Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:41 11.06.24 
Мнения
   >> Вашето мнение
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Re: За личните документинови [re: chocho_be]  
Автор VirgoМодератор (Тайпан)
Публикувано16.08.06 14:00



Според мен проблема му е, че го е страх жена му да не го хване като мърсува с либовницата по разни хотелчета



Ама де да знае човечеца, че тези регистри никой не ги поглежда, освен ако наистина няма някакъв сериозен проблем и на измамени съпруги не се предоставят по никакъв повод


ПП За запомнянето - какво ше напрайш, че да те запомня. Циганско колело в клуба?!?



Тема Re: За личните документинови [re: Virgo]  
Автор chocho_be (непознат )
Публикувано16.08.06 14:38



Предполагам,че тези регистри ги пазят ако стане някоя беля и да търсят по тях виновни не знам !


Ако трябва и циганско колело ще направя



Тема Re: За личните документинови [re: chocho_be]  
Автор bachev13 (новак)
Публикувано16.08.06 19:18



аз не съм се оплаквал и се съм споделял че се притеснявам, ...... просто попотах дали е законосъобразно и на основание кой нормативен документ, ...... моля някой да даде смислен отговор, ..... иначе досегашните предположения са весели :)



Тема Re: За личните документинови [re: bachev13]  
Автор chocho_be (непознат )
Публикувано16.08.06 19:24



Oтговорът е написан още на първия пост на администратора Virgo!
Гледай внимателно!





Тема Re: За личните документинови [re: chocho_be]  
Автор bachev13 (новак)
Публикувано16.08.06 23:56



Да прочетох го, но не съм сигурен дали третия параграф е към чл.49 или просто е коментар на Vigo. ...... Трябва да намера Закона за туризма. Благодаря на Vigo.



Тема Re: За личните документинови [re: Virgo]  
Автор bachev13 (новак)
Публикувано17.08.06 00:02



Извинявам се за грешката - ViRgo



Тема Re: За личните документинови [re: bachev13]  
Автор VirgoМодератор (Тайпан)
Публикувано17.08.06 11:32



Цитата от закона е : Чл. 49. (1) Лицата, извършващи хотелиерство, са длъжни да водят регистър на настанените туристи и за реализираните от тях нощувки, включително по националност на туриста.


Другото е свързано с изискванията на друг закон: Закона за защита на личните данни /във връзка със събирането и съхраняването на данни/.

А пък последното е от практиката в хотелите, защото имам доста опит именно в хотелите и знам какъв е реда






Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.