Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:55 27.04.24 
Мнения
   >> Вашето мнение
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Хотелите в София с безумни цени!нови  
Автор Steppen Wolf (непознат)
Публикувано13.01.06 19:03



Скоро бях в командировка в София- изумих се от новите цени на хотелите.... Всички се движат от 50 евро нагоре.....Дори и долнопробни стаи в стария парк- хотел "Москва".. Няма ги добрите цени и в "Славянска беседа"- и там сет ръгва от 60 евро ....Останали са тук- там някои хотели с мизерно оборудване на цени по 40 лева....Някой погрешно изтълкува наредбата за изравяване на ценитена българи и чужденци....Така ще е лятото и по морските курорти..Командировъчните не покриват нищо...Като вземат да фалират хотели- тогава ще им светне...на господата,....

Всичко тече, всичко се променя.


Тема Хихихи...нови [re: Steppen Wolf]  
Автор rocпoдин Poзoв (помияр)
Публикувано14.01.06 09:33



Батенце, мога с точност до осмия знак след запетаята, да ти напиша следващите 20-25 мнения по темата ти.

Аз съм кучето от крайния квартал и тази нощ ще легна в лепкавата кал.


Тема Re: Хотелите в София с безумни цени!нови [re: Steppen Wolf]  
Автор HAДEЖДA™ (dum spiro spero)
Публикувано14.01.06 14:20



и като се събуди.....кво?????? ръцете в контакта или.....

НА ТОЗИ СВЯТ НАЙ – ВИСОКА ЛИХВА НОСЯТ СПЕСТЕНИТЕ НЕРВИ


Тема Re: Хотелите в София с безумни цени!нови [re: HAДEЖДA™]  
АвторVlady (Нерегистриран)
Публикувано14.01.06 20:29



Като не ти харесва отивай в казармата-хотел "Българска Армия". Там обзавеждането е в казармен стил, персонала се държи с гостите като с войници и е доста евтино.



Тема Малко пояснениенови [re: Steppen Wolf]  
Автор morska valna (morsko 4edo)
Публикувано15.01.06 16:41



Относно морските курорти ще кажа,че местните хора са едва 3% в този бизнес.Основно са от София,Пловдив и тук таме от някой и друг град за разнообразие.Именно неместните вдигат цените до небесата,а ние местните ще трябва да скачаме каквото ни "свирят" иначе-АУТ



Тема Re: Малко пояснениенови [re: morska valna]  
АвторKypopтиcт (Нерегистриран)
Публикувано16.01.06 18:06



Затова ще ходим в Турция и Гърция- по евтино излиза..Като стоят празни хотелите нещата ще се оправят.. и без наредби



Тема Re: Малко пояснениенови [re: morska valna]  
Автор Lychezara ()
Публикувано17.01.06 10:32



Не мога да разбера, защо и местните трябвало да вдигат цените "иначе аут" ? Напротив, мисля че бихте им били безумна конкуренция, която ако се организира може да ги съсипе. Българският турист естествено ще предпочете нормалните цени и нищо не може да го спре да бъде дори благодарен за това. Не ми е ясно, за Бога, защо трябва да се държите неадекватно . Вашите стаи за туристи ще бъдат препълнени, а хотелите ще са празни. Какъв е проблемът ви ? Че това е повод за празник .




Редактирано от Lychezara на 17.01.06 10:33.



Тема Re: Малко пояснениенови [re: Lychezara]  
Автор morska valna (morsko 4edo)
Публикувано17.01.06 13:01



Като ти пратят "гости" дебеловрати,няма да мислиш така.Щото ще те затрият от лицето на земята за назидание на другите.А властите "услужливо" си затварят очите.



Тема Re: Хотелите в София с безумни цени!нови [re: Steppen Wolf]  
АвторKykличkaтa (Нерегистриран)
Публикувано17.01.06 16:37



абсолютно си прав! Била съм в Дрезден, в нормален 3*** хотел. Цена 35 евро на ден, + закуска + свободен W-LAN в целия хотел!



Тема Re:нови [re: morska valna]  
Автор Lychezara ()
Публикувано17.01.06 17:06



Нямате ли си организация за местния частен туризъм, защо не си направите ? Ако всички местни поддържате един порядък цени, дебеловратите няма да знаят при кого по-напред да отидат. Може да се алармира и непрекъснато журналистиката. Ще се предизвика общественото мнение, а то си знае интересите. Не може все да стоим като овце сред вълци !!







Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.