Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:12 19.04.24 
Мнения
   >> Вашето мнение
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Стани стани юнак Балканскинови  
АвторБopимeчkaтa (Нерегистриран)
Публикувано30.08.05 17:12



Напред Варна
да последват Добрич, Ловеч, Смолян, София област и Ямбол.
Всички Българи сме с вас
да се опълчим срещу догановата потеря душманска
грабвайте оръжията братя !!!





Тема Re: Стани стани юнак Балканскинови [re: Бopимeчkaтa]  
Автор cchery ()
Публикувано30.08.05 18:15



Само така, българи!!!!!!!! ПРодаха и предадоха ни, всички! Достатъчно ! Къде живеем ние в България или Догания? Докога тези политически свирки на рязания? Нямам нищо против турците, но това прекали. Кво ще излезе в крайна сметка, че българите сме малцинство навсякъде във властта? За какво му беше на комсомолския секретар тройна коалиция, като можеше само с царя да управлява? С тази коалиция БСП се превърнаха в национални предатели, както и доскорошните ми фаворити НДСВ! Никой от присэстващите в сегашния парламент не заслужава нито да управлява, нито закони да мисли!!!!!!!!!!!!!!

Според мен бунтовете трябва да са из цяла България, за да си отиде този парламент и тези партии, както и всичките им политици. Иначе корупция ще има постоянно. А турците трябва да са наясно, че отдавна ДПС не изпълнява ролята си на тяхна партия, която им защитава интересите. Та никой от нас, българите, не ги закача и дискриминира. За разлика от манговците, те учат и работят! Просто на Доган му оттърва в най-голяма степен да е навсякъде във властта само и единствено за собствена облага!!!!!!!!!!Мене ако питате, българи и турци би трябвало да сме обединени за справяне с общото зло - циганите. Но докато Доган и другите от останалите партии са в парламента, това няма да стане, защото принципът е ясен на всички (а Доган се възползва най-добре от него): Разделяй и владей!!!!!!



Тема Re: Стани стани юнак Балканскинови [re: cchery]  
Авторpolice (Нерегистриран)
Публикувано30.08.05 22:37



Alo Cherry mai se poizlozihte.Vie samata ste turkinq zatova po poleka s mneniata v tozi forum.Va6ite izkazvania tuk sa tendenziozni,faktite govorqt - !
1.Bili ste za NDSV sega ne6to biete otboi !!! Kak taka a???Nali za tqh glasuvahte predi i sega na poslednite izbori AAAAA ????
2.Izkazvahte se protiv ataka ...za6to ???
3.Pluhte po lubimia otbor na naroda Levski !!!
4.Sega protiv Ziganite...
Aide metla ot tuk 4e nali znaete ...ima i drugi po vdqsno ot Ataka i DSB...



Тема Re: Стани стани юнак Балкански [re: police]  
Автор Toffee (Evertonian)
Публикувано30.08.05 22:59



Кур за Уефски але але але
Отбор на Обора
муахахах

Айде забирай мангалите и ходи да пасеш кравите говедо.

В цяла Странджа роб запява
песен нова юнашка


Тема Какво за ви виновни циганите и турците?нови [re: police]  
Автортop (Нерегистриран)
Публикувано30.08.05 23:04



Както на всички е известно електората на ДПС е турски, незнам дали има българи, които гласуват за тях, но определено турците играят ключова роля. На изборите през юни 2005 ДПС спечели 12,81% и е третата по резултат политическа сила на изборите. Това говори най-много за силно турско присъствие в България. Но дали е турско присъствие или просто българско отсъствие? Я се замислете за демографския потенциял на българите, този на циганите и турците. Защо в едно циганско семейство има по 4-5 деца, докато при българските или просто няма деца, или едно до две най-много? Те циганите и турците не са нахлули в България с оръжие, за да тръгвате на война. Вместо да седите и да пишете глупости по форумите, раждайте деца, възпитавайте си ги и после вижте дали ще участват етнически партии във властта. Само че, както е тръгнало от сега нататак ДПС ще играе водеща роля в управлението на страната.



Тема Re: Стани стани юнак Балканскинови [re: police]  
Автор cchery ()
Публикувано30.08.05 23:44



Поласкана съм от вашето внимание към мен, г-н police. Забелязвам интерес от ваша страна към моите позиции по много въпроси, ако ви интересува и нещо по-лично, с удоволствие ще ви отговоря!!!!!!! Още повече ако тези факти влязат и в автобиографията ми!

Само моля да не ми казвайте как да си определям партийните и футболни пристрастия, а също така и къде да ходя - голямо момиче съм и сама се оправям с тези неща.

А, и още нещо заплахите ми действат възбуждащо, така че колкото по-вдясно, толкова по-добре, ако може и централно!!!!!!!

Хм, как ме разконспирирахте за турското ми потекло? Ако знаете нещо повече, моля напишете, така щото да информирате и мен! Възможни са кръвосмешения в рода ми няколко века назад, засега близките не са се обадили обаче от оня свят да ми кажат, но след малко имам спиритичен сеанс и ще ги питам. Да, прибавете към обаятелния ми образ и спиритични забежки. И като вземете предвид котката под този постинг, вече трябва да ви се е изяснил образа ми - физически и духовен!

Радвам се, че най-сетне имам фен!!!!!!!!!



Тема "Българско отсъствие"нови [re: тop]  
Автор cchery ()
Публикувано30.08.05 23:58



това наистина е ключовата фраза тук и за България изцяло. Като че ли това е най-точното определение, което съм чула за собствената ни българска незаинтересованост.

Едно нещо обаче не ми е по сърце, и това е за раждането и възпитанието на деца. Нито едното е лесно, нито другото. Едното от чисто физическа и физиологическа гледна точка, а другото от гледна точка на това да осъзнаеш каква отговорност носиш като родител и възпитател, за да не се получават недоразумения като г-н police.

Повярвайте ми, отговорността е огромна, защото количеството хич, ама хич не е признак на качество що се отнася до личността. Пример, колко образовани, възпитани, чисти, принципри хора има на глава на населението от циганите. А както вече е ясно те се размножават с бързи темпове! При тях няма изобщо замисляне за такива неща като отговорност, задължения и привързаност. Нека да не се принизяваме до това ниво!



Тема Re: Стани стани юнак Балканскинови [re: Бopимeчkaтa]  
АвторEдpия (Нерегистриран)
Публикувано01.09.05 21:00



Хайл СИДЕРОВ. Мястото на калта е на земята...




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.