Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:32 22.05.24 
Мнения
   >> Вашето мнение
*Кратък преглед

Тема За последната акцийка на НСБОПнови  
Автор Desert Ant (Лададжия)
Публикувано05.05.06 22:31



Чета си аз, и се чудя да се смея ли? Хем е жалко, хем трагично.
Другарите от НСБОП решили акцийка да правят... хванали хлапе което качвало мп3-ки, филмчета, игрички.... че даже и ноу-хау за изработване на взривове и тероризъм... БРАВО, спасихме си небостъргачите!
Всички на борба с световното пиратсвто... България най-отпред. Браво, Браво... жалки стеее!
Все си мисля, че една държава е най-важното да защитава интересите на гражданите си? Или не е така? Може значи, циганите да не плащат ток, парно, вода с години... може да изнасилиш и убиеш 2 момичета и да не те намерят... може да станеш кмет на София и да направиш милиони и когато те усетят просто да станеш депутат...още много работи можеш, НО не можеш да си сваляш Мп3-ки, защото разбирате ли, някой(който си плаща където трябва и на когото трябва) губи пари от това.

А и проблема не е в това да се спре разпространението на нелегалния софт... проблема е легалния да стане достъпен, защото със 150 лв,. минимална заплата... трябва да не ядеш 3 месеца, за да си купиш виндоус ХП...




<P ID="edit"><FONT class="small"><EM>Редактирано от Desert Ant на 05.05.06 22:35.</EM></FONT></P>

Редактирано от Desert Ant на 05.05.06 22:59.



Тема Re: За последната акцийка на НСБОПнови [re: Desert Ant]  
Автор Desert Ant (Лададжия)
Публикувано05.05.06 22:35



И да малко идеи за акции...

НСБОП да си купи 5 булдозера и да мине през Ст. Град. Любопитно ми е само да науча колко от новопоникналите сгради са легални?

Да се огледат, да вземат един калкулатор и да сметнат с една българска заплата как се купуват чисто нови БМВ-та, Мерцедес-и....

И много други идейки имам... :)


Редактирано от Desert Ant на 05.05.06 22:35.



Тема Re: За последната акцийка на НСБОПнови [re: Desert Ant]  
Автор Desert Ant (Лададжия)
Публикувано05.05.06 22:39



ее и язък тоя труд дет са го хвърлили, аз лично бъдещето на софта го виждам само в оупън сорса... Поне за обикновения потребител всичко ще си бъде фрии...

Редактирано от Desert Ant на 05.05.06 22:40.



Тема Re: За последната акцийка на НСБОПнови [re: Desert Ant]  
Автор Blake (извънземен)
Публикувано08.05.06 09:10



Мислим дека нЕма нужда от допълнителен коментар:

Държавни ведомства са направили близо 47% от общия трафик от нелегално споделяните файлове на техния тракер. Първите три имена в списъка са Министерството на финансите с генериран трафик от 411 терабайта, следвано от Националния осигурителен институт с двойно по-голям обем от 873 терабайта и МВР - с 544 терабайта

Just a genius



Тема Re: За последната акцийка на НСБОП [re: Desert Ant]  
Автор morska valna (morsko 4edo)
Публикувано09.05.06 18:29



Ами т'ва е държавата България









Тема Re: За последната акцийка на НСБОПнови [re: morska valna]  
АвторDesert Ant (Нерегистриран)
Публикувано14.05.06 00:53



Е да ама държавата ...май това сме ние! Ама най-лесно е да си блееме по форумите!



Тема Re: За последната акцийка на НСБОПнови [re: Desert Ant]  
Автор morska valna (morsko 4edo)
Публикувано17.05.06 09:24



Държавата са 90% население и 10% престъпници,които си правят к'вото си искатА ние с теб ще блееме по форумите,щото една птичка пролет не прави.Ти виждал ли си депутата от твоя избирателен район някога,че да му "поставиш" някои въпроси?Щото аз не съм и не зная как и къде даже да го намеря,а ако все пак успея.....най много да отнеса як тупаник,щото той си има Имунитет,а пък аз имам само себе си







Тема Re: За последната акцийка на НСБОПнови [re: morska valna]  
Автор Helper© (сърцат помагач)
Публикувано25.05.06 08:18



Разрови ли се човек в същността на тази и сходните "акции в борба с нелегалния софтеур" неминуемо ще засмърди жестоко. Ето защо:
Производителите на софтуер отдавна са измислили начин да си получат възнаграждението за труда. Затова и голяма част от него е БЕЗПЛАТЕН. Принципът е адски прост: от спонсори и рекламодатели. Нека не забавяме че сайт на добър софт се посещава от МИЛИОНИ ОТ ЦЯЛ СВЯТ. Е? Кого тогава го стяга чепика? Това са шепа български дистрибутори-мизерници които страдат по изгубени лесни пари. И си плащат "където трябва" за да стартира поредната акция. Вторичният ефект е показност пред света: "Вижте страната където цари законност!"
...НЕ НАМ ТИЯ!



Тема Re: За последната акцийка на НСБОПнови [re: Helper©]  
Автор morska valna (morsko 4edo)
Публикувано25.05.06 14:10



Мдам,напълно вярно!








*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.