Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:03 26.05.24 
Мнения
   >> Вашето мнение
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема В какво трябва да вярва човек в ХХI-ви векнови  
Автор mythology (непознат )
Публикувано17.06.06 08:20



Очаквам предложения

Хубаво е като начало да не забравя, че все още пишем на кирилица

Редактирано от Virgo на 19.06.06 13:22.



Тема Re: В какво трябва да вярва човек в ХХI-ви векнови [re: mythology]  
Автор ludata_amazonka (величествената)
Публикувано15.07.06 20:24



V nishto

!!!



Тема Re: В какво трябва да вярва човек в ХХI-ви векнови [re: mythology]  
АвторBen (Нерегистриран)
Публикувано18.07.06 11:19



В себе си, много ясно





Тема Re: В какво трябва да вярва човек в ХХI-ви векнови [re: Ben]  
Авторbanditkata_best (Kristina Peev (Нерегистриран)
Публикувано20.07.06 16:25



-В БОГ!

-В знанията- това което научиш от и-нет, учебниците,помагалата,книгите ще те сaпътства през целия ти живот,колко повече знаеш имаш повече възможности:)

Вярата в собственото си аз- за да можеш да развиеш способностите си правилно:)

-Любовта



Тема Re: В какво да вярва човек в ХХI-ви векнови [re: banditkata_best (Kri]  
Автор Helper© (сърцат помагач)
Публикувано25.07.06 00:24



Не ми допада формулировката "...ТРЯБВА да вярва"; в този смисъл чудесно се вписва вярата в бог. Склонен съм да говоря за "вътрешна потребност от вяра" и като такава намирам вярата в РАЗУМА на хората и производните нему чисто човешки добродетели. А те са толкова много!!!



Тема Re: В какво трябва да вярва човек в ХХI-ви век [re: mythology]  
Автор philo_sophia (funky)
Публикувано26.07.06 23:39



Според мен това зависи от това кам з какво се стреми.
Ако иска просто да оцелее в дне6ни- в пари и секс.
Ако иска и да сахрани и духа си, тогава е много по-сложно.



Тема Re: В какво трябва да вярва човек в ХХI-ви векнови [re: mythology]  
Авторrep (Нерегистриран)
Публикувано14.08.06 03:45



добре е, според мен, човек да вярва в нещата, които го правят щастлив. ако вярата в Бог ти носи радост или от каквото там имаш нужда, вярвай. ако мислиш, че разковничето е в парите, вярвай. ако мислиш, че семейството е най-важното нещо, какво лошо има в това.
но някой да ми каже, че видиш ли, сега било не знам си какво си време и хората били не знам си какви си и че еди-си-кое си е най-важно...ша ма извиняват.
ако аз съм на мнение, че градината с цветята е моя живот и това ме прави щастлива, то аз ще вярвам в това, като вярата ми няма да има нужда от друга причина за съществуването си, освен моето щастие.
ако цял живот съм вярвала и съм обичала Господ, едва ли ще е голяма минавка ако се "окаже" , че няма такъв.



Тема Re: В какво трябва да вярва човек в ХХI-ви векнови [re: mythology]  
Авторjust girl (Нерегистриран)
Публикувано14.08.06 23:52



Човек трябва да вярва,разчита и да се оповава единствено и само на себе си...и своите възможности,защото нищо друго не е така сигурно както това,което той сам ще постигне в живота си! Трябва да си силен духом,инициативен и прогресивен,за да успееш в днешни дни,нещо,което всеки знае и към което трябва да се стреми

...



Тема Re: В какво трябва да вярва човек в ХХI-ви векнови [re: rep]  
Авторsugar (Нерегистриран)
Публикувано15.08.06 02:01



Съгласна съм с rep - всеки трябва да вярва в това, което го прави щастлив и да бъде щастлив по начина, по който той/тя възприема щастието. Времето се променя, историята върви напред, но в основата си хората са били винаги едни и същи и си мисля, че това, в което са вярвали хората от 16 век и хората от 21 век не се различава много. Всичко зависи от личността, от собствените ти нужди, стремежи и желания.



Тема Re: В какво трябва да вярва човек в ХХI-ви векнови [re: just girl]  
Авторrep (Нерегистриран)
Публикувано15.08.06 17:26



ТРЯБВА!
не е ли малко силно някой да се изказва какво трябва, засягайки всеки един индивид отделно.
да попитам just girl, като трябва да си такъв и онакъв, за да успееш, не си ли задава въпроса какво е да успееш. успехът, според мен, най-вероятно не е това, което е според теб. това към което аз се стремя, не е това, към което ти се стремиш (силно се надявам, 4е никой няма да отговори на това с мъдрата реплика, 4е вси4ко е пари и вси4ки това искат, защото ве4е на агресия ще ме избие:)))).
и съответно ако има въобще някакво трябва, ако повярваме, 4е има трябва, то моля ви не ми казвайте, 4е вашето трябва е моето трябва и трябва-то на комшията.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.