Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:39 27.04.24 
Мнения
   >> Вашето мнение
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Колежка с психичен проблемнови  
АвторTeмeнyra (Нерегистриран)
Публикувано21.06.06 12:02



Преди няколко дни разбрах че моя колежка се лекува с антидепресанти и ходи на психотерапия. Не знам какво да мисля и как да се държа с нея. Посъветвайте ме!



Тема Re: Колежка с психичен проблемнови [re: Teмeнyra]  
Автор SoulMate (ultimate)
Публикувано21.06.06 15:05



Ми нормално, както досега, що за въпрос!





Тема Re: Колежка с психичен проблемнови [re: SoulMate]  
АвторKилrop Tpayт (Нерегистриран)
Публикувано21.06.06 19:01



Теменужкееее, съдейки по въпроса ти и ти си за психиатър. Що чакаш още? А как ние трябва да се държим с теб?!



Тема Re: Колежка с психичен проблемнови [re: Kилrop Tpayт]  
АвторTeмeнyra (Нерегистриран)
Публикувано22.06.06 11:42



Да, но на думи е лесно.


Наистина ли на мое място бихте се държали по абсолютно същия начин както и преди? Все пак всеки би си задал въпроса какво става, как не съм забелязал и т.н. Не бихте ли проявили любопитство поне мъничко? А това сигурно се усеща от жената?



Тема Re: Колежка с психичен проблемнови [re: Teмeнyra]  
Автор SoulMate (ultimate)
Публикувано22.06.06 13:30



Лекувай си любопитството. Грозно е да си вреш носа, където нямаш работа.





Тема Re: Колежка с психичен проблемнови [re: Teмeнyra]  
Автор morska valna (морско чедо)
Публикувано23.06.06 22:42



Ами вместо да питаш как да се държиш с нея,по-добре се опитай тактично да разбереш какво и се е случило,щото никой не пие антидепресанти и не ходи на психотерапия току тъй без нищо.Знам,че те съветвам нетактични неща,но така можеш да и помогнеш със съвет или с добро отношение,нещо което тя непременно ще усети и може да ти бъде благодарна.А може и да не я питаш нищо,защото можеш пък допълнително да я притесниш и тя да се почувства неловко.Факта,че пие лекарства и ходи на психотерапевт не значи,че е станала с нещо по-различна.Просто е потърсила лекарска помощ,за да се лекува.








Тема Re: Колежка с психичен проблем [re: Teмeнyra]  
АвторДeтcka rpaдинa (Нерегистриран)
Публикувано28.06.06 00:59



Бе жена, ти нормална ли си? Та това изобщо не ти влиза в работата!

А и тая колежка може да е триста пъти по-човек от тебе.



Тема Re: Колежка с психичен проблем [re: Teмeнyra]  
Автор Xиpypra (непознат)
Публикувано28.06.06 02:11



Ако сте близки с нея, си е нормално да я попиташ какво става. Обаче като гледам май случая не е такъв. Опитай се да се държиш както преди.



Тема Re: Колежка с психичен проблемнови [re: Teмeнyra]  
АвторЯдocaнa (Нерегистриран)
Публикувано28.06.06 11:47



Никак! Жената си има проблеми и не мога да разбера ти какво общо имаш с това?!?
Нещо прави ли ти, че си толкова разтревожена или просто разнасяш клюката!!!





Тема Re: Колежка с психичен проблемнови [re: Teмeнyra]  
Автор elmiga ()
Публикувано28.06.06 13:22



Извинявай, но как можеш да зададеш подобен въпрос? Интересно ми е как си го научила? Значи, ако тя се е притеснявала че нейните колежки ще научат предполагам, че е щяла да се постарае повече състоянието й да остане в тайна. Когато тайната е в теб - ти си й господар, излезе ли от теб - тя ти е господар. Според мен за колежката ти не е особено голям проблем, че е лабилна психически, колкото е станал за вас - останалите й колежки. Извинявай, но това че се бъркате в личния й живот е селяческо поведение.
каквото и да й има това не е твоя работа, ако тя не реши да го направи твоя работа. Ти имаш ли представа, че в Америка половината от населението е на антидепресанти. Освен това непрекъснато ходят по психолози, по психиатри - и какво от това?



" Никога не започвай да спираш и никога не спирай да започваш"

Редактирано от elmiga на 28.06.06 13:28.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.