Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:26 28.04.24 
Мнения
   >> Вашето мнение
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Нова опаковка на Danup. Те за какви ни мислят?!нови  
АвторБивш фeн (Нерегистриран)
Публикувано02.06.06 14:29



Да благодарим на Данон за новата опаковка на DanUp! 20 грама по-малко съдържание срещу 25 стотинки повече. Новата опаковка е от 270 грма, старата от 290, да не споменавам, че е била и 300 грама (кой ли ще забележи 10 грама по-малко?!). И това ако не е кофти стратегия. Тези хора си мислят, че както може във Франция да се купуват млекца от по 25 грама така и в България потребителя би се изкефил на подобно нещо. Не е редно господа, да влагате толкова средства за PR на новата опаковка, от която ще печелите повече, давайки по-малко. Ако имате финансови проблеми помислете какъв нов продукт да предложите на пазара за да привлечете повече потребители и да им задоволите максимално потребностите, а не да намалявате разходите си за единица продукция, влагайки по-малко съдържание. Ако новата опаковка ви е по-скъпа защо я правите? Това е изтъркан номер вече. С всяка нова опаковка Данон намаляват грамажа си. Добре тогава. Ние пък ще намалим потреблението си. Успех!



Тема Re: Нова опаковка на Danup. Те за какви ни мислят?!нови [re: Бивш фeн]  
Автор elian2OOO (непознат)
Публикувано02.06.06 18:49



Не си спомням някога да съм си купувал тази марка, така че да намалят грамажа колкото си искат.Дреме ми.



Тема Re: Нова опаковка на Danup. Те за какви ни мислят?!нови [re: elian2OOO]  
АвторБивш фeн (Нерегистриран)
Публикувано03.06.06 15:35



Може би си купувал данон за пиене? Преди да го прекръстят на danup. Тогава отново заедно с името намалиха и грамажа.



Тема Re: Нова опаковка на Danup. Те за какви ни мислят?!нови [re: Бивш фeн]  
Автор raiders (непознат )
Публикувано08.06.06 02:18



da pravqt kakvoto si iskat az taka ili ina4e sam go kupuval 2-3 pati



Тема Re: Нова опаковка на Danup. Те за какви ни мислят?!нови [re: Бивш фeн]  
АвторToни (Нерегистриран)
Публикувано09.06.06 10:21



Адски убита марка. Ако ще и 5лв да го направят, френския вкус май не върви тук. От както са тук със всичките им млека е същото - намаляват грамажа и вдигат цената. а вкусовите качества направо не са за коментар, кисело мляко, или по-скоро сухо мляко+нишесте. Ае нема нужда



Тема Re: Нова опаковка на Danup. Те за какви ни мислят?!нови [re: Бивш фeн]  
Автормнeниe (Нерегистриран)
Публикувано17.06.06 12:33



Ако един продукт не се харесва от потребителите, то едва ли точно в опаковката е проблемът. Данон за пиене, ДанЪп... и Елексир на живота да го нарекат, все тая, абсолютен боклук е.



Тема Re: Нова опаковка на Danup. Те за какви ни мислят?нови [re: мнeниe]  
АвторNew fan (Нерегистриран)
Публикувано17.07.06 16:08



За вас не знам, но на мен ми харесва. Дъщеря ми направо го обожава, купувам и всеки ден по една ягода с банан. Що се отнася за продукта според мен няма нищо общо със стария, най-малкото хранителните стойности са различни и новия продукт е по-плътен.





Тема Re: Нова опаковка на Danup. Те за какви ни мислят? [re: New fan]  
Автор BPAHA (Свобода)
Публикувано28.07.06 18:05



Браво!
ето един доволен консуматор.
Да е жива и здрава дъщеричката ти.
Данона много си подхожда с Макдоналдс, които пък много си подхожда с Кока Кола, тези трите пък заедно много подхождат на тебе и на дъщеричката ти.

Ключ към златната врата
През нея мина Врана, отлетя.



Тема Re: Нова опаковка на Danup. Те за какви ни мислят?нови [re: BPAHA]  
Авторdanone (Нерегистриран)
Публикувано29.07.06 20:34



Haide haide, malko ot was znaqt che i "Na baba" syshto e na Danone...



Тема Re: Нова опаковка на Danup. Те за какви ни мислят?нови [re: New fan]  
АвторДe дa знaм eди koй cи (Нерегистриран)
Публикувано07.08.06 20:00



Споко, скоро и плътноста няма да я има






Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.