Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:22 01.06.24 
Мнения
   >> Вашето мнение
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Здравейте,може ли някой  
АвторSami G (Нерегистриран)
Публикувано07.02.06 14:16



да каже има ли начин предварително да се определи пола на бебето.Примерно дадена жена казва искам момиче,и ако съм сигурна че ще е момиче съм склонна да забременея-иначе не.Имам смътен спомен,че става дума за периода на овулация и деленето на яйцеклетката,но не съм сигурен как точно беше-примерно при семеизпразване по време на овулация,и евентуално зачеване вероятноста бебето да е момче е много по-голяма отколкото да е момиче-така мисля не съм сигурен,затова питам.Съзнавам че това е божа работа,но някой знае ли от медицинска гледна точка-дали има такъв метод на изследване и т.н.Благодаря Ви предварително!



Тема Момче или момиче по метода на инкитенови [re: Sami G]  
Автор Чepвeнyшka (п(т)ичка)
Публикувано07.02.06 23:51



Известни са различни способи за предварително определяне пола на новороденото според желанието на родителите. Сред тях се откроява със своята надеждност астрологичният, който обаче не е широкодостъпен поради специфичността си. Затова интересуващите се могат да използват много по-простия нoмерологичен метод на древните инки.

Изходна точка на изчисленията, извършвани някога от индианците, е основното число 49. Към него се прибавя номера на месеца на зачеването и се изважда броя на годините на забременялата жена. Ако от нейния последен рожден ден са минали повече от шест месеца, възрастта й се закръглява до следващото по-голямо число.

От така получената стойност се изваждат последователно числата 1, 2, 3 и т.н., докато се стигне до крайно положително (по-голямо от 0) число. В зависимост от вида му - четно или нечетно - се прави извод относно пола на бебето. При това се прилага нoмерологичния принцип, че всички нечетни числа са силни и мъжки, а всички четни - слаби и женски. Т.е. при краен резултат 1, 3, 5, 7, 9 може да се очаква момче, а при 2, 4, 6, 8 - момиче.

Пример: Жена, родена на 18.ІV.1969 г., забременява през декември 1993 г.

Основно число 49
+ Месец на зачеване 12
=Междинна сума 61
- Възраст на жената /закръглена/ 25
=Междинна стойност 36
36 - 1 = 35 - 2 = 33 - 3 = 30 - 4 = 26 - 5 = 21 - 6 = 15 - 7 = 8 Крайният резултат е 8, следователно би трябвало да се роди женска рожба.

I'm A Bitch When I See Red


Тема Този метод ми изглежда доста наивеннови [re: Чepвeнyшka]  
Автор VirgoМодератор (Тайпан)
Публикувано08.02.06 09:13



имаше и други подобни формули.
Най-сигурно е след петия месец с видеозон (макар че пак не е 100% сигурно)
Защо всъщност търсите пола?!?



Тема Re: Този метод ми изглежда доста наивеннови [re: Virgo]  
АвторSpermatozoid (Нерегистриран)
Публикувано13.02.06 14:46



A,we xora...da wi imam problemite...
I as iskam momi4e,ama moiata priatelka ne moje da zabremenee ot 2 g....a,yj vsi4ko si e nared...Tia e na 33,as na 49-imam ve4e 1 du6teria.../razveden/
Sega se molia da rodi kakwoto i da e...
4yval sum za niakakwa plodova dieta...
Yspex!...i ne se mesete v bojieti raboti...
vsi4ko ostanalo e samo statistika...samo toi znae predvaritelno kakwi zar4eta 6te xvurlite...:)))



Тема Re: Този метод ми изглежда доста наивеннови [re: Spermatozoid]  
Автор anelkin (непознат )
Публикувано14.02.06 20:01



Метода на инките май не е верен,ако беше то тогава моето дете трябваше да е момиче,а то е момче, да ми е живо и здраво



Тема Re: Момче или момиче по метода на инкитенови [re: Чepвeнyшka]  
Автор bimbaaa (новак)
Публикувано01.03.06 11:45



а по метода на инките и мойта племеничка трябваше да е момче...



Тема Re: Сещам се само за два начина:))))))))))нови [re: Sami G]  
АвторXXL (Нерегистриран)
Публикувано02.03.06 15:53



Или си осиновяваш,
или караш до момче/момиче
Айде, успех и почвай отсега,
че ако от първия път не успееш.......
много работа те чака



Тема Re: Момче или момиче по метода на инкитенови [re: bimbaaa]  
Авторks (Нерегистриран)
Публикувано18.03.06 23:30



без никаква гаранция ама имам една табличка и много хора на които съм я показвал казват че съвпада. Ако ми кажете как ще ви я изпратя имам я на файл. казват че е статистика и няма никакви изчисления. пола на детето е в зависимост от годините на мъжа и от месеца на зачеване.
За моите деца също съвпада (второто сме г оправили по таблицата и е ОК)



Тема Re: Момче или момиче по метода на инкитенови [re: Чepвeнyшka]  
Автормaйka (Нерегистриран)
Публикувано20.03.06 06:53



по схемата на инките е трябвало да имам две момчета, ама нямам - мъжко и женско са, значи и тоя метод не е сто процентов...



Тема Re: Момче или момиче по метода на инкитенови [re: ks]  
Автор SoulMate (master...plan)
Публикувано20.03.06 13:35



Таблички, сметки, глупости!! Най-точно и сигурно познават циганките пред Св. Неделя.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.