Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:49 13.06.24 
Мнения
   >> Вашето мнение
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Re: Pak az!нови [re: silvia333]  
Автор Cтaниcлaв! (mind hunter)
Публикувано07.08.06 11:34





И в какво ще се изразява "споделянето на мнение"?




Тема Мнениятанови [re: Cтaниcлaв!]  
Автор silvia333 (непознат )
Публикувано07.08.06 17:54



Аз задавам въпроси и ти избираш на кои да отговориш и на кои не.
Ти избираш колко близо можеш да ни допуснеш, каква част от опита си можеш да споделиш.

Мнението на някой хора е че интернет е измислица, че хората вътре са комплексари. Според други интернет е необходимост и тези които си чатят по цял ден са хора като всички останали. Моето лично мнение е, че има и от едните и от другите. А твоето - ти сам можеш да го кажеш.

Това е пример. Аз нямам желание да се правят каквито и да е квалификации.
Имам определени въпроси и ако искаш, мога да ти изпратя част от тях. Пиши ми на email: iska6li@abv.bg



Тема Re: Искаш ли?нови [re: silvia333]  
Авторaнoнимнa (Нерегистриран)
Публикувано07.08.06 19:58



На прима-виста ли ще се отговаря или ще има сценарий?



Тема Re: Искаш ли?нови [re: aнoнимнa]  
Автор silvia333 (непознат )
Публикувано07.08.06 21:24



Разбира се че отговорите ще бъдат на прима виста.
За мен е глупаво, който и да било режисьор да поставя предварителен сценарйи на хората, които иска да интервюира.

Ти би ли се съгласила да те заснемем?



Тема Re:не мога да повярвам!?!?нови [re: silvia333]  
Авторизyмeн (Нерегистриран)
Публикувано07.08.06 21:40



Какви са тези простотии бе хора!?





Тема Re: Искаш ли?нови [re: silvia333]  
Автор RepeatableRead (transactional)
Публикувано07.08.06 23:18



На мен ми звучиш като човек който ще извлече някаква голяма полза от цялата работа. Някак много оптимистично все едно искаш да ми продадеш нещо. Честно да ти кажа много съмнителна ми се струва цялата тази работа - напомнями на PR акция на някоя голяма, промиваща мозъци фирма.
После хората които заснемете (а аз съм сигурен че ще се намерят доста, но в никакъв случай няма да са някаква представителна извадка) може да се видят в реклама на някой мобилен оператор или на напитка или ако щеш прах за пране. Например - "Тези хора на перат с Слонукс и за това дремят по цял ден пред монитора. Пери със Слонукс и ще останеш нормален"


И за край смятам, че ти също използваш (или по скоро експлоатираш) псевдо анонимността в интернет. Според мен щеше да можеш да привлечеш повече хора ако беше посочила (или посочил) някакъв по смислен е-мейл, беше си написала (или написал) името и имаше някакъв сайт където да видим ТИ що за човек си за да искаш да правиш такива неща на другите хора.
Успех все пак.
Дано не се окажа прав за рекламите.



Тема Re: Искаш ли?нови [re: RepeatableRead]  
Автор silvia333 (непознат )
Публикувано08.08.06 00:15



Името ми е Силвия Пешева и съм режисьор. Който иска да провери моята самоличност може да напише името ми в Google и ще се убеди че действително съществувам.

Продуцент на филма е БНТ и парите, които се отпускат са на траншове. В момента сме в подготвителен период и затова нямаме достатъчно средства за собствен сайт.
За съжаление БНТ не публикува в сайта си кои проекти са спечелили субсидии за реализация, иначе можехте да влезете и там, за да се убедите.

Не снимам реклама, нито нещо различно от това, което съм написала досега.
А ако ти искаш да изкажеш мнението си, което ще допълни "представителната ни извадка" както ти сам я определи - обади ми се.

Поздрави: Силвия



Тема Това някаква скрита реклама ли енови [re: silvia333]  
Автор VirgoМодератор (Тайпан)
Публикувано08.08.06 14:29



или аз недовиждам вече от старостта?!?





Тема Момент сега да попитамнови [re: silvia333]  
Автор VirgoМодератор (Тайпан)
Публикувано08.08.06 14:32



говорихте ли с някой от дир.бг дали може да си пускате тук допитванията за бъдещето предаване, защото ви срещнах из доста клубове или това си е ваша инициатива.
Ако нямате договорки и е ваша инициатива ще се наложи да ви изтрия темата.
Предлагам да разрешите проблема със собствениците на форума до другия понеделник





Тема Re: Това някаква скрита реклама ли енови [re: Virgo]  
Автор silvia333 (непознат )
Публикувано09.08.06 00:11



Здравейте!
Незная какво е точното определение за реклама, но ми се струва, че може да се прави реклама на готов продукт, стоки, услуги и дейност.
Аз участвам във форум и споделям че ще правим документален, некомерсиален филм, чиято тема е общуването между хората във виртуалното пространство. И вместо аз да си измислям исторйики, искам самите хора, които са вътре в нещата, сами да разкажат за себе си - иначе не би било истинско.
Никого не мога и не искам да принуждавам да участва.
Това реклама ли е?

Разбира се, ще попитам и хората, които отговарят за сайта!

С уважение:
Силвия




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.