Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:12 27.06.24 
Мнения
   >> Вашето мнение
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Re: Хотелите в София с безумни цени!нови [re: Kykличkaтa]  
Авторбoйkoт (Нерегистриран)
Публикувано17.01.06 20:43



Да бойкотираме всички тези хотелиери.Да видим как ще правят печалба само от чужденците. Те пък също са доста стиснати!



Тема Re:нови [re: Lychezara]  
Автор morska valna (morsko 4edo)
Публикувано18.01.06 09:42



Тук синдикат не "вирее".Той е нещо като непозната дума.Както казах вече,по-скоро ще ни затрият от лицето на земята,отколкото нещо в наша полза да стане,а и мнозина си траят,чакат някой друг да се пожертва като "агнец".Лично моето семейство е "предупреждавано" неведнъж и "гости" съм имала.Вече съм на "косъм" да се откажа да предоставям квартири,отколкото да съм в поредната полицейска хроника.Залога стана твърде голям.Единствено самите "конкуренти" да почнат да си правят сечено.Абе доста сложна е тя.Ако започна подробно да описвам всичките си перипетии,сигурно един ден няма да ми стигне.А както казах,властите ги има само да усмиряват някой препил или за "удобство" на когото "трябва"



Тема Re:нови [re: morska valna]  
Автор Lychezara ()
Публикувано18.01.06 10:33



И ? Все така ли ще живеем ?






Тема Re:нови [re: Lychezara]  
Автор morska valna (morsko 4edo)
Публикувано18.01.06 10:47



Тук нещата миличка опират на живот и смърт.Млада съм и все още ми се живее,а и семейство имам



Тема Re:нови [re: Lychezara]  
Авторaha (Нерегистриран)
Публикувано03.02.06 03:03



Morskata valnA e prava.I s taksimetrovite uslugi i s vsi4ko ostanalo vyv Varna e taka,za syjalenie.

A dokoga?Hm... truden otgovor
Ubivajki malkiq i sreden biznes obri4ame bg na mizeriq,bednost i gibel.



Тема Re: Хотелите в София с безумни цени!нови [re: Steppen Wolf]  
Авторpaл (Нерегистриран)
Публикувано14.03.06 09:56



5 евро за ползване на пералня. Евала! Не стига че е някаква кочина в София, ами и цени като в европейски град, нещо до което София е на светлинн години!



Тема Така е, като се ориентираш къмнови [re: Steppen Wolf]  
Автор Bambi* (усмивчица!)
Публикувано14.03.06 11:22



хотелите от соц-епохата . Опитай хотел "Ники" на ул. "Неофит Рилски" /пресечка на Витошка, по посока бул. "Христо Ботев"/. Хотелът е 3 звезди плюс, с безплатен Интернет във всяка стая. Цените тръгват от 30 евро за единична стая. Хотелът е семеен, има ресторант-градина с прекрасна кухня, а собственичката /всъщност, тя и брат й/ е очарователна жена на средна възраст. Ако посрещаш гости от чужбина, е осигурен транспорт с джип "Тойота" от летището.

There are some days when I think I'm going to die from an overdose of satisfaction. - Salvador Dali



Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.