Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:34 26.09.24 
Мнения
   >> Вашето мнение
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема Димитър Захариев е ИЗМАМНИК!нови [re: ken]  
Авторнaтaлka (Нерегистриран)
Публикувано04.09.06 23:40



На каква база потвърждваш,че е лъжец и измамник?
На база на ясновидските си възможности и на база на очевадните глупости които говори
Какви са били взаимоотношенията ти с него-ако никога не си имала нищо общо с него най-добре е да си мълчиш.
Посещавала съм кабинета, забавлявам се докато ти гледам тъпата мутра. Най-малко идиот като теб може да ми каже да мълча. Ти точно това искаш - в ефир да се обаждат само зомбираните ти пациентки а всички останали да си мълчат

За да разберат всички дали си запозната с Егологията и дали си ползвала помощ от нея отговори на въпросите,които съм задал по-горе.Впрочем,отговори само на един ако можеш.
Мога, но умишлено няма да ти отговоря за да си умреш от яд. Това че няма да отговоря незначи чи несъм посещавала кабинета. Само веднъж идвах, отвратих се, ти си откачен манипулатор

Гледам,че силно затрудних "." (точката) и тя взе,че се покри.Явно не знае нито един отговор и никога не виждала Захариев на живо,нито пък е запозната с материята Егология.

Представяш ли си колко бързо ще се сринеш ако само някой по упорит журналист реши да направи предаване за теб?
И да не можеш, скоро време ще видиш.




Тема Re: Да попитам Захариев или защитниците му тукнови [re: Eлka]  
Авторken (Нерегистриран)
Публикувано05.09.06 01:27



Какво да ви кажа?Просто съм изумен.100 пъти повтарям,че не съм Захариев и резултат никакъв.Май вие сте зомбитата.

Егологията е за хора с разум-глупак не може да я разбере.
Довиждане.



Тема Re: Да попитам Захариев или защитниците му тукнови [re: ken]  
АвторEлka (Нерегистриран)
Публикувано05.09.06 02:29



Значи ли това че цялата интелигенция в България е без разум и след като нито един интелигентен човек неможе да разбере Егологията - всички са глупаци освен вас: пациентите на Димитър Захариев?

Много глупаво отговори на въпросите... вие сте глупаци и затова не разбирате


Захариев, Захариев... ще гориш в ада ти гадино мръсна
Отговори на въпросите!



Тема Re: Егологията, бога ми...нови [re: нa 3axapиeв cъвecттa]  
Автор. (Нерегистриран)
Публикувано07.09.06 12:41



Ама ти да не мислиш,че само с теб ще се занимавам!На всички освен на тебе самия ,им е ясно,че като се пишеш cen,си самия слуга на дявола-Д.З.!Под каквито и етикетчета да се криеш ,същноста ти винаги прозърта!На въппросчето ти съвсем съзнателно не отговарям,но...ако държиш ,мога да напиша тук домашния ти адрес в Бистрица,домашния ти телефон.Да дам лична информация за теб,както и за нещастните хора от твоето семейство.А какво ли ще стане ако хората поразпитат в Бистрица за теб?Ще научат много интересни неща,като това например -как си предлагаш услугите,без някой да ти ги иска,да лепиш плочки в баните на хората,та да изкараш някой лев!И разни други безобразни факти биха се събрали.Така че,спри да дрънкаш глупостите си ,че накрая истински ще се ядосам и ще действам!Не се опитвай да проклинаш-БУМЕРАНГЪТ Е ВКЛЮЧЕН В ДЕЙСТВИЕ!



Тема Re: Егологията, бога ми...нови [re: .]  
Автор3axapиeв (Нерегистриран)
Публикувано07.09.06 14:00



Плочки? Секс? Възбудена? Желаеща? Влюбена? Защо не ми се обадиш? Да полепим, малко плочки? В Бистрица? С Бумеранга… той си е в действие.



Тема Re:До точката(.)нови [re: .]  
Авторken (Нерегистриран)
Публикувано08.09.06 10:23



Първо,не живея в Бистрица.Живея в град на около 60 километра от София и в София,когато имам работа там.Когато съм пък в София живея близо до Окръжна Болница.Това е ,за да покажа,че си сбъркала.

Както и да е,предлагам ти съвсем честно да приключим темата по един лесен начин.Само ми отговори на въпроса,който бях написал преди-
Кажи ми колко пари ти иска Захариев за контакта,къде си ги прибира.
Хайде само ми кажи колко ти иска и приключваме-само да се установи дали наистина си била в кабинета му.

И не лепя никакви плочки.



Тема Re:До точката(.)нови [re: ken]  
Авторcpaм (Нерегистриран)
Публикувано08.09.06 11:50



На мен Захариев не ми взе никакви пари и ми изчисти петната на врата с Пронто. Обаче за услугата ми поиска секс.



Тема Re: Егологията, бога ми...нови [re: нa 3axapиeв cъвecттa]  
Автор. (Нерегистриран)
Публикувано08.09.06 19:53



Аха,сега може и на луната да живее д.з.,но дълги години е живял в Бистрица,от там е жена му.Който не вярва може да попита хората там.



Тема Точке,време е вече-хората чакатнови [re: .]  
Авторken (Нерегистриран)
Публикувано09.09.06 09:51



Така-първо съобщавам,че не съм Димитър Захариев за пореден път.
Второ,ЩЕ ОТГОВОРИШ ЛИ НАЙ-ПОСЛЕ НА ВЪПРОСА МИ:

Колко пари ти иска Димитър Захариев за един контакт,къде си ги прибира и какво ти казва ако нямаш точно?(отговори поне на една част от въпроса ,за да докажеш,че си била в кабинета му)



Тема Re: Егологията, бога ми...нови [re: нa 3axapиeв cъвecттa]  
Автор. (Нерегистриран)
Публикувано09.09.06 16:50



Е,хубаво,и какво като кажа,то отдавна не е актуално.По онова време не взимаше той парите.Събираха се в чакалнята от секретарка.За суми не мога да си спомня-тогава времената се меняха ,както и стойността на парите.Никога не съм помнила цени.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.