Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:30 08.06.24 
Мнения
   >> Вашето мнение
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Хотелите в София с безумни цени!  
Автор Steppen Wolf (непознат)
Публикувано13.01.06 19:03



Скоро бях в командировка в София- изумих се от новите цени на хотелите.... Всички се движат от 50 евро нагоре.....Дори и долнопробни стаи в стария парк- хотел "Москва".. Няма ги добрите цени и в "Славянска беседа"- и там сет ръгва от 60 евро ....Останали са тук- там някои хотели с мизерно оборудване на цени по 40 лева....Някой погрешно изтълкува наредбата за изравяване на ценитена българи и чужденци....Така ще е лятото и по морските курорти..Командировъчните не покриват нищо...Като вземат да фалират хотели- тогава ще им светне...на господата,....

Всичко тече, всичко се променя.


Тема Хихихи...нови [re: Steppen Wolf]  
Автор rocпoдин Poзoв (помияр)
Публикувано14.01.06 09:33



Батенце, мога с точност до осмия знак след запетаята, да ти напиша следващите 20-25 мнения по темата ти.

Аз съм кучето от крайния квартал и тази нощ ще легна в лепкавата кал.


Тема Re: Хотелите в София с безумни цени!нови [re: Steppen Wolf]  
Автор HAДEЖДA™ (dum spiro spero)
Публикувано14.01.06 14:20



и като се събуди.....кво?????? ръцете в контакта или.....

НА ТОЗИ СВЯТ НАЙ – ВИСОКА ЛИХВА НОСЯТ СПЕСТЕНИТЕ НЕРВИ


Тема Re: Хотелите в София с безумни цени!нови [re: HAДEЖДA™]  
АвторVlady (Нерегистриран)
Публикувано14.01.06 20:29



Като не ти харесва отивай в казармата-хотел "Българска Армия". Там обзавеждането е в казармен стил, персонала се държи с гостите като с войници и е доста евтино.



Тема Малко пояснениенови [re: Steppen Wolf]  
Автор morska valna (morsko 4edo)
Публикувано15.01.06 16:41



Относно морските курорти ще кажа,че местните хора са едва 3% в този бизнес.Основно са от София,Пловдив и тук таме от някой и друг град за разнообразие.Именно неместните вдигат цените до небесата,а ние местните ще трябва да скачаме каквото ни "свирят" иначе-АУТ



Тема Re: Малко пояснениенови [re: morska valna]  
АвторKypopтиcт (Нерегистриран)
Публикувано16.01.06 18:06



Затова ще ходим в Турция и Гърция- по евтино излиза..Като стоят празни хотелите нещата ще се оправят.. и без наредби



Тема Re: Малко пояснениенови [re: morska valna]  
Автор Lychezara ()
Публикувано17.01.06 10:32



Не мога да разбера, защо и местните трябвало да вдигат цените "иначе аут" ? Напротив, мисля че бихте им били безумна конкуренция, която ако се организира може да ги съсипе. Българският турист естествено ще предпочете нормалните цени и нищо не може да го спре да бъде дори благодарен за това. Не ми е ясно, за Бога, защо трябва да се държите неадекватно . Вашите стаи за туристи ще бъдат препълнени, а хотелите ще са празни. Какъв е проблемът ви ? Че това е повод за празник .




Редактирано от Lychezara на 17.01.06 10:33.



Тема Re: Малко пояснениенови [re: Lychezara]  
Автор morska valna (morsko 4edo)
Публикувано17.01.06 13:01



Като ти пратят "гости" дебеловрати,няма да мислиш така.Щото ще те затрият от лицето на земята за назидание на другите.А властите "услужливо" си затварят очите.



Тема Re: Хотелите в София с безумни цени!нови [re: Steppen Wolf]  
АвторKykличkaтa (Нерегистриран)
Публикувано17.01.06 16:37



абсолютно си прав! Била съм в Дрезден, в нормален 3*** хотел. Цена 35 евро на ден, + закуска + свободен W-LAN в целия хотел!



Тема Re:нови [re: morska valna]  
Автор Lychezara ()
Публикувано17.01.06 17:06



Нямате ли си организация за местния частен туризъм, защо не си направите ? Ако всички местни поддържате един порядък цени, дебеловратите няма да знаят при кого по-напред да отидат. Може да се алармира и непрекъснато журналистиката. Ще се предизвика общественото мнение, а то си знае интересите. Не може все да стоим като овце сред вълци !!






Тема Re: Хотелите в София с безумни цени!нови [re: Kykличkaтa]  
Авторбoйkoт (Нерегистриран)
Публикувано17.01.06 20:43



Да бойкотираме всички тези хотелиери.Да видим как ще правят печалба само от чужденците. Те пък също са доста стиснати!



Тема Re:нови [re: Lychezara]  
Автор morska valna (morsko 4edo)
Публикувано18.01.06 09:42



Тук синдикат не "вирее".Той е нещо като непозната дума.Както казах вече,по-скоро ще ни затрият от лицето на земята,отколкото нещо в наша полза да стане,а и мнозина си траят,чакат някой друг да се пожертва като "агнец".Лично моето семейство е "предупреждавано" неведнъж и "гости" съм имала.Вече съм на "косъм" да се откажа да предоставям квартири,отколкото да съм в поредната полицейска хроника.Залога стана твърде голям.Единствено самите "конкуренти" да почнат да си правят сечено.Абе доста сложна е тя.Ако започна подробно да описвам всичките си перипетии,сигурно един ден няма да ми стигне.А както казах,властите ги има само да усмиряват някой препил или за "удобство" на когото "трябва"



Тема Re:нови [re: morska valna]  
Автор Lychezara ()
Публикувано18.01.06 10:33



И ? Все така ли ще живеем ?






Тема Re:нови [re: Lychezara]  
Автор morska valna (morsko 4edo)
Публикувано18.01.06 10:47



Тук нещата миличка опират на живот и смърт.Млада съм и все още ми се живее,а и семейство имам



Тема Re:нови [re: Lychezara]  
Авторaha (Нерегистриран)
Публикувано03.02.06 03:03



Morskata valnA e prava.I s taksimetrovite uslugi i s vsi4ko ostanalo vyv Varna e taka,za syjalenie.

A dokoga?Hm... truden otgovor
Ubivajki malkiq i sreden biznes obri4ame bg na mizeriq,bednost i gibel.



Тема Re: Хотелите в София с безумни цени!нови [re: Steppen Wolf]  
Авторpaл (Нерегистриран)
Публикувано14.03.06 09:56



5 евро за ползване на пералня. Евала! Не стига че е някаква кочина в София, ами и цени като в европейски град, нещо до което София е на светлинн години!



Тема Така е, като се ориентираш къмнови [re: Steppen Wolf]  
Автор Bambi* (усмивчица!)
Публикувано14.03.06 11:22



хотелите от соц-епохата . Опитай хотел "Ники" на ул. "Неофит Рилски" /пресечка на Витошка, по посока бул. "Христо Ботев"/. Хотелът е 3 звезди плюс, с безплатен Интернет във всяка стая. Цените тръгват от 30 евро за единична стая. Хотелът е семеен, има ресторант-градина с прекрасна кухня, а собственичката /всъщност, тя и брат й/ е очарователна жена на средна възраст. Ако посрещаш гости от чужбина, е осигурен транспорт с джип "Тойота" от летището.

There are some days when I think I'm going to die from an overdose of satisfaction. - Salvador Dali



Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.