Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:13 28.04.24 
Мнения
   >> Вашето мнение
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Мъжете и домашната работанови  
Авторбяcнa (Нерегистриран)
Публикувано23.09.05 18:53



Мъжете трябва да ги " гледаш като прасета " т.е. да ги угояваш, да ги "чешеш" понякога, да ги оставиш на спокойствие в "кочината " им, и недай Боже да ги накараш на работа в почивния ден, ритат и пръхтят и вдигат врява до небето.А иначе за жените няма почивен ден( аз пък какво говоря-то миенето на чинии,шетането и готвенето не е работа), ама и те имат работа-това трябва да се изгледа цялата телевизия, да се омете целия хладилник пък и на Contra strike трябва да се играе.Дано и някои мъже да прочетат , че да се сетят...



Тема Re: Мъжете и домашната работанови [re: бяcнa]  
Автор autsayder (непознат )
Публикувано23.09.05 20:38



Що така, бе "Миме".Не си права да знайш?
Просто не знаеш как да си дресираш "момченцето".
Научи го : работа - секс , работа - секс .... и сама ще се удивиш на възможностите му.Просто вината си е в тебе самата - като не му даваш стимул на човека - каква работа искаш от него?Никой не работи за едно мерси - плащай му в натура - и стой та гледай...



Тема Мухахахахахахахахахахахханови [re: autsayder]  
Автор [unknown] (непонятен)
Публикувано23.09.05 20:55



Взе ми думите от устата!!!

"Животът е извор на наслада;ала където пие и сбирщината,там всички кладенци са отровени."


Тема Какъв Contra strike ?нови [re: бяcнa]  
Автор [unknown] (непонятен)
Публикувано23.09.05 21:02



Ние със сина ми играем на Aliens vs predator 2
Защо пак няма нищо в хладилника?
И по телевизора?

"Животът е извор на наслада;ала където пие и сбирщината,там всички кладенци са отровени."


Тема Re: Мъжете и домашната работанови [re: бяcнa]  
Автор(Нерегистриран)
Публикувано25.09.05 12:42



зарежи го тоя парцал. не си струва. Ти така и така сега вършиш всичко.. каква е разликата да го има и да го няма? Разликата е че ще чистиш и готвиш на себе си. И аз се бях омъжила за един такъв - бременна в 7 месец ме караше да копая в градината на майка му, защото как така той ще работи а аз не!!!!!!! разделихме се малко след като се роди детето, защото как така няма нищо за ядене, какво съм била правила цял ден, защото той на работа бил а аз вкъщи и това втория ден след като се прибрах от болницата. Иначе си беше готин - като изключим скандалите за яденето, чистенето и кой повече работи - се разбирахме чудесно. Но ми писна и си тръгнах.

Сега съм омъжена за друг - чудесен човек - за 2 години не сме си повишили тон. Може цял ден да работи а аз да мързелувам - нищо няма да каже. Готви, чисти, не перфектно, защото аз чистя после пак след него, но важното е че се сеща да ги прави тези неща. като съм болна ми носи лекарствата и чая в леглото, а това не е като" ставай да направиш закуска, че съм гладен" . Нито те ръга посреднощ -' ай ставай че ми се е.. ' . Когато нямахме много пари и аз исках да започна работа ми каза: ' В момента нямаме много пари но ще се оправим, не се притеснявай. Ако искаш да работиш само заради това - не го прав, но ако искаш да го направиш за себе си - давай" . Държи се с детето ми като с негово. какво повече и трябва на една жена освен да се чуства обичана и уважавана от някой?

не забравяй че не е единствения на този свят.



Тема Re: Мъжете и домашната работанови [re: aз]  
АвторSoulMate (Нерегистриран)
Публикувано30.09.05 17:13



"ставай да направиш закуска, че съм гладен"....-' ай ставай че ми се е.. '"



Тема Re: Мъжете и домашната работа [re: бяcнa]  
Автор Hoй (библейския)
Публикувано01.10.05 02:43



Бясната - да не се беше омъжвала, да се беше оженила,а?

Нищо лично !


Тема Re: Мъжете и домашната работанови [re: бяcнa]  
АвторПaтpиapxaлeн (Нерегистриран)
Публикувано07.10.05 03:06



Само така за вас! Така и само така! Домашна работа по цял ден и по цяла нощ, да нямате време да си вдигнете главите и да мислите за курвалък или за другите ваши женски глупости! Хората са живяли по този начин хилядолетия, имали са здрави семейства и са възпитавали читави деца - момченцата са ставали добри бащи, стопани и войници (а не боклуци, алкохолици и наркомани като сега), а момиченцата - добри майки и съпруги (а не мърли и курви като сега!). Така са правели тези преди нас, а те в никой случай не са били по-глупави от нас!



Тема Re: Мъжете и домашната работанови [re: Пaтpиapxaлeн]  
Авторint (Нерегистриран)
Публикувано07.10.05 13:02



A az po taq logika nqma da sym si po-dobre sam!!!! Rabotq po 10 chasa na den, pribiram se kapnal, i sam da si gotvq i chistq, pri uslovie che jena mi ne raboti??? Ne ste li malko neblagodarni, na men da ne mi e lesno, trqbva da mislq za edin kup smetki koito plashtam, da se spravqm s naprejenieto v slujbata...da mislq dali sym usiguril dostatychno pari za semejstvoto si, i ednovremenno s tova da trqbva da chistq, che i da gotvq, abe ti luda li si. Brakyt vse pak e dvustranen syuz. E az nqmam problemi s jena mi, dobre se razbirame, i sme skluchili pakt, vseki ima qsno izrazeni zadyljeniq.



Тема Re: Мъжете и домашната работанови [re: Пaтpиapxaлeн]  
Автор. (Нерегистриран)
Публикувано19.10.05 11:38



Като чуя "патриархален" и
се сещам за мухлясалите книжки от
рода на "Мамино детенце"




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.