен това е най-разумното вложение на парите!). Провери добре фондовете - някои са много стабилни. Освен това, си намаляваш данъците по този начин.

Другият вариант е срочен влог с максимална лихва и да "забравиш" за тези пари за доста време.

Инвестициите в нискорискови активи не носят повече доходностот дългоспочен влог, а за високорисковите трябва да си много компетентна и готова да рискуваш никога да не видиш парите си отново.



Тема Re: искам да инвестирам [re: Moжe би]  
Автор yoanence (непознат )
Публикувано02.09.06 16:58



Благодаря ти за сьвета ,аз и така сьм направила само,4е са на 3-месечен период,просто защото много не си падам по далгосрочните неща,аз незнам утре какво ще бьде ,а още по малко след 2,3,5 или 10 години ,вьпреки че това е много добьр вариант-инвестиране за дьлги години,а какво 6е кажеш,за инвестиция в облигации или акции,струва ли си




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.