Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:37 25.06.24 
Мнения
   >> Вашето мнение
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема Егологията, бога ми...  
Авторнa 3axapиeв cъвecттa мy (Нерегистриран)
Публикувано26.05.06 01:29



Ако има нещо по-скучно и некоректно към зрителя от "ББТ", то това е програмата "Въпроси в ефир" с Димитър Захариев. Феноменална тъпотия, нова телевизионна квази наука, часове в ефир, с повторения. Един къдрав човек на средна възраст с въздишка обяснява как не сме дорасли да разберем егологията, как това е космическа наука, въздишка, извъртане на очи, клатене на глава, как не сме дорасли за Европейския съюз (?!) и отново за егологията. Култови ще си останат персонажите, които Захариев разпитва зад кадър - заблудени и лошо платени малки хора, които правят реклама на пророко-ясновидско-лечителските възможности на Захариев. Ако това беше просто тъпо, нямаше да ви занимавам с него, но то вече намирисва и на мошеничество. С егологията срещу безплодието!!!
За такива като Захариев има специален кръг в ада - заради собствената си суета те създават лъжливи очаквания в болни и отчаяни хора, сугестират ги, а нищо чудно и да ги експлоатират телевизионно и сексуално. Как се лекува безплодие, Захариев?!С опипване на половите органи или с телевизионно внушение? Не, ние не сме дорасли за егологията, вярно. И не искаме. А на чужденците обясняваме - това е нашата националистическа телевизия, а този човек в ефира й лекува ялови булки, съжалявам, не мога да ви обясня връзката между двете неща.


Гледах го този Захариев и ще кажа на "овцете" да не се лъжат - той е ИЗМАМНИК - 100% и ще се обоснова:

1. прави се на Бог. Обаждат му се разни хора и той им предсказва бъдещето и т.н. На това само най-тъпите биха се вързали.
2. твърди, че ЕГОЛОГИЯТА е наука. Щом е така, като всяк анаука трябва да се опише и да се изучи и от други хора които да я практикуват и да лекуват като него - НО НЕ! той е единствения посветен в ЕГОЛОГИЯТА - какъв късметлия само и колко удобно от финансова гледна точка.

Няма да изтъквам повече доказателства че е мошеник защото нямам време да пиша. Само ще кажа, че наистина го признавам - той е изключително интелигентен и е много добър манипулатор.



Тема Re: Егологията, бога ми...нови [re: нa 3axapиeв cъвecттa]  
Авторken (Нерегистриран)
Публикувано30.05.06 19:38



"Култови ще си останат персонажите, които Захариев разпитва зад кадър - заблудени и лошо платени малки хора, които правят реклама на пророко-ясновидско-лечителските възможности на Захариев"

А ти ще си останеш култово тъп.И се съмнявам,че познаваш Димитър Захариев.



Тема Re: Егологията, бога ми...нови [re: ken]  
Автор PleaseDoNotDisturb ()
Публикувано31.05.06 17:05



А ти стоиш на пост и дебнеш за всяка забележка в дира. хахахахахахахах
ти самият смешник ли си или жена му?
Щото и тя се пънеше наоколо преди време.
Баси тъпия народ



Тема Re: Егологията, бога ми...нови [re: PleaseDoNotDisturb]  
Авторken (Нерегистриран)
Публикувано31.05.06 17:17



Нали знаеш,че Егологията е само за хора с разум.Затова диалога помежду ни е безсмислен.



Тема Re: Егологията, бога ми...нови [re: ken]  
Авторaдвokaт (Нерегистриран)
Публикувано01.06.06 11:54



Напротив, егологията е за тъпи хора на които им се внушава нещо си и после ги "лекуват" от това нещо!
Обир посред бял ден за наивни лелички и бабички.



Тема Виж, според меннови [re: нa 3axapиeв cъвecттa]  
Автор VirgoМодератор (Тайпан)
Публикувано01.06.06 15:39



трябва да си абсолютно безумен да вярваш в такива "науки" и то показвани по съмнителни телевизии....



Тема Re: Егологията, бога ми...нови [re: ken]  
Автор PleaseDoNotDisturb ()
Публикувано01.06.06 16:19



Кажи си де...самият идиот ли си или жена му? що се криеш?



Тема Re: Виж, според меннови [re: Virgo]  
Авторken (Нерегистриран)
Публикувано02.06.06 14:10



Телевизия МСАТ ти изглежда съмнителна ,така ли?


А я ми кажи коя телевизия не е съмнителна?Канал 1 ли,БТВ ли или може би Нова Телевизия.

Хора,сега ще ви помоля да помислите малко с мен.Ако Здравната каса или Министерството на Здравеопазването направят пълно проучване на Егологията,истината ще стане обществено и световно достояние.
Представяте си какво значи това ,нали?На първо място прогресивно ще намалява потреблението на лекарства,защото просто здравият човек няма нужда от лекарства.Е,питам ви аз-КАК ГОЛЕМИТЕ ФАРМАЦЕВТИЧНИ КОМПАНИИ ЩЕ ПОЗВОЛЯТ ТОВА ДА СЕ РАЗБЕРЕ?Вие разбирате ли за какви загуби говорим в национален и световен мащаб.Не,тези хора просто няма да отрежат клона,на който седят.
Но в крайна сметка ЕГОЛОГИЯТА е науката на бъдещето и славата й ще се носи по света,защото така трябва да бъде.Човечеството трябва да се върне към човешкото,към човешкия език.

Не съм Захариев,нито жена му,нито никой от роднините му.Представи си даже,че той не ми плаща нищо,за това което правя.Просто му дължа нещо,което не може да се измери с пари.На 21 години съм и посещавам кабинета му.Пожелавам му дълъг и щастлив живот-той го заслужава.



Тема Re: Виж, според меннови [re: ken]  
Автор Blake (извънземен)
Публикувано02.06.06 17:54



не знам при фармацевтичните компании как е, ма за психиатрите все още има работа бол



Just a genius



Тема Re: Егологията, бога ми...нови [re: нa 3axapиeв cъвecттa]  
Авторger (Нерегистриран)
Публикувано19.08.06 15:16



ima teoriq, 4e ako qsnovidci, gadateli, astrolozi (ne gi slagam pod obsht znamenatel, ne me razbiraite pogreshno) i vsqkakuv tip hora, pomagashti ili tvurdqshti, 4e pomagat na drugi hora, mogat da pomagat samo i edinstveno na takiva hora, koito sa pod tqhnoto nivo na razvitie. i si mislq, 4e kolkoto i da mi se povrushta ot zahariev (ina4e hubava familiq), to vse pak e vuzmojno i izglejda, 4e e neobhodim na hora stignali v razvitieto si do pod krivata krusha.(kolkoto i da ni se iska da nqma takiva, koito da sa "pod nego")i tqh ne mojem da sudim. koi sme nie?nqmame i kriterii...
4udq se kak ste reshili da si habite energiqta da se zanimavate s nego.tezi, koito ne go turpqt de. i na sebe si sega se 4udq:)))
da si jivee. ne mi pre4i.



Тема Re: Егологията, бога ми...нови [re: ger]  
Автор cvety6 (непознат )
Публикувано22.08.06 17:32



А,има критерии!Ако беше само мошеник-с мед да го намаже човек!Какъв ти мошеник,бе-какви ти пари!Той ограбва съдбите на хората!Това дето пишете за него бледнее пред истината.Отдавна загуби той човешкия си образ!Продаде душата си и сега е слуга на дявола от най-виша класа.Негови васали са демоните-да,вярно е,че егологията е космическа наука,защото всички извънземни са демони и са в космоса.Какво са демоните-паднали ангели-е тогава не се чудете,на дребните чудеса,които може да станат.Демоните са силни,владеят маса чудеса,но не е под тяхна власт всичко.Чудесата им служат за примамка на безпомощните,за да ги подлъжат,за да ги отклонят от правия път.Да,тоя демон в човишки образ, димитър захариев,помага-ама каква е цената,която плащат бедните хора-плащат с душите си!Така че,не съдете за д.з. като за човек-той отдавна не е между живите.



Тема Re: Егологията, бога ми...нови [re: cvety6]  
Авторken (Нерегистриран)
Публикувано23.08.06 16:09



cvety6,
да речем,че ме заинтригува.Можеш ли да доразвиеш своята теза-да споделиш защо мислиш така,какви преживявания са те навели на тази мисъл,посещавала ли си кабинета му или изобщо какво общо имаш с него или екипа му.
Напълно осъзнавам,че свръхестественото понякога може да плаши хората;не отричам,че и аз съм имал своите съмнения,но след внимателно обмисляне стигнах до следните изводи.Първо-едно царство,разделено против себе си не може да устой; второ-доброто дърво дава добри плодове,а лошото лоши-не може доброто да дава лоши,а лошото добри;Дървото се познава по плодовете.И накрая хората наистина се чувстват по-добре и товара на болестите им се отнема-аз лично наричам това добро.
Много хора казват,че има екстрасенси(примерно),които лекуват с помощта на демони,НО...НО това е в пряко противоречие с онова,което напуисах по-рано-
едно царство,разделено против себе си не може да устой

Очаквам коментара ти,cvety6



Тема Re: Егологията, бога ми...нови [re: ken]  
Автор cvety6 (непознат )
Публикувано23.08.06 16:25



За кое царство говориш,бъди по-конкретен!



Тема Re: Егологията, бога ми...нови [re: cvety6]  
Автор cvety6 (непознат )
Публикувано23.08.06 16:46



То пък като че ли има значение за кое царство говориш.Я стига глупости,що се правиш на ударен с мокър парцал!?Много миловиден се изписваш!Току виж сме повярвали,че те интересува здравето на който и да било!Души,души крадеш и ти го знаеш.И ако за миг дори спреш да носиш пляча-демоните,чийто слуга си-те измъчват зверски!



Тема Re: Егологията, бога ми...нови [re: cvety6]  
Авторken (Нерегистриран)
Публикувано24.08.06 12:49



Предположението ми беше,че след като говориш за демони поне малко от малко си запозната с Новия Завет.Явно никога не си го чела или си го претупала набързо.При това положение не разбирам откъде черпиш знанията си за демоните. Плюс товаизлиза,по твоите думи, че демоните помагат на човек да се оправи,излекува,въстанови-ако това не е парадокс,незнам кое е .

И отново питам-какво общо имаш с Димитър Захариев,за да даваш това мнение. Надявам се да не се окажеш някоя от завистливите врачки-конкуренти. Нищо лично ,просто питам.Така и не ми стана ясно какви са ти отношенията с него.

И за пореден път пиша,че НЕ съм Димитър Захариев,нито някой от екипа му,нито съм негов роднина или на някой от този екип и не ми плаща нищо той или накой от екипа му.Това,което правя ,го правя по убеждение.



Тема Re: Егологията, бога ми...нови [re: нa 3axapиeв cъвecттa]  
Автор cvety6 (непознат )
Публикувано24.08.06 14:06



Приключвам диалога,той е безсмислен!
КОЙТО ИМА ОЧИ- ДА ВИДИ!
КОЙТО ИМА УШИ- ДА ЧУЕ!

КРАЙ



Тема Това противно и лъжливо говно Захариев,нови [re: cvety6]  
АвторCвeтлинa (Нерегистриран)
Публикувано25.08.06 17:35



Няма ли кой да го осъди или в по добрия случай да го смели от бой.
Невероятно извратен помияр. Не му вярвайте хора!



Тема Re: Това противно и лъжливо говно Захариев,нови [re: Cвeтлинa]  
Автор. (Нерегистриран)
Публикувано25.08.06 17:56



Дори прави секс в кабинета си с нещасни жени!



Тема Re: Това противно и лъжливо говно Захариев,нови [re: .]  
Авторken (Нерегистриран)
Публикувано26.08.06 14:14



Вижте сега,аз не съм му адвокат,но е редно когато отправяте някакви обиди или обвинения да се обосновете.Кажете от какво сте недоволни,с какво той ви е ощетил,излъгал и т.н. А иначе така да се говорят клевети и обиди е лесна работа(за някои хора).

Надявам се,че нормалните хора ще ме разберат.Не знам за кой път вече го казвам-обяснявайте защо не сте доволни от Захариев.Ако е само защото не ви е харесал на телевизора как изглежда-съжелявам,но ми се струва несериозно.

А който иска да разгледа сайта на Егологията,където има и постигнати резултати може да го направи тук:
http://esotherica.freecom-int.com
Телевизионното предаване е по телевизия М-САТ в петък от 21.00 до 22.00,а повторението е в сряда от 13.30 до 14.30.



Тема Re: Това противно и лъжливо говно Захариев,нови [re: ken]  
Автор. (Нерегистриран)
Публикувано28.08.06 17:01



Нещо хич не мога да повярвам,че ken е някой друг,а не самият господин!Но щом на господина му е по-добре да говори от трето леце за себе си-нека бъде така.Порових се из форумите и забелязах,че и други никове е използвал-в зависимост от случая и тона,който иска да държи.Като МАГ,140 и разни други.Както и да е!Трудно би се скрил от мене,защото много добре го познавам!Доста дълго време прекалено редовно го посещавах.През всичкото време, съвсем отговорно мога да кажа,че бях омагьосана.Почти си бях загубила ума по него.Доверявах се напълно и без резерви.ДА-той правеше и секс в кабинета със мене!Сега,когато съм на достатъчно далечно разтояние,съвсем трезво мога да разкажа за всички приоми,които използва за да държи хората в подчинение.Първо лесно намира слабото им място.После засилва проблема до неиздържане.Когато човек е при него,получава един специфичен шум в главата,една замаяност,не може много да говори.Това се използва за да може да вкара чужди-по точно негови мисли в главата на жертвата,а тя -жертвата си мисли,че са нейни!След това вече няма спирка!Или се подчиняваш,или страдаш!Често без да съм имала намерение да ходя при него,ми се е налагало да тичам!Така ме измъчваше от разстояние,че трябваше да го видя за да ми олекне.И така до следващия път.Дълго време мина преди да мога да разбера какво става.Трудно ми беше да повярвам,че съм омагьосана.Усещах,че нещо не е наред ,мятах се като риба на сухо,а не можех да се освободя!Хора-този господин е много отмъстителен и знам със сигурност,че щом прочете всичко това,ще се опита да ме удари енергийно.Но, аз съм подготвена.Ще кажа защо разказвам всичко това,а и още много мога да разкажа.Властта му идва от вашите затворени усти.Тайната му помага да има власт над вас.Когато се разприказвах-властта му намаля;когато започнах редовно да се изповядвам и пречастявам-властта му изчезна!Сега знам,че съм под божия закрила щом съм жива и не се побърках!Той няма власт над мен,защото демонът не е по-силен нито от ГОСПОД,нито от св.КИПРИАН,нито от който и да е друг светия!АМИН!



Тема За Димитър Захариевнови [re: .]  
Авторkeн (Нерегистриран)
Публикувано29.08.06 11:58



Споделяш,че има някаква трайна-за каква тайна говориш.Искам да те попитам и от колко време си посещавала кабинета му и кога си усетила,че си омагьосана.
От къде мога аз да бъда сигурен,че това което пишеш тук е истина-той ли те принуди да бъдеш интимна с него или ти сама пое инициативата.
Питам всичко това ,защото посещавам кабинета му от около две години и се чувствам доста по-добре.Все пак доста си мислих върху това,което прочетох снощи от теб.
И последно-ти споделяш,че той е едва ли не демон-аз отново имам колебания,най-вече как е възможно демон да помага на хората.По-нагоре аз съм споделил защо се колебая,но ще го напиша пак:

ГЛАВА 11.
1. И когато Той беше на едно място и се молеше, след като свърши молитвата, един от Неговите ученици Му рече: Господи, научи ни да се молим, както и Иоан научи учениците си.
2. А Той им рече: когато се молите, казвайте: Отче наш, Който си на небесата! Да се свети Твоето име; да дойде Твоето царство; да бъде Твоята воля, както на небето, тъй и на земята;
3. насъщния ни хляб давай ни всеки ден;
4. и прости нам греховете ни, защото и сами ние прощаваме на всеки наш длъжник; и не въведи нас в изкушение, но избави ни от лукавия.
5. И каза им: да речем, че някой от вас има приятел, и отива при него посреднощ и му казва: приятелю, дай ми назаем три хляба,
6. защото един приятел ми дойде от път, и нямам какво да му сложа;
7. а оня отвътре му отговаря и казва: не ме безпокой, вратата са вече заключени, а децата ми с мене са в леглото; не мога да стана и ти дам, -
8. казвам ви, ако и да не стане оня и не му даде затова, че му е приятел, но поради неговата безочливост ще стане и ще му даде, колкото иска.
9. И Аз ви казвам: искайте и ще ви се даде; търсете, и ще намерите; хлопайте, и ще ви се отвори;
10. защото всеки, който иска, получава, и който търси, намира, и на тогоз, който хлопа, ще се отвори.
11. И кой баща от вас, ако син му поиска хляб, ще му даде камък? Или, ако поиска риба, ще му даде змия вместо риба?
12. Или, ако поиска яйце, ще му даде скорпия?
13. И тъй, ако вие, бидейки лукави, умеете да давате добри даяния на чедата си, колко повече Отец Небесний ще даде Дух Светий на ония, които Му искат?
14. Веднъж Той изгони един бяс, който беше ням; и когато бесът излезе, немият проговори; и народът се чудеше.
15. А някои от тях казаха: Той изгонва бесовете чрез Веелзевула, бесовския княз.
16. А други, изкушавайки Го, искаха Му личба от небето.
17. Но Той, като им знаеше помислите, рече им: всяко царство, разделено на части една против друга, запустява, и дом, разделен на части една против друга, пропада;
18. ако пък и сатаната се е разделил сам против себе си, как ще устои царството му? понеже казвате, че Аз чрез Веелзевула изгонвам бесовете.
19. И ако Аз чрез Веелзевула изгонвам бесовете, синовете ви чрез кого ги изгонват? Затова те ще ви бъдат съдии.
20. Ако пък Аз с пръста Божий изгонвам бесовете, то значи, дошло е до вас царството Божие.
21. Когато силният отбраня с оръжие своя дом, тогава имотът му е в безопасност;
22. когато пък някой по-силен от него го нападне и го победи, взима всичкото му оръжие, на което той се е надявал, и разделя плячката му.
23. Който не е с Мене, той е против Мене; и който не събира с Мене, той разпилява.
24. Когато нечистият дух излезе от човека, минава през безводни места, търсейки покой, и, като не намира, казва: ще се върна в къщата си, отдето излязох;
25. и като дойде, намира я пометена и наредена;
26. тогава отива и довежда други седем духа, по-зли от себе си, и като влязат, живеят там; и последното състояние на оня човек става по-лошо от първото.
27. А когато Той говореше това, една жена издигна глас от народа и Му рече: блажена е утробата, която Те е носила, и гърдите, от които си сукал!
28. А Той рече: да, но блажени са и тия, които слушат словото Божие и го пазят.
29. Когато пък народът начена да се струпва, Той заговори: лукав е тоя род; търси личба, но личба няма да му се даде, освен личбата на пророк Иона;
30. защото, както Иона беше личба за ниневийци, тъй и Син Човеческий ще бъде за тоя род.
31. Южната царица ще се изправи на съд с човеците от тоя род и ще ги осъди, защото тя дойде от край-земя, за да чуе премъдростта Соломонова; а ето, тук има повече от Соломона.
32. Ниневийци ще се изправят на съд с тоя род и ще го осъдят, защото те се покаяха от проповедта на Иона; а ето, тук има повече от Иона.
33. Никой, кога запали светило, не го туря на скрито място, нито под крина, а на светилник, за да виждат светлината ония, които влизат.
34. Светило за тялото е окото; затова, кога твоето око бъде чисто, и цялото ти тяло ще бъде светло; а кога бъде лукаво, и тялото ти ще бъде тъмно;
35. и тъй, гледай: светлината, що е в тебе, да не е тъмнина.
36. Ако, прочее, тялото ти е цяло светло и няма ни една тъмна част, цялото ще бъде така светло, както кога светило те осветява със сияние.
37. И когато Той говореше, един фарисеин Го помоли да обядва у него. Той отиде и седна на трапезата.
38. А фарисеинът се почуди, като видя, че Той не си уми ръцете пред обеда.
39. Но Господ му рече: сега вие, фарисеите, измивате чашата и паницата отвън, а пък вътрешността ви е пълна с грабеж и лукавство.
40. Безумници, не Същият ли, Който сътвори външното, сътвори и вътрешното?
41. Но давайте милостиня според силите си; тогава всичко у вас ще бъде чисто.
42. Но горко вам, фарисеи, задето давате десятък от гьозум, седефче и от всякакъв зеленчук, а немарите за съда и любовта Божия: това трябваше да правите, и онова да не оставяте.
43. Горко вам, фарисеи, задето обичате предни седалища в синагогите и поздрави по тържищата.
44. Горко вам, книжници и фарисеи, лицемери, защото сте като гробове, които не личат, и по които човеците ходят, без да знаят.
45. На това някой от законниците Му рече: Учителю, като говориш това, Ти и нас обиждаш.
46. Но Той рече: и на вас, законниците, горко, задето товарите човеците с мъчни за носене бремена, а сами дори и с един пръст се не допирате до товарите.
47. Горко вам, задето зидате гробници на пророците, които вашите бащи избиха,
48. с това свидетелствувате за делата на бащите си и ги одобрявате, защото те избиха пророците, а вие им зидате гробници.
49. Затова и Божията премъдрост рече: ще им пратя пророци и апостоли, и от тях ще убият и изгонят,
50. за да се изиска от тоя род кръвта на всички пророци, проляна от създание мира,
51. от кръвта на Авеля до кръвта на Захария, убит между жертвеника и храма. Да, казвам ви, ще се изиска от тоя род.
52. Горко вам, законници, задето взехте ключа на познанието: сами не влязохте, и на влизащите попречихте.
53. И когато Той им говореше това, книжниците и фарисеите почнаха силно да се ядосват и да изнудват от Него отговори за много неща,
54. като Го дебнеха и гледаха да уловят нещо от устата Му, за да Го обвинят.

Евангелие от Лука

По специално обърнете внимание на 15-25. Очаквам мнението ви по този казус.



Тема Re: Егологията, бога ми...нови [re: нa 3axapиeв cъвecттa]  
Автор. (Нерегистриран)
Публикувано29.08.06 14:16



Много странно,уж цитира евангелие(да се чуди човек на безумната му и пагубна смелост),а прави важни фактологични грешки,променяики смисъла на казаното.Още в Отче наш-пише така-насъщният ни хляб дай ни всеки ден;в истинския текст е написано доста по-смирено:насъщният ни хляб дай ни и днес.И още написал е-и прости нам греховете ни,а в действителност е: и прости нам дълговете ни.И следва най-важното изменение,което е направил,пише-защото и ние самите прощаваме на всеки наш длъжник!-само каква наглост и какво самочуствие-все едно,че Господ му е длъжен да му прости,защото той прощава!В истинския текст пише съвсем друго:Тъй както ние прощаваме на нашите длъжници- което ще рече:Прости ни Господи ,точно така както ние самите прощаваме!Дадох пример как се променят светите текстове,как се преиначават за да служат за нечисти цели!Цялата теория на Д.З. е такава и ако продължава да парадира с нея,такъв разбор на всяко едно изречение мога да направя,че ще блесне цялата чернилка,която се съдържа в нея!



Тема Re: Егологията, бога ми...нови [re: .]  
Авторkeн (Нерегистриран)
Публикувано30.08.06 11:09



И може ли да ми покажеш точно какво съм променил от източника ми:

http://www.pravoslavieto.com/bible/nz/luk.htm

Ако обичаш отиди на глава 11 и виш какво съм променил-ако не намериш нищо такова само ще докажеш глупостта си.Наистина това е извадка от Българска Синодална Библия от 1992 г.Знам,че има и по-модерни преводи,но това намерих в търсачката и това постнах.
Освен това ти избегна въпросите ми и преди и сега-за да не преписвам всичко отпреди отговори,моля.Аз специално те питах за глава 11(15-25),а ти коментираш началото на същата глава.
Не знам дали съм прав,но ако това,което написа в първия си постинг е лъжа...
просто не знам какво да кажа.



Тема Re: Егологията, бога ми...нови [re: нa 3axapиeв cъвecттa]  
Автор. (Нерегистриран)
Публикувано30.08.06 19:19



Не се събирам в кожата си като видя променени Свитите писания!Няма значение от кой са променени-Целта е една и съща!И каква може да ми е целта да лъжа,че Д.З. прави секс в кабинета си?Нищо не си разбрал!Говорех за освобождаване от тайна,каквато и да е.Говорех за освобождаване от лъжите,които човек някога е изрекъл.Всяка една тайна ,а лъжата е своего рода пак тайна ,позволява на всякакви демонични сили да държат в подчинение притежателя на тайните.И така моето признание правя,не за отмъщение и осъждане,а за да се освободя от тази тайна.Длъжна съм да говоря истината и когато знам нещо,което е опасно за много хора,съм задължена да го кажа.Или казано по жаргон-ТАКА ТОПКАТА НЕ ОСТАВА В МЕН!Нека да го кажа,а пък от тук нататък всеки сам да си преценява какво ще върши!Негова воля!За мен е важно,че съм казала истината и ТОКАТА НЕ ОСТАВА В МЕН!



Тема абе кретенченови [re: keн]  
Авторям пяpkeт (Нерегистриран)
Публикувано31.08.06 00:59



Ти малоумно копеленце или си Димитър Захариев или си якой от олигофрените му - зомбираните пациенти на този нехранимайко.
Какви библии ми цитираш бе глупак? Говорим за ДЗ а не за попските ти глупоти.
Бахти наглия простак си ти





Тема Re: Егологията, бога ми...нови [re: .]  
Авторken (Нерегистриран)
Публикувано31.08.06 09:44



Целта ти да кажеш,че правиш секс с Димитър Захариев в кабинета му може да е само една-да го дискредитираш и опозориш.
Що се отнася до светите писания вече ти обясних откъде съм ги взел и че не съм променял нищо от източника.

Сега се надявам ако наистина е станало това,което казваш,че ще отговориш на няколко въпроса:
1.Колко нива има СЕС и кратко описание на тези нива с по една-две думи.
2.На кой етаж е кабинета на Димитър Захариев в квартал 'Хаджи Димитър'?
3.Колко пари взима г-н Захариев за всеки сеанс и къде ги прибира след като му ги дадеш?Какво ти казва ако нямаш да му дадеш точно?
4.Накратко какво има в кабинета(не в коридора а там където влизаш за контакт с г-н Захариев)?
5.Колко души персонал си забелязала в кабинета?

Ако наистина държиш да ме убедиш(не само мен ,а и всички,който четат тук) ,че описаното от теб наистина се е случило моля те да отговориш на моите въпроси.Ако казваш истината това няма да е никакъв проблем за теб-хората ще знаят;ако се оправдаеш по някакъв начин или избегнеш отговорите,ще считам,че не ги знаеш.
Сама се сещаш,че ако си посещавала кабинета трябва да знаеш всичко това поне приблизително.
Благодаря ти.



Тема Re: Егологията, бога ми...нови [re: ken]  
Автор. (Нерегистриран)
Публикувано31.08.06 20:29



А снимка не искаш ли!Мога да отговоря на всичките ти въпросчета,но това ще покаже времето в което е станало,а то значи да дам информация за личността си.Тази информация за момента не съм решила да давам и колкото и да ме притискаш няма да разбереш периода ,в който съм била там.Едно със сигурност мога да кажа - не е в последния кабинет,а всичко друго се е променяло във времето.



Тема Re: Егологията, бога ми...нови [re: .]  
Авторken (Нерегистриран)
Публикувано31.08.06 22:27



Виж,аз не искам да те притискам да даваш инфо за себе си.Все пак ако можеш отговори на 3-я въпрос.Мисля,че това по никакъв начин няма да застраши твоята личност.
Освен това бих искал да те питам ако си толкова ужасена от всичко,което ти се е случило ,защо не се свърза с полиция или медии.По това което си написала съдя,че дори да е имало нещо между него теб(което още не е сигурно за мен) ти си била водещата страна.
И не се притеснявай от мен-нито те проследявам,нито те търся чрез Интернет. Тук просто си говорим и не съм Захариев,както вече писах.



Тема Re: Егологията, бога ми...нови [re: ken]  
АвторCидepoв (Нерегистриран)
Публикувано01.09.06 01:43



Точно ти копеленце си въпросното говедо Димитър Захариеф.



Тема Мисля, че тази тема се изчерпанови [re: нa 3axapиeв cъвecттa]  
Автор VirgoМодератор (Тайпан)
Публикувано01.09.06 10:41



достатъчно реклама на въпросния Захариев и неговата "наука"

Предлагам тази тема да бъде заключена



Тема Re: Мисля, че тази тема не се изчерпанови [re: Virgo]  
Авторken (Нерегистриран)
Публикувано01.09.06 15:20



Не знам за реклама,но тази жена опетнява името на Димитър Захариев.Искам да се изясни веднъж завинаги каква е истината.Затова и задавам тези въпроси и искам да видя до какво ще доведат.
Ако някой си мисли,че съм седнал тука сам да си пиша много се лъже.Хвърлено е сериозно обвинение,а досега не съм видял ни едно доказателство.Все пак ще почакам да видя какво ще отговори жената,ако изобщо въпросния човек е жена.



Тема Re: Егологията, бога ми...нови [re: ken]  
Автор. (Нерегистриран)
Публикувано01.09.06 15:34



Добре знаеш,че не взимаш пари на жените,с които правиш секс!Или в последно време вече не е така?!



Тема Re: Егологията, бога ми...нови [re: .]  
Авторken (Нерегистриран)
Публикувано01.09.06 18:43



НЕ СЪМ ЗАХАРИЕВ.
Хубаво,ама пак избягваш отговора.Предполагам,че поне един път си му платила-например,когато за пръв път си посещавала кабинета.


"Въпроса е колко ти поиска той за контакта,къде ги прибра и каза ли ти нещо."

Ако обичаш отговори на това,за да се изясниме и ние,и другите,които четат тук.



Тема ken = Димитър Захариевнови [re: Virgo]  
АвторCEM (Нерегистриран)
Публикувано01.09.06 23:00



На всички вече е пределно ясно, че ken е въпросния нагъл шарлатанин и простак Димитър Захариев колкото и да повтаря че не бил той.
Това е изключително нагъл манипулатор. И аз съм чувала от "пациентите му" че си искал секс от тях, изкарвал ги невероятно заболели от измисленото понятие СЕС.
Но не затваряйте темата, с нея той не се рекламира а всички разбират че е лъжец. Нека повече хора да прочетат истината и да се изкажат.
Форумите са за това а не да се заключват и никой нищо да не може да каже.
Нека Virgo прояви разбиране и толерантност





Тема Re: ken = Димитър Захариевнови [re: CEM]  
Авторken (Нерегистриран)
Публикувано02.09.06 12:43



Хайде сега само ти остава да докажеш,че Димитър Захариев е измамник и лъжец(примерно като го осъдиш и спечелиш делото).

Знам,че никога няма да стане,ама пробвай де.Изобличи го.





Тема Re: ken = Димитър Захариевнови [re: ken]  
Автор PleaseDoNotDisturb ()
Публикувано02.09.06 14:57



ти недей да викаш неволята, че може да вземе и да дойде!!!!!!!



Тема Re: ken = Димитър Захариевнови [re: ken]  
Авторнaтaлka (Нерегистриран)
Публикувано04.09.06 00:43



Че то тук малко изобличаване ли е! Не е нужно пред съд.
И аз потвърждавам, че е лъжец и манипулатор.
Освен тово се проявява и като врач и пишман доктор.
Този е луд, но по луди са откачалките дето му верват!



Тема Re: ken = Димитър Захариевнови [re: нaтaлka]  
Авторken (Нерегистриран)
Публикувано04.09.06 10:12



На каква база потвърждваш,че е лъжец и измамник?Какви са били взаимоотношенията ти с него-ако никога не си имала нищо общо с него най-добре е да си мълчиш.
За да разберат всички дали си запозната с Егологията и дали си ползвала помощ от нея отговори на въпросите,които съм задал по-горе.Впрочем,отговори само на един ако можеш.

Гледам,че силно затрудних "." (точката) и тя взе,че се покри.Явно не знае нито един отговор и никога не виждала Захариев на живо,нито пък е запозната с материята Егология.



Тема Re: ken = Димитър Захариевнови [re: ken]  
Авторsmola (Нерегистриран)
Публикувано04.09.06 17:29



нямя смисъл от темата.по този начин психопатчето само зарибява още хора.



Тема Да попитам Захариев или защитниците му тукнови [re: нa 3axapиeв cъвecттa]  
АвторEлka (Нерегистриран)
Публикувано04.09.06 23:27



Защо в предаването е само за запознати с Егологията?
Защо не се допускат всички зрители?
Защо досега никой не легализира тази наука от бъдещето Егологията?
Захариев врачка ли е? Как става така че отговаря навъпроси в ефир от сорта "Ще си сменя ли работата, ще се оженя ли пак, ще ме напусне ли мъжа ми, ще спечеля ли делото?"
Защо фюрера Захариев не се признае публично, че чете и пише тук?



Тема Димитър Захариев е ИЗМАМНИК!нови [re: ken]  
Авторнaтaлka (Нерегистриран)
Публикувано04.09.06 23:40



На каква база потвърждваш,че е лъжец и измамник?
На база на ясновидските си възможности и на база на очевадните глупости които говори
Какви са били взаимоотношенията ти с него-ако никога не си имала нищо общо с него най-добре е да си мълчиш.
Посещавала съм кабинета, забавлявам се докато ти гледам тъпата мутра. Най-малко идиот като теб може да ми каже да мълча. Ти точно това искаш - в ефир да се обаждат само зомбираните ти пациентки а всички останали да си мълчат

За да разберат всички дали си запозната с Егологията и дали си ползвала помощ от нея отговори на въпросите,които съм задал по-горе.Впрочем,отговори само на един ако можеш.
Мога, но умишлено няма да ти отговоря за да си умреш от яд. Това че няма да отговоря незначи чи несъм посещавала кабинета. Само веднъж идвах, отвратих се, ти си откачен манипулатор

Гледам,че силно затрудних "." (точката) и тя взе,че се покри.Явно не знае нито един отговор и никога не виждала Захариев на живо,нито пък е запозната с материята Егология.

Представяш ли си колко бързо ще се сринеш ако само някой по упорит журналист реши да направи предаване за теб?
И да не можеш, скоро време ще видиш.




Тема Re: Да попитам Захариев или защитниците му тукнови [re: Eлka]  
Авторken (Нерегистриран)
Публикувано05.09.06 01:27



Какво да ви кажа?Просто съм изумен.100 пъти повтарям,че не съм Захариев и резултат никакъв.Май вие сте зомбитата.

Егологията е за хора с разум-глупак не може да я разбере.
Довиждане.



Тема Re: Да попитам Захариев или защитниците му тукнови [re: ken]  
АвторEлka (Нерегистриран)
Публикувано05.09.06 02:29



Значи ли това че цялата интелигенция в България е без разум и след като нито един интелигентен човек неможе да разбере Егологията - всички са глупаци освен вас: пациентите на Димитър Захариев?

Много глупаво отговори на въпросите... вие сте глупаци и затова не разбирате


Захариев, Захариев... ще гориш в ада ти гадино мръсна
Отговори на въпросите!



Тема Re: Егологията, бога ми...нови [re: нa 3axapиeв cъвecттa]  
Автор. (Нерегистриран)
Публикувано07.09.06 12:41



Ама ти да не мислиш,че само с теб ще се занимавам!На всички освен на тебе самия ,им е ясно,че като се пишеш cen,си самия слуга на дявола-Д.З.!Под каквито и етикетчета да се криеш ,същноста ти винаги прозърта!На въппросчето ти съвсем съзнателно не отговарям,но...ако държиш ,мога да напиша тук домашния ти адрес в Бистрица,домашния ти телефон.Да дам лична информация за теб,както и за нещастните хора от твоето семейство.А какво ли ще стане ако хората поразпитат в Бистрица за теб?Ще научат много интересни неща,като това например -как си предлагаш услугите,без някой да ти ги иска,да лепиш плочки в баните на хората,та да изкараш някой лев!И разни други безобразни факти биха се събрали.Така че,спри да дрънкаш глупостите си ,че накрая истински ще се ядосам и ще действам!Не се опитвай да проклинаш-БУМЕРАНГЪТ Е ВКЛЮЧЕН В ДЕЙСТВИЕ!



Тема Re: Егологията, бога ми...нови [re: .]  
Автор3axapиeв (Нерегистриран)
Публикувано07.09.06 14:00



Плочки? Секс? Възбудена? Желаеща? Влюбена? Защо не ми се обадиш? Да полепим, малко плочки? В Бистрица? С Бумеранга… той си е в действие.



Тема Re:До точката(.)нови [re: .]  
Авторken (Нерегистриран)
Публикувано08.09.06 10:23



Първо,не живея в Бистрица.Живея в град на около 60 километра от София и в София,когато имам работа там.Когато съм пък в София живея близо до Окръжна Болница.Това е ,за да покажа,че си сбъркала.

Както и да е,предлагам ти съвсем честно да приключим темата по един лесен начин.Само ми отговори на въпроса,който бях написал преди-
Кажи ми колко пари ти иска Захариев за контакта,къде си ги прибира.
Хайде само ми кажи колко ти иска и приключваме-само да се установи дали наистина си била в кабинета му.

И не лепя никакви плочки.



Тема Re:До точката(.)нови [re: ken]  
Авторcpaм (Нерегистриран)
Публикувано08.09.06 11:50



На мен Захариев не ми взе никакви пари и ми изчисти петната на врата с Пронто. Обаче за услугата ми поиска секс.



Тема Re: Егологията, бога ми...нови [re: нa 3axapиeв cъвecттa]  
Автор. (Нерегистриран)
Публикувано08.09.06 19:53



Аха,сега може и на луната да живее д.з.,но дълги години е живял в Бистрица,от там е жена му.Който не вярва може да попита хората там.



Тема Точке,време е вече-хората чакатнови [re: .]  
Авторken (Нерегистриран)
Публикувано09.09.06 09:51



Така-първо съобщавам,че не съм Димитър Захариев за пореден път.
Второ,ЩЕ ОТГОВОРИШ ЛИ НАЙ-ПОСЛЕ НА ВЪПРОСА МИ:

Колко пари ти иска Димитър Захариев за един контакт,къде си ги прибира и какво ти казва ако нямаш точно?(отговори поне на една част от въпроса ,за да докажеш,че си била в кабинета му)



Тема Re: Егологията, бога ми...нови [re: нa 3axapиeв cъвecттa]  
Автор. (Нерегистриран)
Публикувано09.09.06 16:50



Е,хубаво,и какво като кажа,то отдавна не е актуално.По онова време не взимаше той парите.Събираха се в чакалнята от секретарка.За суми не мога да си спомня-тогава времената се меняха ,както и стойността на парите.Никога не съм помнила цени.



Тема Re: Егологията, бога ми...нови [re: .]  
Автор3axapиeв (Нерегистриран)
Публикувано10.09.06 12:26



Е браво?! Клевета с брада (бяла) модел 1989-1991. Стар модел без екстри. Абе точке, за твое сведение, секретарката е жена му. Ти твърдиш, че я познаваш (била от Бистрица), че правиш секс с мъжът и то в нейно присъствие. Едновременно с това не я разпознаваш в кабинета на Захариев. Несериозно звучиш, а Захариев не е в нелегалност и не се крие за да го разконспирираш. Недоказаните твърдения са клевета, а клеветата е беля….заиграваш се с нещо което не би могла да овладееш. Е избора си е твой.



Тема Re: Егологията, бога ми...нови [re: нa 3axapиeв cъвecттa]  
Автор тyйтo (непознат )
Публикувано24.09.06 21:46



Ти намери за какво да се кахъриш. Винаги ще ги има таквиз, никнат като гъби, защото си имат публика, която никога не свършва. Малоумниците непрекъснато се раждат и попълват загубите. Срещу природните закони не се рита, има си Гаусова крива, тя описва разпределението на интелигентността. Тъпичките са задължително налице. Според мен тези неща трябва да се приемат откъм забавната им страна. Няма нищо по-смешно от глупостта, наслаждавай се





Тема Re: Егологията, бога ми...нови [re: нa 3axapиeв cъвecттa]  
Авторь (Нерегистриран)
Публикувано06.10.06 13:51



ууууууууууу




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.