Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:16 30.05.24 
Мнения
   >> Вашето мнение
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Re: Нещастници сте вие...нови [re: Pocи]  
Авторпипи (Нерегистриран)
Публикувано10.10.05 12:04



Присмял се хърбел на щърбел.



Тема Re: moje li da pomogna na bezdomnite ku4eta?нови [re: alabala]  
Автор минaвaщ ()
Публикувано18.10.05 08:51



В отговор на:

no tova ne me pravi koravosarde4en tap egoist



Хайде сега погледни останалите мнения в тази тема и ми кажи, сериозно ли защитниците на кучетата не ти изглеждат коравосърдечни? Или коравосърдечие е само ако сме против кучетата, а против хората - може?
Като си тръгнал да гледаш на нещата от психологическа гледна точка, какво ще кажеш за човек, на когото кучетата са му по-скъпи от хората (По-голямата част от защитниците на кучетата - ще ги видиш и в тази тема, същите безкрайно злобни и безчовечни индивиди. Всъщност каквито кучетата, такива и техните защитници - явно неслучайно толкова ги защитават, защото виждат общите между тях неща)?
И нали се сещаш защо само на балканите има такива "идиоти"? Логично - защото в цивилизованите страни нито има под път и над път бездомни кучета, нито пък домашните пречат на някого, защото се водят с намордници, чисти се след тях и т.н. - неща, които тук далеч не са такива и едва ли скоро ще бъдат.
А така, както описваш тези, които мразят кучетата, повече могат да се причислят към защитниците им - антисоциални хора, които по една или друга причина просто не могат да се разбират с другите от своя вид, и затова прехвърлят цялото си внимание на кучетата.



Тема Re: moje li da pomogna na bezdomnite ku4eta?нови [re: alabala]  
Автор Blake (извънземен)
Публикувано18.10.05 10:03



ще ти напиша само две неща:
1. Във Варна едва ли има толкова кучета колкото в София, затова не бързай да вземаш страна в спора, особено когато става въпрос за нещо далеч от теб
2. Много си зле. АМА МНОГО!!!

Just a genius



Тема Едно не разбирам...нови [re: Blake]  
Автор Porcaro (Нервак)
Публикувано18.10.05 20:11



защо му обръщате внимание на тоз ПУТЙО Ами това е най-вероятна същото говно дето е писало и малко по-нагоре. Аз на такива олигофрени вече мисля да им дам "свободно" и да не си хабя приказките!
Заради такива тъпанари сме на тоя хал...



Тема Re: moje li da pomogna na bezdomnite ku4eta?нови [re: Blake]  
Авторalabala (Нерегистриран)
Публикувано18.10.05 20:25



Viz kakvo sega moeto mom4e:kato ti dade tatko ti sledva6tiqt pat kolata da q pripali6 i napravi6 edno krag4e se napravi na maz na nqkoi mutragen v Sofia deto 6te ti otneme prdimstvoto ili se4e patq i go blasni s kolata, a ne ku4etata deto vseki moze da narita. Shto ne se probvate na nqkoe otvarzano ku4e deto se 6lqnka sas stopanina si?
Kolkoto do tova 4e ku4eliubitelite sa ozlobeni -ne razbiram?
Ne moze 4ovek da obi4a ku4etata, a horata da ne moze! Ne6to ste se obarkali.
Horata sa gotini i dobri i vav vseki ima dobro -predpolagam i vav vas. ne iskam da vlizam vav rolqta na vazpitatel , taka 4e 6te spra do tuk. Vsi4ko hubavo vi zelaq i ne se pravete na golqmata rabota pred slabite i bezza6titnite!
Ku4e6kata teniq 6te q ima za6toto doma6nite ku4eta si svar6vat rabotata na sa6tite mesta ,kadeto i uli4nite, a stopanite nqma da si vaksinirat ku4etata ne samo zaradi parite , a i zaradi nemarlivostta si!



Тема Re: moje li da pomogna na bezdomnite ku4eta?нови [re: alabala]  
АвторXXL (Нерегистриран)
Публикувано19.10.05 10:26



Леле,
този какъвто е отвратен
може да навреди хилядократно
повече от кучетата.
Дееб***** европейците,
да ги *********



Тема Re: moje li da pomogna na bezdomnite ku4eta?нови [re: alabala]  
Автор Blake (извънземен)
Публикувано19.10.05 10:33



Айде виж сега и ти, моето момче или момиче (каквото си там)...

Първо съм на Христова възраст (горе-долу), със семейство, дете и собствен автомобил, с който доволно си правя кръгчета където си поискам, и нямам намерение да блъскам никого по никакъв повод.

Второ - Искаш да ми вмениш някаква агресия, незнайно защо... Определено твърдя, че т.нар. кучелюбци са в ПЪТИ по-агресивни от НОРМАЛНИТЕ хора.

Трето - твърдението, че кучелюбците не обичат хората или ги обичат по-малко от кучетата, не го казвам току така, а е убеждение, изградено на база на неколкогодишна комуникация с кучелюбци, които:

Първо - всячески се стремят да ме убедят, че живота и спокойствието ми, на мене, на семейството ми и околните, са много по-маловажни от живота и спокойствието на уличните кучета;

Второ - многократно съм бил убеждаван, че трябва да не си пускам детето да играе на специално изградениет за целта ДЕТСКИ площадки (които за съжаление са в голямата си част КУЧЕШКИ)

Трето - многократно съм бил убеждаван да си "дресирам" детето да не се плаши, когато към него в бесен тръс се приближава голямо конеобразно същество с оголени зъби и течащи лиги - съжалявам, не мога да го направя това.

Тука мога да напиша няколко труда с големината на "Война и мир" по темата, но само ще обобщя, че определено кучелюбците се престарават излишно, като чак стават смешни, дори трагични на моменти... някой ден трябва да седна да се поровя из архивите на Дир-а, за да изкарам бисерите, които съм срещал в изказванията им - гарантирам ти, че поне 1/3 от авторите им биха получили жълта книжка директно, само на база изказванията, които са направили... Не мога да се спра обаче, и ще цитирам няй-яката случка - беше преди 2-3 години, лятото, по БТВ се изтъпани някаква госпожа кучезащитничка, която каза нещо от сорта "в общината има назначени специални хора, които ходят и учат уличните кучета да лаят и да хапят, затова има проблем с тях (бездомните кучета)". Коментарът го оставям за тебе...

В заключение - много пъти съм предлагал конкретни начини и мерки, за да се приключи с този проблем, лошото е, че хора като тебе не предприемат нищо, само стоят отстрани и ръсят глупости, като междувременно се държат доста агресивно (за справка - виж изказванията на г-н ченгето с трите кучета по-нагоре) - така е лесно, но за съжаление проблем не се решава по този начин...

Just a genius



Тема Re: Едно не разбирам...нови [re: Porcaro]  
Авторпипи (Нерегистриран)
Публикувано19.10.05 14:46



Ми ходи си лекувай нервите тогава, и без тва нямаш кво да кажеш!



Тема Re: moje li da pomogna na bezdomnite ku4eta?нови [re: Blake]  
Авторalabala (Нерегистриран)
Публикувано19.10.05 22:05



viz samo mneniqta na "porcaro", "nenadaren", "XXL" i mi kazi tova li sa ti "normalnite" hora?Minat ,"izserat se" i te kato ku4etata v nqkoy forum -izrasqt nqkoq psuvnq ili prostotiq i si prodalzavat po patq dovolni. "ku4eliubzite" ne vizdam da sa pisali zlobno i agresivno- protivore4i6 si!Kakto i da e...agenti provokatori navsqkade 6te ima-i az moga da napi6a nqkoq glupost sre6tu ku4etata v tap stil 4e da provokiram horata. Vsa6nost moze i "porcaro","nenadaren" i "XXL" da sa ku4eliubzi, ama znaeli 4ovek....az sa6to imam semeystvo, no smqtam 4e parvo trqbva da pazq da6terq si ot horskata zloba, omraza , zavist i voynstva6ta prosta6tina i posle ot ku4e6kata teniq. Predi se sabuzdah ot ku4e6ki lay sutrin, ku4etata iz4eznaha-ne znam kade?moze i da sa gi ubili v nqkoy priut. sega me sabuzdat vrab4etata- nadqvam se i tqh da ne po4nat da gi trepqt zaradi pti4iqt grip.Az ne sam nqkakav aktivist -prosto izrazqvam mnenie i vse pak po temata:
Hora pravete taka 4e kato zaspivate ve4er da ne vi grize savesta! a ku4emrazcite dano i na tqh im se re6at problemite i zajiveqt v tehniq savar6en svqt bez ku4eta!Uspeh zelaq na vsi4ki! 4ao!



Тема Re: moje li da pomogna na bezdomnite ku4eta?нови [re: alabala]  
АвторXXL (Нерегистриран)
Публикувано20.10.05 14:36



"Срането" също е вид мнение -
никой не ти е крив,
че не го разбираш,
па си пази дъщеря си
колкото искаш от хорската злоба




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.