Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:26 20.06.24 
Мнения
   >> Вашето мнение
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема БЕЗОБРАЗИЕ!!!  
Автортop (Нерегистриран)
Публикувано26.09.05 22:47



Силва напусна доброволно къщата, а ако беше останала щях да давам по 70 000 лева да остане ако я бяха номинирали. На капак отгоре простия народ избра да влезне оная дъртата и грозната, вместо една истинска и изтънчена дама, каквато беше Галя. Ненормалници! Злобен и комплексиран народ, който мрази другите, които са над него, защото неможе, а и няма как да притежава. Мазохисти! Вместо да гледат богиня пред екраните си, със 300 кубика силикон (около едно лимонадено шише), те гласуваха за за кон, който ще секне ерекцията дори на Роко Сифреди. Злобари. А Аз през цялото време бях убеден, че Галя ще влезне и се ограничих само с 16 есемеса. Като видях коня да прекрачва прага не можах да повярвам на очите си. Но какво да се прави живота продължава, затова насочвам вниманието си към Пламена. Вие също не пестете есемеси за защита на Пламенчето, защото в нейното лице се отрзазява истинската жена, която знае как да задоволи един мъж и как да се забавлява, а не като тия дето по цял ден пишат в клуб Любов, че гаджетата им са ги зарязали и реват като мизийски магарета.
П.С. Така и така Силва излезе и до края на седмицата мисля да й разкрия чувствата си. Тя малко ми е нацупена сигурно, още от времето на свалки.ком, когато се отнасях с пренебрежение към нея, но тогава ми се виждаже комплексирана и фригидна, но сега вече е друго-утвърдена е като стойностна дама с изградена ценностна система и богато светоусещане. Вие какво мислите?

Пффф в криза съм. току що ме обзе носталгия по свалки.ком и Сандра. Тогава още не бях и прописал в дира. За кво изобщо преебаха сайта, той беше най-стойностния. Деба и тор



Тема Re: БЕЗОБРАЗИЕ!!!нови [re: тop]  
Авторpyми (Нерегистриран)
Публикувано27.09.05 21:23



ненормалника от лайнарника пак надига тиквата си освен че си ТЪП, КУХ, ЗАГУБЕНЯК И ........т.н. Отгоре на всичкото си и ИЗВРАТЕН БОКЛУК и ПЕДАЛ
Тая не ти харесва оная не ти харесва кой го интересуват твойте щуротии,
СТОЙ СИ В ЛАЙНАРНИКА ДА СИ ВОНИШ , Като видел коня да ...................,а ти си смърдела дрисня.
Пак почна с простотията , видяхме колко си кух и шизофреник,чудя се как може да има такъв щур лайнар. хахахахах хихихихи



Тема Re: пак бълваш помия-нови [re: тop]  
Авторпaмeлa (Нерегистриран)
Публикувано27.09.05 22:37



отново се появи на хоризонта пак простотии и глупости ,
Злобен и комплексиран си ти тъпако ,а също и нещастен мазохист , парите от кой кенеф изрови ще давал 70 000лв ха ха хаха хихихигхихи ти добре ли си ? Извратен боклук такъв , гледай биг брадър сънувай ,мечтай и лъскай бастунчето т.е. пишлето!!!! хахаххахаха



Тема Re: пак бълваш помия-нови [re: пaмeлa]  
Автортop (Нерегистриран)
Публикувано28.09.05 11:21



Ахаххаха ебати злобните и незадоволени бабики. Кой знае на кво приличате, че сте толкова злобни и комплекситрани. Вие ако застането до Силва кой знае ква жалка картинка ще изглеждате. Сигурно до самоубийство ще се стигне. Айде



Тема Re: абе ти добре ли си?????нови [re: тop]  
Авторбyбoлинka (Нерегистриран)
Публикувано28.09.05 13:31



Топ- чо ти озобщо не си добре, я се огледай в огледалото ако имаш такова да се видиш на какво чучело приличаш.Циклофреник и смотаняк и.................т.н.
Продължавай с простотиите много ти отиват ха ха аха ахха ааххаха

П.С. Ти нямаш ли работа или някакво занимание та само с щуротии се занимаваш????????



Тема Re: БЕЗОБРАЗИЕ!!!нови [re: тop]  
Автор Hoй (библейския)
Публикувано29.09.05 13:57



Да Ви имам проблемите???

Нищо лично !


Тема Re: БЕЗОБРАЗИЕ!!!нови [re: тop]  
АвторSoulMate (Нерегистриран)
Публикувано30.09.05 18:30



"Силва е утвърдена като стойностна дама с изградена ценностна система и богато светоусещане."

Уау, какво проникновение!!!
От няколкото погледа, които хвърлих на Биг Брадър, останах с други впечатления от Силвето. Щото каква ценностна система се гради във фризьорския салон, м??? Как се оформя светоусещането пак там, м?? А ти пък как ги установи като я гледаше по телевизията само?

Между другото кой ти плаща сметката за телефона?

Пак между другото Галя може и да дава вид на изтънчена и истинска дама, но от това, което видях в прекия двубой между нея и другата, ми се доповръща! Една изтънчена и истинска дама не съска като змия срещу опонентите си, нито ги тъпче!




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.