Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:45 25.06.24 
Мнения
   >> Вашето мнение
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Re: Работодателите в Софиянови [re: Cтaчниk]  
Автор Pekoнcтpykтop (урод-нацист)
Публикувано14.03.06 14:49



Просто хора без морални ценности, професионализъм и опит се опитва да управляват фирми!

Що, това задължителни неща ли са за да имаш фирма? Щото тука в законите пише само за някви документи и някъв капитал.

Не ти трябв да се самоубиваш, а някои да ги махне тезе боклуци и те да бъдат мръсни роби!

Чакай да се сетя - а тебе да те сложат за робовладелец на тия роби?





Тема Re: Работодателите в Софиянови [re: Дъжд]  
Автор julkata_ (bla bla)
Публикувано14.03.06 18:25



Аз мисля, че в България има и свестни работодатели. Има и друга гледна точка. Попадала съм на хора, които работят за доста пари, пък минават между капките, не могат да поемат отговорностите които са длъжни да поемат, не си вършат работата, пък претендират за увеличение на заплатата и т.н. Тук само искам да уточня, че не защитавам никой. И все пак, работодателят сам може да прецени по какви критерии да избере хората, които ще работят за него. А за него важно е едно-да се върши възложената работа.
Познавам хора, които и за 200 лева бачкат усърдно и знаят, че рано или късно с натрупания опит ще намерят подходяща работа. Висшето образование е важно когато се изисква нещо определено, аз не мога да работя като инженер защото нямам диплома, пък и знания. От друга страна, на мен дипломата досега не са ми я поискали никъде, а на мястото където работя са ме оценили и без нея. Да не говорим, че наистина има хора с дипломи, които явно не са били редовни на лекции и упражнения. Един лист хартия нищо не означава, когато човек не си разбира от професията много бързо може да му се намери заместник и той да излети от въпросната фирма. Но пък има и хора, които имат опит, знания, и те са търсени за работа.
Искам да пожелая късмет на всички, които си търсят работа. Рано или късно ще намерите подходящото за вас място и усилията ще бъдат възнаградени. Дано да стане по-скоро!


Тате каза, че ще ми купи колело, ама друг път...


Тема Re: Работодателите в Софиянови [re: Дъжд]  
Автор фeвpyapckи лyдocвин (глупав, едрогъз)
Публикувано14.03.06 19:10



писна ти от разбирачи а? хем пускаш тема с въпрос, хем не приемаш чуждо мниние неугодно за теб. е, явно само ти имаш дарбата и привилегията да разбираш нещата - другите хрупаме чушки и домати - същите, които до преди три месеца купувахме от теб не разбирам защо се засягаш. има и лоши работодатели и добри такива. за да те оцени обаче един добър шеф трябва и ти да предлагаш нещо в замяна - и нямам предвид голословно разбирачество и многознайство. знаеш ли че има и висшисти с опит и мотивация на пазара - безработни - с какво си повече от тях?
аз не съм работодател, нема се пуашиш - да, елементарен ми е постинга точно толкова, колкото е нужно за да го разбере един елементарен читател.

и да, посочи името на фирмата в която искат секс. напиши я в съседния клуб, черен списък на фирмите. за да не пращаме там дъщерите си.



Тема Re: Работодателите в Софиянови [re: фeвpyapckи лyдocвин]  
Автор skarlet_bs (дух)
Публикувано14.03.06 19:37



Е аз имам например и висшето и опита,само че годинките ми са около 40-те.Работих няколко месеца в една фирма,почти я "изправих" на крака,но се оказа,че съм "узнала" твърде много работи и бях буквално изхвърлена с мотива,че съм СТАРА.В момента на моето място работи 23 годишно момиче."Шефът" я води и прибира с личния си автомобил.Фирмата скоро ще се отърве от някои работещи,защото нещата и не вървят и няма как да плаща заплати.Сега кандидатствам за видимо добра работа,само се моля да не ми гледат ЕГН-то,а наученото за 20 годишен трудов опит.



Тема Това е само предтекстнови [re: skarlet_bs]  
Автор VirgoМодератор (Тайпан)
Публикувано15.03.06 09:04



И на мен ми играе лоша шега
Като бях по-млада не ми имаха доверие, после пък се притесняваха, че ще излизам в майчински........

Така че работата не е само до ЕГН-то



Тема Re: Работодателите в Софиянови [re: Дъжд]  
Автормнeниe (Нерегистриран)
Публикувано16.03.06 01:35



Много съжалявам за проблемите ти, но нямаш ценз и квалификация за работата, която ти харесва. Познавам момичета с две висши образования, които са безработни и ''продават чушки на пазара''. В очакване да си намерят работа по специалността, не мислят да се самоубиват.
По-скромно и по-весело, де



Тема е ебаси и преписвачкитенови [re: мнeниe]  
АвторЛили (Нерегистриран)
Публикувано17.03.06 01:21



Как са ги завършили тея две висши??? Или са преписвали на всеки изпит или не знам пари ли са давали? защото този който е завършил поне едно висше, е достатъчно интелигентен да си намери подходяща работа а не да продава чушки на пазара. Ако все пак е решил че за него няма работа и продава чушки, то той е бил посредстван в ученето си. И 5 виши да има си остава с манталитет на продавач!



Тема Re: е ебаси и преписвачкитенови [re: Лили]  
АвторCтaчниk (Нерегистриран)
Публикувано17.03.06 10:21



Лиле ти нещо не си в час! Зависи човек какви 2 висши образования е завършил! УНСС бълва икономисти на поразия! Къде вече могат те да работят! Де да беше само интелекта за намиране на работа! Няма нищо лошо човек да продава и на пазара! Въобще няма срамен труд! Като наблюдавам какви работят в държавната администрация, ми ме то по-добре на пазара продавач!



Тема Re: е ебаси и преписвачкитенови [re: Cтaчниk]  
Автор:))) (Нерегистриран)
Публикувано17.03.06 10:32



Кой и е крив, че си е
заплюла точно "държавната администрация"?
Особено пък във София има толкова фирми?
Аз лично познавам доста хора със средно образование
и заплати да речем 600-700 лв.(може и повече да са -
не ми се отчитат)



Тема Re: е ебаси и преписвачкитенови [re: Cтaчниk]  
Автор SoulMate (агне)
Публикувано17.03.06 11:23



Е какви да бълва УНСС - художници?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.