Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:16 18.05.24 
Мнения
   >> Вашето мнение
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Новото заведение в ЦУМ  
Автор Kristabella (wow)
Публикувано02.02.06 16:29



От скоро в ЦУМ има ново заведение - Spaghetty company. На пръв поглед изглежда доста стилно. Ако някой го е пробвал да си каже мнението.



Тема Re: Новото заведение в ЦУМнови [re: Kristabella]  
Авторпипи (Нерегистриран)
Публикувано02.02.06 17:11



Това на първия етаж с тортите и сладоледите ли?



Тема Така ли? Не знам колко хора ще го пробват,нови [re: Kristabella]  
Автор Bambi* (усмивчица!)
Публикувано15.02.06 18:55



ако цените са както преди /ако става дума за сладкарницата на първия етаж - не партерният/, където едно кафе е 2.50 лв., а капучиното - почти 4 лв. ...

There are people who have money and people who are rich. - Coco Chanel


Тема Re: Така ли? Не знам колко хора ще го пробват,нови [re: Bambi*]  
Автор Kristabella (wow)
Публикувано16.02.06 12:32



Bambi, не питах за онази сладкарница - за нея съм без коментар. Заведението, което ме интересуваше е точно на партерния етаж, има два входа - единия е откъм щанда с парфюмите, а другия е откъм градинката на Министерски съвет.
Аз го посетих преди известно време и много ми допадна. Е, не мога да кажа, че е от най-евтините, но цените не се фрапиращи...

Не чакай благоприятния момент - създай го!


Тема Re: Така ли? Не знам колко хора ще го пробват,нови [re: Kristabella]  
Авторпипи (Нерегистриран)
Публикувано22.02.06 14:27



Да, и аз чух същото от приятели. Иначе е на Любо, собственикът на Мото, Опера и т.н.



Тема Re: Така ли? Не знам колко хора ще го пробват,нови [re: пипи]  
Автор Kristabella (wow)
Публикувано23.02.06 14:55



Знаех, че е от тази верига, но мислех че собственика се казва Владо...,но както и да е... Motto е едно от любимите ми места в София, много ми напомня на "Сексът и градът", а сега в това новото атмосферата е още по-уютна. Дано да има повече такива заведения.

Не чакай благоприятния момент - създай го!


Тема Re: Така ли? Не знам колко хора ще го пробват,нови [re: Kristabella]  
Авторпипи (Нерегистриран)
Публикувано23.02.06 15:59



Значи трябва да мина. Наистина тенденцията май е да се правят по-уютни заведвния с приятен персонал, които да не са претъпкани и задимени, и на мен тази тенденция определено ми допада.



Тема Re: Така ли? Не знам колко хора ще го пробват,нови [re: пипи]  
Автор avox76 (непознат)
Публикувано23.02.06 19:30



Да, определено това е мястото!




Тема Re: Новото заведение в ЦУМнови [re: Kristabella]  
Автор METHOD (логистик)
Публикувано26.02.06 12:50



Сноби

Пролетарии всех стран соединяйтесь!


Тема Re: Новото заведение в ЦУМнови [re: METHOD]  
АвторCat (Нерегистриран)
Публикувано26.02.06 14:09



Мисля че заведението е много хубаво. Преди месец мъжът ми го посети и разказа, че храната е много хубава за нашият стандарт в БГ, но цените не са за всеки. А пък и само погледнете какви хора сядат-политици, най вече от близките чуждестранни представителства или министерства (хората от по-високите постове),МС и т.н. Ако сте от този крък хора мисля че наистина ще ви е приятно за обяд, но ако просто искате да похапнете от хубавият чийз кейк по-добре отидете в Опера или Мотто, понеже там хората са по-омесени, или ако непременно искате да го посетите отидете във времето до 11.30ч. и след 20ч. Приятно прекарване.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.