Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:32 01.05.24 
Мнения
   >> Вашето мнение
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Как да живея в такава държава???нови  
Автор elii (объркана)
Публикувано21.11.05 17:07



Казвам се Ели Красимирова Захариева и съм съпруга на разстреляният на 13.11.2005г. в гр. Перник Николай Тодоров Захариев.
Пиша писма до вестници и си откачам.Съпругът ми не е бил приятел на въпростният Идаки Николов,разстрелял го хладнокръвно.Не е пил с него,не е имал нищо общо с него.Моля се да пишат проверени данни. Да не петнят името на един достоен човек,който не е сторил никому нищо лошо.Дъщеря ни не е на 8г.,както е написано в някои статии,а е почти на 16г.Много добре разбира и чете,това което е написано.Не упреквам,никого,а просто апелирам да се отразяват верни и значими неща.Например факта,че въпросният убиец е пуснат под гаранция от 2000,00лв.Това е новина,не мислите ли?Или не е достатъчно сензационна.Вижте само:стреля,убива хладнокръвно,бяга,хващат го и го пускат срещу 2000,00лв гаранция след 24 часа.На 23.11.2005г. Апелативен съд ще преразглежда мярката освобождаване под гаранция.Аз работя с данъчни закони и знам,че те подлежат на тълкуване,но как се тълкува убийство това не знам.Има убит полицай,обикновен човек,несторил никому нищо лошо и има убиец разхождащ се спокойно по улиците на Перник.Може би това наистина не е новина,а нещо нормално за България - правовата държава.Жалко.



Тема Re: Как да живея в такава държава???нови [re: elii]  
Автор elii (объркана)
Публикувано03.12.05 16:24



Я някой да заключи тази тема.Няма мнение,разбрах.Че защо да има?Някакъв убит човек.Ма нищо работа.Извинете ме за безпокойствието.И бъдете щастливи в такава "прекрасна държава".



Тема Re: Как да живея в такава държава???нови [re: elii]  
Автор [unknown] (незнаен)
Публикувано04.12.05 14:42



" Как да живея в такава държава? " ми звучи като риторичен въпрос.
Сигурно така са го разбрали и повечето прочели темата ти.
Аз не мога да ти отговоря на този въпрос.
Мога само да кажа:
Съжалявам за сполетялото те нещастие!



Тема Re: Как да живея в такава държава??? [re: elii]  
АвторLiMuBai (Нерегистриран)
Публикувано05.12.05 16:25



Уфф Ели...какво да ти кажа не знам, разбирам колко ти е тежко и че се мъчиш да обърнеш внимание на обществото за този случай...за съжаление това май вече се приема като нещо нормално да застрелват всеки ден по някои на улицата...моли се за него и за държавата ни - дано все някога се оправи.



Тема Re: Как да живея в такава ЦИГАНСКАА държава???нови [re: elii]  
Автордядo Лaмби (Нерегистриран)
Публикувано29.12.05 09:55



На 14 декември т.г. вечерта в дома на Панайот Георгиев се събрали четирима приятели да играят карти. После всички се разотишли, а той си легнал. През нощта в дома на самотно живеещия и полусляп старец се промъкнал криминално проявеният циганин Богомил. Първоначалната му идея била да открадне конския хамут, който бил най-хубавият в цялото село, според мълвата. Като влязъл в къщата, се разтропал и дядото го чул, разказва Попчев. Домакинът се развикал и опитал да спре обирджията, но мургавият крадец се скрил зад вратата и го наръгал в сърцето с 25-сантиметров нож, който винаги носел на кръста си. После извергът разчленил тялото на стареца с брадва и изтръгнал сърцето и всичките му вътрешности. "Пред следователите този нечовек е разказал, че е разпорил дядо Пано от любопитство - да види какво има във вътрешността на тялото му", разказва с мъка зетят. И допълва, че цялата рода не иска да вижда жив "това нищожество". "Ако го изкарат невменяем и го пуснат на свобода и го срещнем, то бъдете сигурни че повече няма да е жив", отсече Попчев.
Циганинът Богомил Ангелов е на 20 години. В момента е в ареста в Добрич с постоянна мярка за неотклонение. Досега той има 7 висящи присъди, а едва преди 6 месеца е излязъл от затвора след поредната си ефективна присъда. Отрасъл е в ТВУ-та. В селото живее с баба си. Има чичо, който е забегнал в Турция, но преди това е излежал присъда за убийство у нас. След като извършил пъкленото убийство, Богомил се отбил до селския магазин. Разбил входната врата и си "напазарувал" алкохол и храна. Там обаче изтървал отрязания от глезена надолу крак на стареца. После се прибрал и предвидливо изпрал якето си и изгорил обувките. На следващия ден ужасеният магазинер намерил човешкия крак и веднага повикал кмета и полицая. Двамата управници в селото се сетили, че този ден не са виждали бай Пано, както го наричат местните, и провели собствено разследване. Първоначално били задържани 20 човека, а по-късно открили ценния хамут на Панайот в дома на циганина Богомил. Той признал всичко пред следователите, но нямал обяснение защо е взел със себе си крака на убития. Срещу него е повдигнато обвинение за убийство по особено жесток начин, което предвижда доживотен затвор без право на помилване или присъда от 15-20 години. Това обаче няма да върне дядо Пано, който имаше златно сърце, твърдят съселяните му. Старецът имал 1 крава и 4 кокошки. Миналата пролет си купил каручка и си събирал пари за кон. "Затова къташе тоя пусти хамут, заради който му отнеха живота"



Тема Re: Как да живея в такава ЦИГАНСКАА държава???нови [re: дядo Лaмби]  
АвторMeтaмбo (Нерегистриран)
Публикувано29.12.05 14:16



Само че оня с рекламата на пицарията измества сериозните теми назад



Тема Re: Как да живея в такава държава???нови [re: elii]  
АвторKyнoв (Нерегистриран)
Публикувано25.02.06 21:54



Скъпа Ели,
приеми моите най-дълбоки съболезнования за тежката загуба!
Разбирам отчаянието ти в сблъсъка с гнусутията в тази държава.
За съжаление, в трибуната на дир-клубовете властват плюенето, псуването и окалването. Висши ценности тук са презрението, обидата, гавренето и подигравката.
Воплите на твоята мъка и значението на обществената язва, най-вероятно,
ще бъдат принизени...
Искренно се надявам, въпреки всичко, твоята болка да стигне
до повече хора и като се раздели да намалее!



Тема Re: Как да живея в такава държава???нови [re: elii]  
Автор spider4o™ (френски)
Публикувано09.03.06 19:07



Бог да прости починалия ти съпруг.
Понякога и на мен ми се ще да почна да раздавам правосъдие. Поради случки като тази намирам все повече положителни черти в саморазправата.

______________
J'ai besoin de putes ici.


Тема Re: Как да живея в такава държава???нови [re: spider4o™]  
Автор elii (объркана)
Публикувано09.03.06 21:52



Да.Писах вече в един друг форум,че ще му одера собственоръчно кожата на убиеца и ще я закача пред Министерство на правосъдието.Ей богу,ще го направя.



Тема Re: Как да живея в такава държава???нови [re: elii]  
Автор spider4o™ (български)
Публикувано12.03.06 16:27



Моите съболезнования.
Ето това са абсурдите в страната.
Можеш да убиеш човек и да не лежиш в затвора, но за сметка на това, ако отсечеш едно орехово дърво, което ти хвърля сянка на целия хол и ти съсипва живота (както всички знаем колко е разрушителен ефекта от ореховата сянка), не само ще ти тряснат глоба от хиляди левове, но и могат да те вкарат в затвора. От 12 години се мъча с тоя орех.

______________
Udine, Udine, va fan culo!



Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.