Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:09 12.06.24 
Мнения
   >> Вашето мнение
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Бездомни кучета - Екоравновесие(екс Зоомилосърдие)  
Автор DeeplnsideYou (и танцувааам...)
Публикувано29.07.05 11:16



Абе хора, обадих се на Екоравновесие, за да подам сигнал за бездомните кучета в нашия квартал. За моя голяма изненада ми обърнаха много голямо внимание, отнесоха се сериозно, намериха точното място на картата и ни записаха в графика.

Надеждата е жива в мен! Кажете ми че не са ме залъгали с празни телефонни приказки - има ли някой от вас, на който да са се отзовали на сигнала на практика?

Е, ако до един месец няма резултат аз ще му се обадя пак на любезния младеж/мъж и тогава няма да бъда и аз толкова любезна



Тема Re: Бездомни кучета - Екоравновесие(екс Зоомилосърдие)нови [re: DeeplnsideYou]  
Автор Дeян Kaмeнoв (станал Звезда)
Публикувано30.07.05 01:14



ми има ли още кучета?



Тема Re: Бездомни кучета - Екоравновесие(екс Зоомилосърнови [re: Дeян Kaмeнoв]  
Автор DeeplnsideYou (и танцувааам...)
Публикувано31.07.05 18:05



ооо, дидо, душа, дай некоя по-лична снимка, стига с тая конфекция



Тема Само да те попитам -нови [re: DeeplnsideYou]  
АвторTTTTTT (Нерегистриран)
Публикувано01.08.05 21:30



ти гледал ли си случайно документални филми за това,
което правят с тези кучета в "Екоравновесие", чел ли си
във вестниците какво става там?

Ако не знаеш, все пак може да имаш някакво оправдание.

Но ако си наясно - значи си садист като персонала на тази
фирма - дори по-голям. За съжаление, не вярвам въпреки
любезността, с която са те изслушали, да ти предложат
комисионна. За теб ще остане само удовлетворението, че
си "спасил" кварталното общество от "агресивните" кучета,
дето лаят "безпричиннно" по когото им падне. Всички останали
по веригата ще бъдат доволни - тези дето ги "прибират" ще
вземат по 4 лв. на бройка, тези дето ги умъртвяват "безболезнено"
ще имат възможност да изпробват нови методи (колко му е да
откъснеш главата на малко кученце с клещи, или да му разпориш
корема, или да му стъпчеш главата с крак или чук и да го дадеш
на големите за храна - които на свой ред чакат да бъдат избити
по други методи - това са остарели "хватки", имат нужда от
обновяване), и накрая - на върха на пирамидата - ще намажат
онези, които добиват от кучетата ценни суровини - месо (сигурно
що слагат не само в консервите за животни, но и в нашите
кренвирши и салами), кожи, лой за свещи и т.н. Тази индустрия
процъфява благодарение на такива като теб.
Чудя се - как съществуват хора като теб, пропити с омраза към
всичко живо, с което се сблъскват и им "пречи"??? Ще спиш ли
спокойно след като изтребят тези кучета??? Сигурно ще подадеш
оплакване и срещу бездомните котки. След това и срещу домашните.
След това и срещу съседите си. И т.н.



Тема Re: Само да те попитам -нови [re: TTTTTT]  
Автор DeeplnsideYou (и танцувааам...)
Публикувано01.08.05 22:01



е, попита ме - утре ще ти отговоря подробно, че сега ми се спи - а не бива да пропускам и минутка нощна тишина - щото от три-четири часа нататък няма сън вече - само лай и вой и нито аз, нито съседите ще могат да спят спокойно - и да спят изобщо - докато не извозят помиарите - ФАКТ!

но не си ме разбрал/а - въпросът ми беше "Мога ли да разчитам че Екоравновесие ще си свършат работата (за която им се плаща по 4 кинта на глава) или да взема нещата в свои ръце" - Защото мога и да се саморазправя, но тогава ще бъде по-брутално, колкото го описваш

Редактирано от DeeplnsideYou на 01.08.05 22:05.



Тема Re: Само да те попитам -нови [re: TTTTTT]  
АвторLLLLLL (Нерегистриран)
Публикувано02.08.05 14:07



Филма съм го гледал, верно не е приятна гледката...
Ама само и аз да те попитам - имаш ли идея какви вреди нанася на човешкия организъм липсата на редовен и пълноценен сън? Трябва да ти кажа, че колкото и да не искам да навредя на кучетата, след втората седмица спане по 3-4 часа на ден под кучешки акомпанимент, не Зоомилосърдие, не Екоравновесие, ми направо вземам пушката и...



Тема Re: Само да те попитам -нови [re: LLLLLL]  
АвторTTTTTTT (Нерегистриран)
Публикувано02.08.05 20:05



Е, хубаво де, пречат ти да спиш. Знам колко е неприятно.
И за мен най-голямата мечта е да се наспя, защото вече
ходя като зомбирана.
Като не мога да спя от автомобилите, които в продължение
на 21-22 часа в денонощието вдигат невъобразим шум,
какво да правя - да вдигна булеварда във въздуха или да се
заредя на балкона с едно РПГ и шом мине кола да стрелям?
Или да застрелям съседа, който "дъни" чалга до ранни зори?
Или да отида да живея "в дън горите Тилилейски" на тишина?
В събота и неделя си ходих на вилата за първи път от 2 години
насам. Тишината беше невъобразима - през цялата нощ не
чух ни щурче, нито дори комар. И пак не можах да спя. Изобщо.
Явно причината не е в тишината или шума, а в опънатите ни нерви.
Не мисля, че трябва да си го изкарваме на невинни същества.



Тема Re: Само да те попитам -нови [re: TTTTTTT]  
Автор DeeplnsideYou (и танцувааам...)
Публикувано02.08.05 21:09



ама как невинни бе, изроде!!! съседът като дъни чалга можеш да се разбереш с него. колите минават по булеварда -откъде да минават? булевардите са затова - за да се движат коли по тях. ти к`во правиш на булеварда като знаеш че това ти пречи а? или когато си купува жилището нямаше там булевард??
колкото до кучетата
1. не можеш да се разбереш с тях
2. НЕ ИМ Е МЯСТОТО около блока ми. това естествената среда ли им е? не си спомням и да съм им позволявала да се превръща във вторична родна среда който и да било жилищен комплекс.

нещата са извън контрол, и за съжаление единственото което мога да направя е да изтребя околните бездомни помияри. на съгражданите от другите квартали обаче не мога да помогна Надеждата тогава остава само Екоравновесие, и ако и те не се заемат по-сериозно, лошо

а за всички кучкозащитнищи ето малко хляб за размисъл





Тема Re: Само да те попитам -нови [re: TTTTTTT]  
Автор V E H T (запознат)
Публикувано02.08.05 21:18



Аааааааа!!! Стига с тия кучета!Ти кучетата ли обичаш повече или хората?!?
Проблема изобщо не е в кучешкия лай!Наясно ли си,че само този месец са оперирани около 400 души от кучешка тения!Повечето са деца!!!Те страдат много повече от"горките" кучета,защото ги оперират многократно и то почти без ефект.Ти деца имаш ли?Приятно ли ти е там където си играят, преди това да са се въргаляли кучета?А колко хора са ухапани от кучета?

Добре вързаният пациент- няма нужда от упойка!


Тема Re: Само да те попитам -нови [re: V E H T]  
АвторTTTTT (Нерегистриран)
Публикувано03.08.05 19:30



Искам да ми посочиш къде са публикувани официални данни
за броя на операциите от кучешка тения и за ухапванията
от кучета (колко хора са ухапани от бездомни и колко - от
домашни кучета). След това ще говорим.



Тема Re: Само да те попитам -нови [re: DeeplnsideYou]  
АвторTTTT (Нерегистриран)
Публикувано03.08.05 19:39



Точно така - като си купувах жилището, това беше една
малка и доста тиха улица и изобщо нямах представа, че
ще стане булевард.
Хубаво - със съседа с чалгата може и да се разбера.
Как обаче да се разбера с бебето на другия съсед,
което се "дере" денонощно.
Изобщо, може много неща да ни дразнят, но това не
означава, че трябва да се разправяме с дразнителите по
най-радикалния начин, който ни хрумне. Най-малкото,
защото сигурно и ние дразним околните с много неща.
Колкото до естествената среда на кучетата - мястото на
кучето, което от хилядолетия е опитомено от човека и
е негов спътник, е именно близо до човека, така както
мястото да дивите животни е в гората. Ако имаш нещо
против, че кучетата са между нас, сърди се на пра-пра-
пра-........... дядо си. Или предлагаш животинският вид
куче да се изтреби напълно?



Тема Re: Само да те попитам -нови [re: TTTTT]  
Автор V E H T (запознат)
Публикувано03.08.05 20:05



Ха?!?Ми обади се в кайто и да е РЦЗ/Районен Център по Здравеопазване/-там ще получиш информация.
А ако си толкова "загрижен" обиколи коремните и детски хирургии!

Добре вързаният пациент- няма нужда от упойка!


Тема Re: Само да те попитам -нови [re: TTTTT]  
Автор V E H T (запознат)
Публикувано03.08.05 22:21



И ако още имаш някакви съмнения-влез в "медицинска".Там пише поредната жена нахапана от бездомни кучета!

Добре вързаният пациент- няма нужда от упойка!


Тема Re: Само да те попитам -нови [re: TTTT]  
Автор Blake (извънземен)
Публикувано04.08.05 09:09



Айде да не бъркаме понятията, ако обичаш - последното определение, което подхожда на бездомните кучета, е "питомни"... А като трябва да са близко до хората - да си ги вземат в къщи, аз куче не искам и не съм искал да си опитомявам...

Just a genius



Тема Re: Само да те попитам -нови [re: TTTT]  
Автор DeeplnsideYou (и танцувааам...)
Публикувано04.08.05 09:44



не ми слагай думи в устата
не си фантазирай какво искам и какво не
не споменавай котки, или домашни кучета, или животинския вид като цяло.
гледала съм повече животни (и нямам предвид селскостопански ) отколкото твоя деформиран помиярозащитен мозък може да си представи. ама съм си ги гледала вкъщи и на никого не са пречили, никой никога не се е оплакал от мой домашен любимец, и до ден днешен е така.

а това, че приравняваш плачещото бебе до виещите помияри е достатъчно основание да си теглиш булета. ти си много болна, а може да е и от годинките - тихата улица сега булевард показва че не са ти малко - прекарани без човешка (вкл.бебешка) ласка, а сред кучешка любов...тъжно, мдааам....



Тема Re: Само да те попитам -нови [re: TTTTT]  
Автор Oлer Ивaнoв® (Приятел™)
Публикувано05.08.05 18:15



А ще платиш ли разходите?
НСИ може да ти извади такива данни, но справката е платена. Ако намеря безплатна, ще ти я пратя. Ако държиш на наистина официална- поеми разходите.

Аре със здраве!


Тема Re: Само да те попитам -нови [re: V E H T]  
АвторDesert_Ant (Нерегистриран)
Публикувано09.08.05 00:49



Баси, вече окончателно реших! Ще се махам от България. С такива селяни като вас няма да се оправим никога. Кучетата му били виновни! ЕЙ ТЪПАКООООО ТИ СИ ПО-ГОЛЯМ ПОМИЯР от всички кучрта в София взети заедно! Знаеш ли, колко пъти на мен ми идвало да фана калашника и да изтребя всички такива нещастници като тебе.
Никой никога не ти е давал право да отнемаш живот, а ако смяташ, че твоя живот е по-ценен от кучешки - лъжеш се! Колкото ти имаш право да живееш толкова има право и всяко едно същество на тая планета. И ако си малко по умен ще се сетиш, с избиването на кучета проблема няма да се реши...най добре си тегли куршума сам - гарантирам ще спиш спокойно!
Гледал съм 3 кучета (непородисти) в нас едно след друго. Никога не съм удрял илично куче, но и никога не ме е хапало или нападало такова!!! Я се замисли в кой е проблема.

П.С. И аз вечер не мога да спя, защото:
1. Пречи ми лщтата чалга на сяляндурите
2. Тревожа се от мисълта, че съществуват хора като теб
3. Ужасявам се колко тъпи стават българите
4. Не мога да намеря атмона бомба да я пусна над родината и да реша проблема със съня ня всички нас !!!!!!





Аре пийс....



Тема Re: Само да те попитам -нови [re: Oлer Ивaнoв®]  
АвторDesert_Ant (Нерегистриран)
Публикувано09.08.05 00:52



Кучета кучета...леле мале!

Я виж вестника бе умник. Не знам си кой се напил и прегазил незнам си колко си деца, оня заклал тоя щото му било скучно. Тоя застрелял нашия, щото бил от лошите....

Колко са жертвите на човешката простотия и злоба дневно... кучета - голям проблем, като ги избием ще спасим България!!!



Тема Re: Бездомни кучета - Екоравновесие(екс Зоомилосърдие)нови [re: DeeplnsideYou]  
АвторDesert_Ant (Нерегистриран)
Публикувано09.08.05 00:58



Вече съм спокоен...ядосъ ма ве! Недей бара кучетата и те душа носят...



Тема Re: Само да те попитам -нови [re: Desert_Ant]  
Автор V E H T (запознат)
Публикувано09.08.05 01:07



Това в отговор на моя постинг ли беше?Май да!
Наистина имаш право да се ужясяваш!!!
ИДИ ПРЕД ОГЛЕДАЛОТО-ГЛЕДАЙ СЕ И СЕ УЖАСЯВАЙ!!!

Добре вързаният пациент- няма нужда от упойка!


Тема Re: Само да те попитам -нови [re: Desert_Ant]  
Автор Blake (извънземен)
Публикувано09.08.05 09:59



Ами разкарай се от България бе, нещастник такъв, тъкмо п-осле няма кой да пречи на изчистването на кучетата... Баси, дори и в парковете вече е пълно с кучета - и в Борисовата градина, и в Южния парк, може и в другите да има... В южния онзи ден видях бременна (!!!) кучка, заобиколена от 5-6 бая едри екземпляра - кво стана, нали ги кастрираха??? Да го е страх човек да си пусне детето да побяга на воля - навсякъде помияри (кучета) и помияри (хора), които са си пуснали кой доберман, кой овчарка, да тичат на из парка без намордник и каишка...

Just a genius



Тема Re: Само да те попитам -нови [re: Desert_Ant]  
Автор Blake (извънземен)
Публикувано09.08.05 10:03



Айде махни се, поне най-накрая ще ти влезе в главата, че БЪЛГАРИЯ Е ЕДИНСТВЕНАТА ДЪРЖАВА В ЕВРОПА, ПО ЧИИТО УЛИЦИ СЕ РАЗХОЖДАТ БЕЗДОМНИ КУЧЕТА!!! Ама няма как да е иначе, докато е пълно с боклуци като тебе!

Just a genius



Тема в потвърждениенови [re: Blake]  
Автор DeeplnsideYou (и танцувааам...)
Публикувано09.08.05 13:37



JOHN CUSACK: "Bulgaria's a very, very strange place. It's really coming up. It's beautiful and the people are very, very nice...
They drive around in Mercedes Benzes and they have kind of supermodel girlfriends and they share the streets with packs of wild dogs. I'm not kidding. It sounds like a joke, but it's true. It is one of the most surreal places I've ever been. There's no dog catchers there, I guess, after the collapse of the Soviet Union."

Да кажеш човекът да не е виждал свят, да не знае, па то...



Тема Re: в потвърждениенови [re: DeeplnsideYou]  
Автор Blake (извънземен)
Публикувано09.08.05 14:02



абсолютно е прав човека... ама докато в България има мухльовци като онзи кучкар, ще сме на такова положение... ако на него му е все едно дали детето му играе в един пясъчник с гнусен помияр с неизвестен брой зарази и болести, на мен не ми е все едно...

Just a genius



Тема Re: Бездомни кучета - Екоравновесие(екс Зоомилосърдие)нови [re: DeeplnsideYou]  
Автор Strait (непознат)
Публикувано09.08.05 21:29



Оставете кучетата на мира. Да не би да е решен проблемът с циганите та е ред на кучетата.



Тема Re: Бездомни кучета - Екоравновесие(екс Зоомилосърнови [re: Strait]  
Автор Blake (извънземен)
Публикувано10.08.05 01:30



тази (ваша) тактика ми е много добре позната - всеки път като стане въпрос за кучетата, и веднага се намира някой да отклони темата проблемите са много, важното е да се почне отнякъде, добре е да е от най-лесния проблем... кой е той? кучетатааа...

Just a genius



Тема Re: Бездомни кучета - Екоравновесие(екс Зоомилосърдие)нови [re: Strait]  
Автор DeeplnsideYou (и танцувааам...)
Публикувано10.08.05 10:47



аз викам да ги караме паралелно, успоредно, едновременно, как да ти го кажа да го разбереш...

мразя такива реплики "всичко по реда си" и симеончовото "имайте търпение"

никога не му идва реда ако почнеш да отлагаш и нови 15 години бездействие а!!!!

ГРАЖДАНСКО ОБЩЕСТВО СЕГА!!!





Тема Re: Бездомни кучета - Екоравновесие(екс Зоомилосърдие)нови [re: DeeplnsideYou]  
Автор AюмиAши (ронин)
Публикувано10.08.05 16:18



Да, и да се разкарат помиярите, най-вече.
А домашните любимци - с каишка и намордник, лайната им - в пликче, в контейнера.
Между другото, някой знае ли къде мога да се оплача от серящи на детската площадка домашни любимци?

"Ветрилото, върху което пишех стихове,
се прокъса
в залеза на лятото."


Тема Re: Бездомни кучета - Екоравновесие(екс Зоомилосърнови [re: DeeplnsideYou]  
Авторro (Нерегистриран)
Публикувано11.08.05 16:25



Molia te dai mi telefona na Ekoravnovesie.



Тема Re: Бездомни кучета - Екоравновесие(екс Зоомилосърнови [re: DeeplnsideYou]  
Авторro (Нерегистриран)
Публикувано11.08.05 16:31



Не мога да спя. Един пес лае денонощно по всичко мърдащо. Някакъв ад е. Освен това блоковете оформят такова сатанинско ехо, че имаш чувството, че тигър има долу. Уникална работа...И се чудя на съседите не им ли пречи...
Моля те за телефон на Екоравновесие. Ако те не съвршат работа до една седмица, ще премина към саморзправа. Просто идиоткият мениджмънт на една нормална държава поставя нормалните хора в идиотска ситуация...



Тема Re: Бездомни кучета - Екоравновесие(екс Зоомилосърнови [re: ro]  
Автор DeeplnsideYou (и танцувааам...)
Публикувано11.08.05 17:17



ти си от моя блок, познавам симптомите

931 4164
обади се още утре
и ги заплаши, че ако не се размърдат дебелите задници веднага, ще им се обадя ПАК аз!



Тема Re: Бездомни кучета - Екоравновесие(екс Зоомилосърнови [re: DeeplnsideYou]  
Авторbitch (Нерегистриран)
Публикувано11.08.05 17:30



Моля някой да ми каже на кого да се обадя, за да ни отърве от това ЕКОРАВНОВЕСИЕ, защото само смучат парите, които се дават за да се оправи положението, а нищо не правят. Можеби само си задоволяват садистичните наклонности.



Тема Re: Бездомни кучета - Екоравновесие(екс Зоомилосърнови [re: DeeplnsideYou]  
Авторro (Нерегистриран)
Публикувано12.08.05 16:15



ohhh, mnogo ti blagodaria, dano da svurshat rabota, vupreki che se sumniavam.
A drugiat koshmar sa alarmite... Prosto iskam da spodelia i tova s vas... za 4 messeza dva puti se sluchi alarmata na niakakva kola da pishti ziala nost i nikoi nishto ne napravi. Ima li slujba, koiato se zanimava s tova ili otnovo sme na samotek?!



Тема Re: Бездомни кучета - Екоравновесие(екс Зоомилосърнови [re: ro]  
Автор Blake (извънземен)
Публикувано12.08.05 16:42



на самотек сме :))
и да има служба (а то има, мисля че "паяците" трябва да се занимават с това), едва ли ще дойдат по сред нощ да дигнат някоя кола...

Just a genius



Тема Re: Бездомни кучета - Екоравновесие(екс Зоомилосърнови [re: Blake]  
Авторro (Нерегистриран)
Публикувано15.08.05 15:53



puk i shte im pishti na tiah ziala nosht...prav si :o/



Тема Re: Бездомни кучета - Екоравновесие(екс Зоомилосърнови [re: DeeplnsideYou]  
Авторro (Нерегистриран)
Публикувано16.08.05 11:23



Обадих се! И с мен бяха много любезни и се оказа, че два пъти бил идвал вече техния екип на описаното от мен място. Те го знаели много добре, но всеки път, видиш ли, не можели да намерят кучетата. Много странно, щото аз ги виждам нон стоп през деня да се излежават и да събират сили за нощното лаене. Имало и други сигнали за съответните кучета. Мястото е в Стрелбище близо до пазара Иван Вазов. Има една автомивка и в уликтата зад нея са се настанили тея песове. Но най-интересното е, че има една къща с цигани и човекът от Екоравновеси каза, че те именно ги хранят и защитават. Явно не смеят да се закачат с тях. Но така или иначе това си остават бездомни кучета, които тормозят хората. Ще изчакам известно време и пак ще им звънна. Оказа се услугата е безплатна, ако ви интересува...



Тема Re: Бездомни кучета - Екоравновесие(екс Зоомилосърнови [re: ro]  
Автор DeeplnsideYou (insatiable)
Публикувано16.08.05 13:30



мдам, аз като се обадих вчера за втори път и на мен ми излязоха със същия номер че "всеки път, видиш ли, не можели да намерят кучетата", последно сега на 5 август минавали...чувствам че ще си дърпаме ушите мноо сериозно


а иначе аз не съм в стрелбище така че ти си друг случай...друг ама същия...само дето цигани нямаме а кучетата пак не са пипнати...



Тема Re: Бездомни кучета - Екоравновесие(екс Зоомилосърдие)нови [re: DeeplnsideYou]  
Авторsmiah (Нерегистриран)
Публикувано17.08.05 06:42



мен бяха много любезни и се оказа, че два пъти бил идвал вече техния екип на описаното от мен място. Те го знаели много добре, но всеки път, видиш ли, не можели да намерят кучетата. Много странно, щото аз ги виждам нон стоп през деня да се излежават и да събират сили за нощното лаене. Имало и други сигнали за съответните кучета. Мястото е в Стрелбище близо до пазара Иван Вазов. Има една автомивка и в уликтата зад нея са се настанили тея песове. Но най-интересното е, че има една къща с цигани и човекът от Екоравновеси каза, че те именно ги хранят и защитават. Явно не смеят да се закачат с тях. Но така или иначе това си остават бездомни кучета, които тормозят хората. Ще изчакам известно време и пак ще им звънна. Оказа се услугата е чбезплатна, ако ви интересува...[/bl
evala bratko razsmia me mersi



Тема Re: Бездомни кучета - Екоравновесие(екс Зоомилосърдие)нови [re: smiah]  
Автор DeeplnsideYou (insatiable)
Публикувано17.08.05 09:58



не беше нужно да го повтаряш цялото

ходи си лекувай болното чувство за хумор, има си специализирани институции за тая работа



Тема Re: Бездомни кучета - Екоравновесие(екс Зоомилосърнови [re: DeeplnsideYou]  
Авторro (Нерегистриран)
Публикувано17.08.05 11:09



znachi shte mina na vtoro nivo - samorazprava!
Vupreki che maika mi me obiavi za koravosurdechen i egozentrichen chovek...



Тема Re: Бездомни кучета - Екоравновесие(екс Зоомилосърнови [re: ro]  
Автор Blake (извънземен)
Публикувано17.08.05 11:45



хаха, имаш късмет, че хард-кор кучкарите явно са по моретата или не са забелязали темата тук... тогава да видиш кво става "коравосърдечен" ще ти се струва като комплимент направо

Just a genius



Тема Re: Само да те попитам -нови [re: TTTTTT]  
Автор lazzy (интересна)
Публикувано17.08.05 13:37



Ми като толкова ти пука за кучетата защо не си ги прибереш в къщи?Значи си много милосърден, ама на думи!За сметка на всички!Много обичаш кучетата и много ти е мъчно за тях, но не правиш нищо!Искаш на улицата да си стоят!Не става така мой човек!Или ги прибирай в къщи или трябва да бъдат изтребени!Те са напаст!Кварталът ни е пълен с тях, а за изпражненията по тротоарите и по градинките - не ми се говори!А ти имаш ли представа колко опасно е за децата, които се разхождат и си играят в градинките???
Още веднъж повтарям, който много обича кучетата, да си ги прибира в къщи и да се грижи за тях, а не да им се радва на улицата, защото това е ЛИЦЕМЕРИЕ!!!
Не може да обичате кучетата, а да не искате да се грижите за тях И да възлагате тази задача на цялото общество!
НЯМА ДА СТАНЕ!

lazzy


Тема Re: Бездомни кучета - Екоравновесие(екс Зоомилосърнови [re: Blake]  
Авторxaxaxa (Нерегистриран)
Публикувано18.08.05 18:07



Обаче ти веднага си я забелязал, хихихи!
Ех, Блейки, на всеки кенеф лайното си ти!



Тема Re: Бездомни кучета - Екоравновесие(екс Зоомилосърнови [re: xaxaxa]  
Автор Blake (извънземен)
Публикувано19.08.05 01:09



да, отваряй си устата да ти серем бързо, мухльо

Just a genius



Тема Re: Бездомни кучета - Екоравновесие(екс Зоомилосърнови [re: Blake]  
Автор DeeplnsideYou (insatiable)
Публикувано19.08.05 09:33



Blake, stut up pls

Не се оставяй да те предизвикат да осереш и темата



Тема Работата е по сериознанови [re: DeeplnsideYou]  
АвторKyчkoзaщитниk (Нерегистриран)
Публикувано23.08.05 17:26



Ти си природно зла, за разлика от ТТТТТ.
На такива винаги им трябва жертва: кучета, цигани, просяци - винаги ще искат кръв.
Причината за това е вродена. Не бих искал да те срещна, въпреки, че не съм нито едно от горните неща.
Бих искал да срещам само хора като ТТТТТ!
А кучетата могат просто да се стерилизират и да се маркират с каишки. Нека си доживеят клетия кучешки живот сред човешката глутница :(

Аз също подхранвам (макар и с неохота) бездомни кучета и котки. Знам, че с това им помагам по-дълго да се мъчат и да раждат бъдещи нещастни животни. Но как да отмина този честен и доверчив, молещ за помощ поглед? Правя го заради себе си..



Тема Извинявай, но..нови [re: V E H T]  
АвторKyчkoзaщитниk (Нерегистриран)
Публикувано23.08.05 17:35



кучешка тения можеш да хванеш, ако ядеш кучешко месо, както говежда - от говеждо, от свинското трихинела, от яйцата - салмонела и т.н.



Тема Това потвърждение ми харесванови [re: DeeplnsideYou]  
АвторKyчeзaщитниk (Нерегистриран)
Публикувано23.08.05 17:46



Пълно със сарказъм и завист. За твое сведение, на собственика на могъщия орган, който ти си готова да лижеш му пречат и мерцедесите и хубавите жени по улиците. А кучетата е дописал само от яд.
Ако на запад има градове с толкова беден бюджет - там ХОРАТА живеят като нашите помияри. Вервай ми!



Тема Re: Извинявай, но..нови [re: Kyчkoзaщитниk]  
Авторstoy4o (Нерегистриран)
Публикувано23.08.05 20:28



Мдааа прав си да знаеш секи ден в ИСУЛ оперират поне по двама любители на кучешко месо



Тема Re: Това потвърждение ми харесванови [re: Kyчeзaщитниk]  
Авторstoy4o (Нерегистриран)
Публикувано23.08.05 20:29



АБЕ ИЗВРАТЕНЯК ВИЖДАЛ ЛИ СИ 5 ГОДИШНО ДЕТЕ С КУЧЕШКА ТЕНИЯ И КАКВО СТАВА С ЧЕРНИЯ МУ ДРОБ



Тема Re: Бездомни кучета - Екоравновесие(екс Зоомилосърдие)нови [re: DeeplnsideYou]  
АвторKypчo (Нерегистриран)
Публикувано24.08.05 08:40



Гражданското общество реши:

Мъжът ти трябва да те кеца повече
за да не чуваш кучетата



Тема Re: Работата е по сериознанови [re: Kyчkoзaщитниk]  
Автор Blake (извънземен)
Публикувано24.08.05 10:08



Ще се абстрахирам от глупостите, които пишеш, виж само снимката по-долу, и пак си кажи мнението - дали ти се вижда нормална тази снимка от Южния парк... Само между другото, едно от тези културно припичащи се на слънцето "стерилизирани и маркирани" изроди с размерите на малък кон, е бременна кучка... смятам знаеш кво ми е мнението...

А, и между другото, кучешка тения НЕ СЕ хваща с ядене на кучешко месо... е, освен ако не го предпочиташ сурово де...



Just a genius



Тема Re: Работата е по сериознанови [re: Blake]  
АвторЩypчo (Нерегистриран)
Публикувано24.08.05 10:52



Лелееей, как си ги снимал -
като истински ценител



Тема Re: Извинявай, но..нови [re: Kyчkoзaщитниk]  
Автор SoulMate (master)
Публикувано24.08.05 15:51



Хайде първо да разграничим тения от салмонела, защото едното е бактерия, а другото е безгръбначно животно. И като второ да подчертаем дебело, че като ядеш кучешко от болно куче няма да се заразиш от кучешка тения.

Тения можеш да пипнеш ако погълнеш яйца (на тенията разбира се) - например: ако погалиш болно куче, по чиято козина има полепнали или пипаш около кучешко ако.

Кучето е краен гостоприемник, т.е. в неговите тънки черва обитава възрастната полово зряла тения, тя освобождава яйца, които се изхвърлят с фекалиите. Когато яйцата се погълнат от междинен гостоприемник (тревопасно, най-често овце, но може кози, свине, говеда, коне, камили) те се излюпват в тънките черва и освобождават онкосфери, които проникват през чревната стена и мигрират по кръвоносната система до различни органи, най-често до черния дроб или белия дроб. В тези органи онкосферата се развива в циста (мехурче), която постепенно се уголемява, произвеждайки протосколекси и дъщерни цисти, които я изпълват цялата. Крайният гостоприемник се заразява чрез поглъщане на съдържащи цисти органи на заразени междинни гостоприемници.

Заразен орган може да бъде и мозъкът на овцата...изглежда като издълбан с онези кръгли лъжици за сладолед...Но само куче може да се зарази от такава овца. А да, новоизлюпените онкосфери може да мигрират и към очите...

Мийте си ръцете и не пипайте чужди кучета! Още по-малко улични.

Най-трудно е първите 100 години...после свикваш


Тема Re: Работата е по сериознанови [re: Щypчo]  
Автор Blake (извънземен)
Публикувано24.08.05 17:38



бе не знам ценител ли съм или не, ама ако на някой ситуацията тази снимка му се струва нормална, явно е сбъркал държавата, да не кажа континента...

Just a genius



Тема зех на заемнови [re: Kyчkoзaщитниk]  
Автор DeeplnsideYou (insatiable)
Публикувано29.08.05 22:51



ловна пушка маверик дванайска

сички ХОРА които живеят в моето междублоковие, могат от утре да се изреждат да ми цалуват краката

щото тази вечер ще се състои саморазправата

ела ми, ела кучкозащитнико, кака ти кучка да ти покаже кучовото



Тема Re: Бездомни кучета - Екоравновесие(екс Зоомилосърдие)нови [re: DeeplnsideYou]  
Авторjabolinka (Нерегистриран)
Публикувано08.09.05 14:56



резултат няма да има
съжалявам, че те попарвам :(
аз не четох вс. мнения може вече да са го написали...

аз звънях два пъти .............. нищо...................
кучетата си лаят
керванът си върви
бремените от медицинския център отсреща ги хапят и такаа............
аз си се страхувам и не минавам вече оттам....

най-страшно става през зимата, като освирепеят от глад



Тема Re: Бездомни кучета - Екоравновесие(екс Зоомилосърдие)нови [re: AюмиAши]  
АвторSalome (Нерегистриран)
Публикувано11.09.05 16:46



Защо се карате? Ясно е, че на кучетата мястото не е на улицата, затова по света си има приюти. Като пречат, какво - куршум ли е решението? Това не решава проблема, ще се появят нови!
И за какви деца ми говорите след като вие, загрижените родители, сте съгласни и помагате за гореизброените скотски практики на Екоравновесие? Какви хора ще възпитате от децата си? Нима някои от тях няма да попитат какво се случва с тази животни, не всички от които са злобни и зли гадове? Нима тогава с чисто сърце ще кажете, че те сега са там някъде, където ги бият с чукове, защото, маме, лесно е да решиш проблемите с насилие!



Тема До всички обадили се в Екоравновесие!!!нови [re: DeeplnsideYou]  
Авторпипи (Нерегистриран)
Публикувано05.10.05 12:46



Браво за това което сте направили.
Можете да видите резултата: http://www.bulgarian-animals.com тук!



Тема Re: До всички обадили се в Екоравновесие!!!нови [re: пипи]  
Авторstoy4o (Нерегистриран)
Публикувано05.10.05 20:39



Кучешка тения


Кучешката тения е паразитно заболяване основно по животните, но засягащо и човека при определени обстоятелства.
За човека е опасна ларвната форма на паразита, паразитираща във вътрешните органи най-често черен и бял дроб. Възрастната форма паразитира в червата на кучето и не се намира у човека.

Заразяването на човека се осъществява чрез поглъщането на яйца, които са микроскопични (невидими с просто око). Тези яйца се снасят от възрастните паразити в червата на кучето и се изхвърлят чрез фекалиите във външната среда.

Най-често заразяването се осъществява в една от следните ситуации - галене, пипане на бездомни и не обезпаразитени домашни кучета, и най-лошо - тяхното целуване. При консумиране на плодове и зеленчуци и други храни имали някакъв контакт с опаразитено животно (куче). Особено рискова група са хората занимаващи се с кучета...

След поглъщането яйцата попадат по кръвен път в черния и белия дроб и там се развиват от тях т.нар. ехинококови мехури, които увреждат функцията на тези органи и организма като цяло. Това води до тежко заболяване, а диагнозата се поставя много трудно.

Лечението е изключително оперативно и съпроводено с риск.

Заболяването е широко разпространено в наши дни (особено често боледуват деца), а основна причина е големият брой бездомни кучета.



Тема Re: До всички обадили се в Екоравновесие!!!нови [re: stoy4o]  
Авторпипи (Нерегистриран)
Публикувано06.10.05 11:58



За течаща вода и миене на ръце не си ли чувал?



Тема Re: До всички обадили се в Екоравновесие!!!нови [re: пипи]  
Автор Blake (извънземен)
Публикувано06.10.05 13:46



а когато детето ми си играе на неприятно обсран от кучетата пясъчник, кога и къде точно да си измие ръцете???

Just a genius



Тема Re: До всички обадили се в Екоравновесие!!!нови [re: Blake]  
Авторпипи (Нерегистриран)
Публикувано06.10.05 13:58



Ако не е осран съответният пясъчник даваш ли му да си лапа ръцете?



Тема Re: До всички обадили се в Екоравновесие!!!нови [re: пипи]  
Автор Blake (извънземен)
Публикувано06.10.05 16:57



предполагам, че и ти си далеч от мисълта да му ходя по петите постоянно, или пък да му вържа ръцете зад гърба... просто недоумявам как никога не можете да си признаете с ръка на сърцето, че проблема е в кучетата??? чувал съм какви ли не безумни или в най-добрия случай малоумни съвети, започващи от това да не си пускам детето да играе навън, та чак до твоя (да не му давам да си лапа ръцете), но най-ефикасното в случая е да се премахне източника на подобно заболяване (кучетата)... съжалявам, но мястото им не е на улицата...

Just a genius



Тема Re: До всички обадили се в Екоравновесие!!!нови [re: Blake]  
Авторпипи (Нерегистриран)
Публикувано06.10.05 17:20



Съветът ми детето ти да не си лапа ръцете е малоумен???
На някои хора трябва да им се забрани да гледат деца!

Както и да е, който разбрал, разбрал!



Тема Re: До всички обадили се в Екоравновесие!!!нови [re: пипи]  
Авторstoy4o (Нерегистриран)
Публикувано06.10.05 20:06



ама овцо ти неразбрали, че тези яйца и се вдишват!



Тема Re: До всички обадили се в Екоравновесие!!!нови [re: пипи]  
Авторstoy4o (Нерегистриран)
Публикувано06.10.05 20:18



а да! забравих:
ПОЖЕЛАВАМ ТИ ДЕЦАТА ТИ ДА ХВАНАТ КУЧЕШКА ТЕНИЯ!



Тема Re: До всички обадили се в Екоравновесие!!!нови [re: пипи]  
Автор Blake (извънземен)
Публикувано07.10.05 10:04



що си мисля, че нарочно се правиш на тъпа??? я ми обясни как точно се учи 2-годишно дете да не си лапа ръцете? и дори да се научи, дали не може случайно в устата му да попадне както ръката, така и някакъв друг пердмет, който е бил на земята...

на тебе определено трябва да ти се забрани да живее, така си мисля аз вече...
дееба и тъпата патица!!!

Just a genius



Тема Re: До всички обадили се в Екоравновесие!!!нови [re: Blake]  
Авторпипи (Нерегистриран)
Публикувано07.10.05 11:39



Това с детето да ти го обясни майка ти!

дееба и тъпата патица!!! това можеш да го кажеш на горепосочената, щото изродите не се раждат, а се възпитават в семейството!



Тема Re: До всички обадили се в Екоравновесие!!!нови [re: stoy4o]  
Авторпипи (Нерегистриран)
Публикувано07.10.05 11:41



Няма опасност, щото спазват хигиена!



Тема Още за тенията!нови [re: пипи]  
Авторпипи (Нерегистриран)
Публикувано07.10.05 12:15



Повече инфо и схеми можете да видите тук: http://bgvet.dir.bg/science/clinic/pardis/echinococcosis.html#Life%20Cycle

За повтарячите /особено Блейк и стойчо/ обръщам внимание: да се прочете няколко пъти частта относно първоизточника!!! и хигиената !!!



Тема Re: До всички обадили се в Екоравновесие!!!нови [re: пипи]  
АвторSt. Sergeant MM (Нерегистриран)
Публикувано07.10.05 12:51



E az obicham kucheta, imam 3, posledniq tip kojto mi opqvashe neshto za tova kak trqbva da si dyrja kuchetata, i osobeno sled kato ritna ednoto koeto se opita da mu podushi obuvkata svyrshi s 3 izbiti zyba. Da toi beshe mnogo naperen, izvika policiq, kakva iznenada, pihme po edno kafe s kolegite i obsydihme nqkoi idioti Da, az sym prost i agresiven, no za smetka na tova sym qk, i stiga da resha moga da pravq kakvoto si poiskam sys sredno statisticheskiq Bylgarin kogato se opita da posegne na men i na sobstvenosta mi, tova mi pravo e obezpecheno v konstituciqta na Bylgariq, ako ste nedovolni, pravete podpiski za promqna v zakona, konstituciqta, nakazatelniq kodeks, abe baq promeni trqbva da se napravqt. A posledniq kojto hvanah da se "samorazpravq" s bezdomno kuche pred bloka mi svyrshi dosta po-zle. Kakto znaete jivotnite sa zashtiteni ot bylgarskiq zakon, drug e vyprosa che sa malko horata koito se zanimavat da otstoqvat pravata im, za shtastie ima i takiva(osobeno kolegite koito sa po "kucheshkite" otrqdi, gledaite da ne popadnete na nqkoi ot tqh). Ot druga strana sym dlyjen da sydejstvam na kucheshkite organizacii, no dosega ne mi se e nalagalo Loshoto e che povecheto v kvartala veche znaqt za men i e pochti nevyzmojno da gi hvana v stypka, no ima i nqkoi nebrejni koito si mislqt che mogat da pravqt kakvoto si poiskat. Znam che sym kapka v moreto, no pone za moq kvartal sym osiguril spokojstvie na bezdomnite kucheta i na domashnite jivotni kato cqlo, nqma da spomenavam imena, ako ste mi sysedi vi e qsno za kakvo stava duma, ako ne ste...vse taq.



Тема Re: Само да те попитам -нови [re: DeeplnsideYou]  
АвторKъдe e мяcтoтo (Нерегистриран)
Публикувано07.10.05 16:26



Глупако! И на теб не ти е мястото в блок, нито пък градът е естествената ти среда (нека ти го обясни маймуната, от която произхождаш), обаче си седнал да умуваш къде е мястото на другите. Живей и не пречи на другите да живеят, глупако!



Тема Re: До всички обадили се в Екоравновесие!!!нови [re: St. Sergeant MM]  
АвторMr. Been (Нерегистриран)
Публикувано07.10.05 17:02



Ей, Sergeant MM, кажи в кой квартал на София си (предполагам), че да си дадем и ние заявката за защита на бездомните кучета в нашия!!! Че то такъв як, прост и агресивен защитник (полицай - предполагам) ни липсва в района!!!

Дай някакви координати за контакт, защото освен от мнението ти, се възхитих и от великолепния стил и особено от латиницата ти!!!



Тема Re: До всички обадили се в Екоравновесие!!!нови [re: Mr. Been]  
Авторпипи (Нерегистриран)
Публикувано07.10.05 17:28



Прочети писанията на Блейк, впрочем той е твоята порода, там можеш да се възхитиш и на епитети, и на стил, и на прекрасна кирилица /ако това ти е проблемът/.

Ето малка представителна извадка:
отваряй си устата да ти серем бързо, мухльо
на тебе определено трябва да ти се забрани да живее, така си мисля аз вече...
дееба и тъпата патица!!!


Като бонус можеш да прочетеш простотиите на стой4о.



Тема Re: До ММнови [re: St. Sergeant MM]  
Авторпипи (Нерегистриран)
Публикувано07.10.05 17:30







Тема Re: До всички обадили се в Екоравновесие!!!нови [re: St. Sergeant MM]  
Авторstoy4o (Нерегистриран)
Публикувано07.10.05 17:32



цял живот с фуражка да ходиш,
да те сочат на всякаде с пръст,
гаден ушев да те наричат,
да си правят с тебе ташак!




Тема Re: До всички обадили се в Екоравновесие!!!нови [re: пипи]  
Автор Blake (извънземен)
Публикувано07.10.05 17:46



сори, ама на такива като вас трябва да се говори по такъв начин, щото определено не сте в добро душевно здраве... повече не смятам да се занимавам с индивиди според чиято тяхната логика най-лесния начин да се справим с глобалното замърсяване е да спрем да дишаме... похвално!!!

а на "полицайчето" ще му кажа, че ако случайно реши на мене да ми се прави на мъжленце по подобен начин, ще му стъжня живота ужасяващо, и "колегите" му няма да го спасят... ако е полицай изобщо де... щото май е поредния мухльо-комплексар, който е решил да си избива комплексите на гърба на съвестните граждани...

Just a genius



Тема Re: До всички обадили се в Екоравновесие!!!нови [re: stoy4o]  
АвторCтapши (Нерегистриран)
Публикувано07.10.05 19:20



Абе с тебе Blake можем доста да спорим, както и ти можеш да ми се правиш на мъж и да говориш каквото си поискаш, така и аз, естествено че аз може и да не съм такъв за какъвто се представям, както и ти може да си някой дребен мухлю изкокорен пред компютъра. Но нека приемем че всеки е този за когото се представя.Спора може да е безкраен, но повярвай ми, трудно е да стъжниш живота на някой, както казах аз упражнявам закона, нямам право да бия хората по улиците, но ти нямаш право да нараняваш животни. По принцип за подобно провинение не мога да те арестувам а само да ти напиша акт, но повечето хора си мислят че е тяхно рожденно право да бият(убиват) животни, започват да се правят на интерестни, а това е една голяма грешка. Като служител на реда имам право на място да арестувам и да стъжня живота на всеки някакъв начин се опита да възпрепятства дейноста на мен, като служител на реда. Друг е въпроса ако имаш близък роднина на висш пост в министерството на вътрешните работи, или стредният ти годишен доход е над 50 000лв. Тогава можеш да стъжниш моя живот стига да искаш дори и след като съм действал правомерно и в съотсвествие със закона. Както и да е, не вярвам да влизаш в някоя от тези категории, така че...



Тема Re: До всички обадили се в Екоравновесие!!!нови [re: Cтapши]  
Автор Blake (извънземен)
Публикувано10.10.05 09:17



а като говорим за закони, я отвори книжките със законите, и погледни как се разхождат домашни животни, в частност кучета... искам да те уверя, че ако си разхождаш кучетата на каишка и с намордник, никой няма да посегне да ги рита... но като видя насреща си жизнерадостно подтичващ доберман или овчарка, първата ми мисъл е да се кача до в къщи и да взема пищова... аналогично за бездомните кучета...

а относно това кой в коя категория влиза, не бързай да си правиш прибързани изводи... най-малкото защото дори и да не влизам в посочените от теб категории, имам много добри познати, дето влизат и в по-горните категории даже, част от които ми дължат лични услуги и няма да ми откажат удоволствие като това да смажат някой отворко...

Just a genius



Тема Re: Бездомни кучета - Екоравновесие(екс Зоомилосърнови [re: Kypчo]  
Авторro (Нерегистриран)
Публикувано29.11.05 16:50



Mnogo umno! brao!



Тема Re: Хайде стига!нови [re: Salome]  
АвторAюмиAши (Нерегистриран)
Публикувано30.11.05 13:49



Никакви философии не ме интересуват. Аз съм бясна кучка и съм готова да разкъсам /със зверско удоволствие/ всеки, който е заплаха за децата ми!



Тема Re: Хайде стига!нови [re: AюмиAши]  
АвторБяcнoтo kyчe (Нерегистриран)
Публикувано30.11.05 16:20



Като бясна кучка ТИ си най-голямата заплаха за децата си! Марш за противобясна ваксина или се разкъсай /със зверско удоволствие/ !



Тема Re: Хайде стига!нови [re: Бяcнoтo kyчe]  
АвторAюмиAши (Нерегистриран)
Публикувано01.12.05 09:50



Баси жалкото същество: един постинг не може да напише и един ник да си измисли, без да ме цитира. Мнооого ниска летва.



Тема Re: Бездомни кучета - Екоравновесие(екс Зоомилосърнови [re: ro]  
Автор! (Нерегистриран)
Публикувано01.12.05 12:04



Умно я!



Тема Re: Хайде стига!нови [re: AюмиAши]  
АвторБяcнoтo kyчe (Нерегистриран)
Публикувано01.12.05 13:29



На ниска топка- ниска летва, басиии!



Тема Re: Хайде стига!нови [re: Бяcнoтo kyчe]  
АвторLiMuBai (Нерегистриран)
Публикувано09.12.05 08:17



Абе тия кучета няма ли кой да ги махне най-сетне баси кучкарника дето сме. В Лондон или Берлин едва ли е така, а нали "уж" се готвим за европа. Като изляза пред блока, осрано и опикано навсякъде от кучета /и кучки/ Това човешко общество ли е или кучешко



Тема Re: Само да те попитам -нови [re: DeeplnsideYou]  
Автор Deadly Mistake (КЗД)
Публикувано10.12.05 14:44



мамка му и аз имам куче,обичам кучета но ми писна от скапаните помяри!
Ми аз не мога да си разхождам кучето от тях спокойно,вървим си и насреща изскачат три дето си въобразили че улицата е тяхна и друго куче оттам не може да минава!Писна ми,дано ги изтрепят всичките,който ги защитава да си ги вземе у тях да си ги гледа,никой не е длъжен да ги търпи да му се нахвърлят на кучето!



Тема Re: Само да те попитам -нови [re: Deadly Mistake]  
Автор Blake (извънземен)
Публикувано11.12.05 01:40



Ми, реално погледнато, те помиярите си живеят на улицата, т.е. ми тяхна си е!!! Само дето не им е мястото там... Иначе - съгласен 100% с тебе!

Just a genius



Тема Re: Само да те попитам -нови [re: Blake]  
Автор Deadly Mistake (КЗД)
Публикувано11.12.05 01:59



сега ще писнат само стой и гледай...



Тема Re: До всички обадили се в Екоравновесие!!!нови [re: Blake]  
АвторДинro :) (Нерегистриран)
Публикувано18.12.05 05:39



Блейк. Баси колко злоба има в теб. Първо си мислех да ти тегля една голяма, ама не си заслужава. С този си начин на мислене нема да стане. Аз лично съм гледал 2 кучета. Прибирал съм си ги от улицата, щото смятам, че така е по-правилно, по-хуманно и даже възпитателно. Аз предпочитам да подаря(някой ден) на детето си куче за което да се грижи, отколкото да му покажа колко е велик татко и как стреля по лошия пумяр. А и знаеш ли, че през живота ми не ме е хапало куче, освен моето , за което съм си аз виновем .


п.с. само да те предупредя да не се доближаваш до талибанската ми овчарка, щото тогава ако ще и на господ внук да си и на Чорни зет, няма да ти помогне особено.

п.п.с. все си мисля, че ако всеки си вземе по едно куче от улицата, хем пумяри няма да има, хем и кучетата ще са доволни.



Тема Типичнонови [re: Динro :)]  
АвторHopмaлeн (Нерегистриран)
Публикувано18.12.05 08:31



"само да те предупредя да не се доближаваш до талибанската ми овчарка"
Баси. Колко комплекси има в теб. Като всеки собственик на злобно куче.

"А и знаеш ли, че през живота ми не ме е хапало куче, освен моето"
Абсолютен плиткоумник. Като всички собственици на кучета. Щом него не го е хапало, значи всичко е наред и на другите също не трябва да им пука



Тема Re: Типичнонови [re: Hopмaлeн]  
АвторDesert Ant (Нерегистриран)
Публикувано18.12.05 10:20



Плиткоумник си ти. За тво сведение "злобната ми кръвожадна талибанска овчарка" е голяма колкото малък кокер :)

А за твое сведение, ако се отнасяш добре с едно животно и то се отнася така с теб. За разлика от хората

Динго = Desert Ant



Тема Ахаа, значи си и шизо?нови [re: Desert Ant]  
АвторHopмaлeн (Нерегистриран)
Публикувано18.12.05 10:34



Не ме учудва.
А за твое сведение, уличните кучета нападат и без изобщо да си се отнасял някак с тях. Същото се отнася и за домашните, нападащи непознати.
И тези, които не нападат, също са опасни заради болестите, които пренасят.



Тема Re: Бездомни кучета - Екоравновесие(екс Зоомилосърдие)нови [re: DeeplnsideYou]  
Автор morska valna (morsko 4edo)
Публикувано18.12.05 11:06



Да вземе Екоравновесие да се позанимае с безмозъчните двукраки псета,че станаха повече от четириногите

Редактирано от morska valna на 18.12.05 14:10.



Тема Измерихте ли синови [re: Hopмaлeн]  
Автор VirgoМодератор (Тайпан)
Публикувано18.12.05 14:43



вече да не казвам какво или да трия?



Тема Re: Измерихте ли синови [re: Virgo]  
Автор morska valna (morsko 4edo)
Публикувано18.12.05 15:23



Трий!



Тема Re: Измерихте ли синови [re: Virgo]  
Автор Интyбaция (докторе,защо?!)
Публикувано18.12.05 16:30



Въргоу, и тука ли бе кака си моделатор имам предвид

Не трий че тва ми е най-пълната тема евър, ебаси



Тема Re: До всички обадили се в Екоравновесие!!!нови [re: Динro :)]  
Автор Blake (извънземен)
Публикувано19.12.05 10:47



От мен струяло злоба???

А тогава това твоето:

п.с. само да те предупредя да не се доближаваш до талибанската ми овчарка, щото тогава ако ще и на господ внук да си и на Чорни зет, няма да ти помогне особено.

как трябва да го нарека, имаш ли идея?

А относно:

п.п.с. все си мисля, че ако всеки си вземе по едно куче от улицата, хем пумяри няма да има, хем и кучетата ще са доволни.


може би за 81-ви път ще кажа, че ако съм искал да гледам куче, досега да го бях направил. Обаче предпочитам да гледам ДЕЦА. Така по-ясно ли е? И, ако обичаш, не вменявай на всички задължението да гледаме кучета.

Just a genius



Тема Re: Бездомни кучета - Екоравновесие(екс Зоомилосърнови [re: morska valna]  
Авторpissedoff (Нерегистриран)
Публикувано09.01.06 14:06



Okazva se, che niama koi da mi pomogne s problema s bezdomnite kucheta. Minalata nosht se subudih ot strashen voi. Tochno dva chasa laia pseto dolu. I nikoi ot 5 bloka naokolo nisshto ne napravi. Ekoravnovesie taka i ne vzeha merki. Tazi glutniza lae den i nosht bez pochivka. Kuchetata se mnojat. Ne znam ot kade idvat?! I NIAMA KOI DA RESHI TOZI PROBLEM Normalno li e tova, pitam!!! Na nikoi ne mu puka che si susipvam nervite, sunia, a kakto e trugnalo i vruzkata, zashtoto se karame na tazi tema s muja mi. Toi kazva: e kakvo da napravia?! Da gi ubia li? Emi da! Tova e otgovorut! Da, no prokletite kucheta sa divi, ne priblijavat horata. Znachi variantut s otrovata ne stava... Drugi predlojenia? Bih platila da gi mahnat, ne da gi ubivat, no na koi?!



Тема Re: Бездомни кучета - Екоравновесие(екс Зоомилосърнови [re: pissedoff]  
Автор..... (Нерегистриран)
Публикувано09.01.06 15:18



Ами и аз няма да те търпя такава -
дето мразиш кучета
Аман от кукувици



Тема Re: Бездомни кучета - Екоравновесие(екс Зоомилосърнови [re: .....]  
Авторpissedoff (Нерегистриран)
Публикувано10.01.06 12:00



Abe pi4, ti mai ne razbra izobshto problema. I az imam kuche, obicham jivotnite, no tuk stava vupros za slednoto: Glutniza bezdomni pesove se okazvat s poveche prava ot horata!!! Izviniavai, no ne moga da priema za normalno da spia s tapi v ushite /ako izobshto migna/, dokato "milite kuchenza" se derat kato ludi. Tova go niama nikade v normalnia sviat! Ako tvoiat nachin na jivot e po-shoden s tozi na kuchetata, razbiram te. To nablizo imame edno zigansko semeistvo. I te niamat nishto protiv kuchetata...



Тема Re: Бездомни кучета - Екоравновесие(екс Зоомилосърнови [re: pissedoff]  
Автор....... (Нерегистриран)
Публикувано10.01.06 12:10



Ходи си в
нормалния свят.
Тук никой не те е вързал



Тема Re: До всички обадили се в Екоравновесие!!!нови [re: Blake]  
Автор HAДEЖДA™ (dum spiro spero)
Публикувано14.01.06 14:18



току-що отговорих на една помиярска тема в клуб семейство, ето копи-пеист и тука
Тема Re: Гласувай тук! [re: пипи]
Автор HAДEЖДA™ (dum spiro spero)

Публикувано 14.01.06 14:14



Сори, ама точно един друг път ще гласувам !!!! Ела да видиш помиярите пред блока как сръфаха вчера на комшиите детето (9 г.) и със колко шева е, (храна им носеше)и колко възрастни трябваше да изхвърчим, да не стане по- страшно !!!! От 3 седмици звъним на Екомолосърдие ли беше да ги приберат - никакви ги няма.
Е да де, ама на лапето баща му ..... с разрешително за ловец. в момента в контейнера има 8 кучешки трупа, и никой от блока не страда от този факт, напротив.

За протокола - имам куче и котка в къщи, а тоя дет ги гръмна гледа дратхар.

НА ТОЗИ СВЯТ НАЙ – ВИСОКА ЛИХВА НОСЯТ СПЕСТЕНИТЕ НЕРВИ


Тема Re: До Надежда!!!нови [re: HAДEЖДA™]  
Авторпипи (Нерегистриран)
Публикувано16.01.06 13:01



Помиярската тема е за това да се гласува най-после, подобно на всички цивилизовани държави, Закон за защита на бездомните животни!
Но за съжаление докато хора като теб, Надежда, наричат неудобните теми помиярски, ще си останем помиярска държава.



Тема Re: До Надежда!!!нови [re: пипи]  
Автор Blake (извънземен)
Публикувано16.01.06 13:36



доколкото разбирам от несвързаните ви плямпания, се оплаквате от това, че парите за бездомните кучета изчезват в нечий джоб... Е, каква е тогава връзката със "защитата на животните"??? Освен това, бездомни животни в такова огромно количество има само в България и сигурно 3-4 страни от 4-тия свят, така че подобен закон няма начин да бъде приет и да работи, най-малкото защото необходимите за целта средства могат да бъдат пренасочени за много по-хуманни дейности (например лечение на тежкоболни деца и т.н.)

Just a genius



Тема До Пипинови [re: пипи]  
Автор VirgoМодератор (Тайпан)
Публикувано16.01.06 13:52



В този форум всеки има право на мнение и мисля, че е цивилизовано да уважаваме правото на всеки.
Гласуването, доколкото виждам, не е задължително, а въпрос на избор. Разбираме ти идеята, да пропагандираш в защита на бездомните животни, но моля те, позволи на някои да имат и различно мнение. Вярвам, че си намерила хора, които да споделят твоето мнение. Обърни внимание на тях

Спрона седмица от мен и успех!



Тема Re: До Пипинови [re: Virgo]  
Авторпипи (Нерегистриран)
Публикувано16.01.06 14:47



Благодаря, и на теб спорна!

Това, че имам единомишленици е хубаво, но ако идеята не се изнесе в обществото за да бъде дискутирана, да се спори и разисква по нея, какъв е смисълът от нея? Да си говорим един на друг колко е чудесна? Хората трябва да узреят за нея. А това включва и да я изнасяш в пространството, да убеждаваш в нея. Честно казано не е много приятно, но смятам че е необходимо.
Хубаво е че казваш:мисля, че е цивилизовано да уважаваме правото на всеки.
(става въпрос за правото на мнемие). Но нека това важи не само за мен, но и моите опоненти.



Тема Re: До Блейк!!!нови [re: Blake]  
Авторпипи (Нерегистриран)
Публикувано16.01.06 14:51



Кое точно е несвързано в моите плямпания и кое точно за пореден път не разбра?



Тема Re: До Блейк!!!нови [re: пипи]  
Автор Blake (извънземен)
Публикувано16.01.06 17:47



не визирах конкретно твой постинг от тази тема, щото си оспамила доста форуми... доколкото се разбира от защитните ВИ реакции, когато някой вземе да ви опонира, веднага изскачате с лафа, че някой взема някакви пари и не върши никаква работа по въпроса с бездомните кучета. Сложи си ръката на сърцето, И ПРИЗНАЙ, ЧЕ Е ТАКА!!! Нали, а сега ми кажи какво общо имат правата на бездомните кучета с корупционната практика в една (най-общо казано) фирма. И каква е логиката двете неща да се отъждествяват???

Както вече споменах, бездомните животни (предимно кучета, защото най-вероятно са 95% от бездомните животни в България) са ужасяващо много, за да може бедна държава като нашата да вземе адекватни мерки за запазване на правата им. Вместо това много по-добре е средствата, които ще се изразходват за хрантутене на абсолютно безполезни същества с цел запазване на правата им (?!?), да се използват за спасяване на невинни детски животи, за да се намалят до мунимум явления като Българската Коледа (не че съм против, дори и аз участвах няколко пъти, но си мисля, че не е този начина да се спасят тези деца).

Мисля, че се изразих достатъчно ясно, сега разбираш ли ме? Ако отговорът е НЕ, моля, не ми пиши повече.

Just a genius



Тема Re: До Блейк!!!нови [re: Blake]  
Авторпипи (Нерегистриран)
Публикувано16.01.06 18:51



На ТОЧНО тези въпроси съм отговорила в оспамените от мен форуми... Не мога да разбера като те мързи да четеш защо изобщо пишеш?



Тема Re: Бездомни кучетанови [re: DeeplnsideYou]  
Автор Lychezara ()
Публикувано17.01.06 11:07



Не мога да прочета цялата тема, но искам да кажа нещо. И в моя квартал имаше кучета, никога не ми е пречело виенето им в студа. Повече ме безпокоеше, че се събират на глудници в малките улици и наистина по тъмно неведнъж са се опитвали да ме нападнат. Спаси ме една красива черна кучка, на коята бях хранила малките. Тя се отдели от тях, застана пред мен в мрака, в тъмната малка уличка и ги разгони - не по-малко 8-10 кучета.
Е, по-късно един от тях посред бял ден успя да ме ухапе през панталона. Това беше преди няколко години. Пиша го, за да сме наясно, че знам за какво става въпрос. Сега кучетата понамаляха, останаха само някои големи сладури и квартални любимци. Да, не бива кучетата да се размножават по този начин по улиците, защото рано или късно, (нормално) ще си създадат тяхна организация и закони. Казано иначе, ще подивеят. Имаше опасност да си имаме глудници в градовете, което просто не е редно. Но когато чух, че при предишния кмет са избити 40 000 кучета, но това е геноцит - и то спрямо съществата, които най-много ни обичат и са най-умните животни в света !!! Те ни обичат и могат да ни защитават дори с цената на живота си, те са най-умните и еволюирали спрямо нас животни в света. А нас понеже ни мързи да мислим, просто ги убиваме !? Убиваме тези, в чиито поглед всеки път четем само голяма любов и искрена симпатия . Кучетата са едни от най-прекрасните същества в света, те са доказали, че са умни, че могат да се обучават и да бъдат полезни. Що за човек може да убие някой, който го обожава ?

Трябва да се взимат организационни мерки, но като към ценни същества, които ни обичат, каквито в действително са кучетата ! За Бога хора, те наистина ни обичат от цялото си сърце. Толкова често срещано ли е това в нашия свят ?




Редактирано от Lychezara на 17.01.06 11:22.



Тема Re: Бездомни кучетанови [re: Lychezara]  
Авторнopмaлeн (Нерегистриран)
Публикувано17.01.06 11:26



Оо, представям си каква обич се е четяла в очите на тия, дето са се опитали да те ухапят и на онова, дето все пак те е ухапало след това.
Бягай бързо към 4 км, че положението е страшно!



Тема Re: Бездомни кучетанови [re: нopмaлeн]  
Автор Lychezara ()
Публикувано17.01.06 11:47



Това просто е друго явление, те са много и през зимата са гладни, принудени са да се събират в глудница и да търсят решение. Това е единственото, което според природата могат да направят. Вината не е в тях, а в нас. Ние сме ги поставили в бетонна пустиня, в която няма с какво да се изхранват и сме ги изоставили. Мислим, че могат да си стоят така. Е, не могат. Те просто няма какво да правят тук сред този бетон и асфалт. И все пак нападенията са по-скоро изключение. Но няма да бъдат изключение, ако навсякъде ходят глудници, това е ясно. То и сред хората и в изоставения ни народ се вижда. Това е нормално. Не е нормално, да не регулираш процесите, при положение, че в случая, си направил кучетата напълно зависими от хората и си ги поставил в неестествена среда.

Всеки божи ден срещам много кучета и (с изключение на описания случай, когато имаше глудница) и всеки път те са мирни, дружелюбни, обичливи и то в степен, в която никое непознато същество не е било с мен. Това са фактите.






Тема Re: Бездомни кучетанови [re: Lychezara]  
Автор Blake (извънземен)
Публикувано17.01.06 11:58



В голяма грешка си... едно куче може да те обича, и най-вече да те защити, ако е ПИТОМНО, ТИ СИ МУ СТОПАНИН, И ЖИВЕЕШ ПОСТОЯННО С НЕГО. Кучетата по улиците са най-малкото полу-диви, да не кажа изцяло диви, и естествено се държат като такива - нима си видяла домашни кучета да се събират на глутници по какъвто и да е повод???

иии, много съжалявам, не съм поставил нито едно куче в бетонна пустиня, дори адски много държа да бъдат изкарани оттам, щото въобще не им е мястото там... За съжаление обаче, се намират екземпляри, които всячески се опитват да попречат на този процес, дали с действията си, дали с някакви измислени проектозакони за защита (?!?*1) на правата (?!?*2) им... за неразбралите:

*1 не мога да разбера какво се опитвате да защитите? очевидно градската среда не е мястото, където диви животни биха живели нормално, като добавим и хората, които също не живеят нормално при наличието на диви АГРЕСИВНИ животни наоколо, незнам за каква защита иде реч?

2* това с правата е интересен казус - по принцип в съвременното общество права се делегират на екземпляр, който има и задължения. Ето, аз например - плащам си данъци, осигуровки и прочее задължения, в замяна на което имам право на спокоен и здравословен живот (например). Та какви точно са задълженията на едно диво животно, че да има права? Дали е задължено да не ме остави да спя по цяла нощ, или да ме хапе, когато намери за добре, не мога да преценя...

Just a genius



Тема Re: Бездомни кучетанови [re: Blake]  
Автор Lychezara ()
Публикувано17.01.06 12:18



Там е работата, уличните кучета не са диви !! - не си измисляй. Могат да изпълняват команди, разбират човешка реч, по тяхна инициатива се СПРИЯТЕЛЯВАТ с хората, често ги защитават (да, това улични, непознати кучета - достатъчно е само да му се усмихнеш или да си му давал някога коричка хляб, а може и нищо да не си правил за него!) Много често са и по-умни от раслите в къщи. Така че не си измисляй. Кучетата са опитомени от хилядолетия и това лесно не се променя. Съществува дивото куче Динго в австралийската пустиня, но други групи диви кучета по света НЯМА !!! Не си измисляй, защото такива ненормалници правят престъпленията с най-добрия приятел на човека . - Само защото трябва да се регулира и да се намери решение. ДА, ТРЯБВА ДА СЕ НАМЕРИ РЕШЕНИЕ ЗА НАЙ-ДОБРИЯ И ИСКРЕН ПРИЯТЕЛ НА ЧОВЕКА ! Това искам да кажа. Не го забравяйте.
А кучетата по улиците са наистина невероятно сладки и обичливи и са опитомени преди хилядолетия животни. Те са умни и имат по-добро мнение за нас от нас самите. Трябва да си сляп или зъл, за да не го забележиш. Просто трябва решение за най-добрите ни приятели.




Редактирано от Lychezara на 17.01.06 12:25.



Тема Re: Бездомни кучетанови [re: Lychezara]  
Автор Blake (извънземен)
Публикувано17.01.06 12:30



мда, лесно е да говориш наизуст, явно не си виждала как глутница "питомни" кученца (приятели на човека) с размери колкото на средноголямо магаренце "се сприятелява" със млада майка с бебенце в количка... не ти го пожелавам... не ти пожелавам и докато си бременна, "питоните кученца" пред блока, на които си се усмихвала и дори си подавала не само коричка хляб в придължение на години, да те нападнат съвсем безпричинно. Не ти пожелавам също така "най-добрия приятел на човека" да ти наръфа детенцето, и то така, че да са необходими десетки шевове. Да не говорим за психическата травма, която остава за цял живот...

Да продължавам ли? Мисля няма повече смисъл...

А като казвам ДИВИ, нямам предвид наименования на видове и прочее - всяко същество, което не е питомно е ДИВО - точно както кучетата по улиците - някога може и да са били питомни, но вече отдавна не са, а ако става въпрос за техните питомци, мисля че е излишно дори и да се споменава думата "питомен"...

А кучетата по улиците са наистина невероятно сладки и обичливи - дали говорим за едно и също нещо въобще???

Те са умни и имат по-добре мнение за нас от нас самите. моля те не продължавай с подобни изказвания, защото само ми затвърждаваш мнението за психичното здраве на кучелюбците...

Just a genius



Тема Re: Бездомни кучетанови [re: Blake]  
Автор Lychezara ()
Публикувано17.01.06 12:38



Е, нищо, ти пък ми затвърждаваш мнението за психичното здраве на кучемразците.

Кучетата трябва да постоянно да се възпитават, то май и с хората е така, какво друго очакваш.

Но наистина кучетата, които виждам всеки ден по улиците са такива, каквито написах !
И не забравяй, че аз искам решение - просто го искам за най-добрите приятели на човека, а ти го искаш за злите си кошмари. Само в това е разликата, но тя е съществена за кучетата.




Редактирано от Lychezara на 17.01.06 12:39.



Тема Re: Бездомни кучетанови [re: Lychezara]  
Автор Blake (извънземен)
Публикувано17.01.06 13:02



Всъщност искаме едно и също...

Кучетата трябва да постоянно да се възпитават - правилно, само че не на улицата, ако обичаш...

И не забравяй, че аз искам решение - просто го искам за най-добрите приятели на човека, а ти го искаш за злите си кошмари. - грешно си разбрала - не става въпрос за кошмари, а за ДЕЙСТВИТЕЛНИ СЛУЧАИ... Всъщност, решението е кучетата да не живеят на улицата!!!

И въобще, погрешно ме разбираш - ДОМАШНИТЕ кучета наистина са най-добрия приятел на човека... ДОМАШНИТЕ!!! (повтарям), т.е. тези които живеят У ДОМА... съжалявам, уличните кучета са ДИВИ, в най-добрия случай мога да ги определя като леко опитомени вълци... питомното изчезва в момента, в който се задейства стадния инстинкт - ненапразно болшинството "любов към човека" подивелите "най-добри приятели" сервират именно когато са в глутница... Съжалявам, но това е неоспоримо, независимо какво мислиш ти...

А за психично здраве можем да си говорим много... имам добър запас от "разсъждения" на кучелюбци, вЕрвай ми, всеки психиатър ще даде диагноза даже без да е виждал авторите им...

Just a genius



Тема Ето и тук декларацията на Юнеско!нови [re: Blake]  
Авторпипи (Нерегистриран)
Публикувано17.01.06 16:45



Тъй като се стига ПАК до въпроса за психичното здраве, ще напомня, че по-нагоре някой агитираше за цивилизовано отношение към мнението на другите!

А тук пействам Декларацията, защото смятам, че съдържа важни идеи:
Световна декларация за правата на животните на ЮНЕСКО | Печат |
Петък, 28 Януари 2005
Преамбюл

- Вземайки предвид, че Животът е един, всички живи същества имат общ произход и видовете са се обособили чрез еволюиране във времето,

- Вземайки предвид, че всички живи същества имат естествени права, като всяко същество с нервна система има специфични права,

- Вземайки предвид, че презрението и всяко незачитане на тези естествени права нанасят сериозни вреди на природата и водят до извършване престъпления срещу животните от човека,

- Вземайки предвид, че съжителството между видовете изисква признаване от човешкия вид на правото на живот на животинските видове,

- Вземайки предвид, че уважението към животните от страна на хората е неделимо от уважението на хората към самите себе си,



С настоящата декларация провъзгласяваме

ЧЛЕН 1

Всички животни имат равни права на съществуване, като част от разбирането за биологично равновесие.

Това право на съществуване не засенчва разнообразието на видове и индивиди.

ЧЛЕН 2

Животът на всяко животно се зачита по подобаващ начин.

ЧЛЕН 3

1. Животните не трябва да стават обект на лошо отношение или проява на жестокост

2. Ако е необходимо да бъде убито животно, това трябва да става мигновено, безболезнено и без да бъде предусетено от него.

3. Мъртво животно трябва да бъде третирано с приличие.

ЧЛЕН 4

1. Дивите животни имат правото да живеят и да се възпроизвеждат на свобода в тяхната естествена среда.

2. Продължителното лишаване от свобода на диви животни, ловът и риболовът като начин за прекарване на свободното време, както и всякакъв вид употреба на диви животни по основания, които не са жизненонеобходими, са в противоречие с това фундаментално право.

ЧЛЕН 5

1. Всяко животно, което е зависимо от човек има право на правилно отглеждане и грижа.

2. Животното не трябва да се изоставя и убива несправедливо при никакви обстоятелства.

3. Всички начини за отглеждане и употреба на животно трябва да имат предвид физиологията и поведенческите особености на вида.

4. Изложби, представления и филми, включващи участието на животни, трябва да съблюдават тяхната чест и не трябва да включват каквато и да е жестокост към тях.

ЧЛЕН 6

1. Експерименти с животни, причиняващи физическо или психическо страдание на животните нарушават техните права.

2. Разработват се и систематично се въвеждат в употреба алтернативни на експериментите методи.

ЧЛЕН 7

Всяко действие, което води до ненужно причиняване смъртта на животно и всяко решение, водещо до такова действие, е престъпление срещу живота.

ЧЛЕН 8

1. Всеки акт, който застрашава оцеляването на диви видове и всяко решение, водещо до подобен акт, е равносилно на геноцид, тоест престъпление срещу видовете.

2. Избиването на диви животни, замърсяването и разрушаването на биотопи са актове на геноцид.

ЧЛЕН 9

1. Особеният правен статут на животните и техните права трябва да бъдат гарантирани чрез закон.

2. Защитата и безопасността на животните трябва да бъдат застъпени на държавно ниво.

ЧЛЕН 10

Образователни и училищни институции трябва да работят в полза на това хората да се учат от детска възраст да наблюдават, разбират и уважават животните.

Световната декларация за Правата на Животните е тържествено обявена в Париж на 15 октомври 1978 в ЮНЕСКО

Текстът, редактиран от Международна лига за Правата на Животните през 1989, е предоставен на Генералния директор на ЮНЕСКО през 1990 година и публикуван същата година



Тема Re:нови [re: Blake]  
Автор Lychezara ()
Публикувано17.01.06 17:18



Уличните кучета са абсолютно същите като събратята си затворници по апартаментите, много често са малко по-умни - заради това, че е трябвало да разчитат на себе си.
Знам го, защото съм взимала и съм гледала куче от улицата, беше същото като останалите, много умно, отзивчиво и беше превъзходен пазач !

Това за дивите кучета е твое бълнуване. За да има вероятност да подивеят, те трябва да живеят в дивата природа и да ловуват, а не да ги храни кварталната бабичка или магазинерка и да разбират, какво им се говори. Психозата, която създаваш е лъжлива и престъпна.




Редактирано от Lychezara на 17.01.06 17:19.



Тема Re: Ето и тук декларацията на Юнеско!нови [re: пипи]  
Автор Lychezara ()
Публикувано17.01.06 17:26



ЧЛЕН 5

1. Всяко животно, което е зависимо от човек, има право на правилно отглеждане и грижа.



Мисля, че това се отнася до нашия случай с градските кучета.






Тема Re: Ето и тук декларацията на Юнеско!нови [re: Lychezara]  
Автор Blake (извънземен)
Публикувано17.01.06 17:55



въпреки че упорито си противоречиш, ще ти понапиша още нещо... Според теб ПРАВИЛНО ОТГЛЕЖДАНЕ включва ли това да си на улицата без дом, храна и грижа??? Щото за мене не... Айде тогава прибирайте си ги някъде и приключваме с въпроса...

Just a genius



Тема Re: Ето и тук декларацията на Юнеско!нови [re: Blake]  
Автор Lychezara ()
Публикувано17.01.06 17:59



Ами може би трябва да се изнасят някъде, където има нужда от пазачи.
Определено това са зависими от нас животни.




Редактирано от Lychezara на 17.01.06 17:59.



Тема Re: Ето и тук декларацията на Юнеско!нови [re: Lychezara]  
Автор Blake (извънземен)
Публикувано17.01.06 18:04



Ми изнасяй ги, изнасяй ги например за Германия, където има некви откачалки, които ужасно много милеят за тях...
Освен това, от мен не са зависими, виж за тебе не знам... Многократно съм споменавал, че ако исках ад гледам куче, досега да съм си взел. Много моля никой да не ми вменява подобно задължение...

Just a genius



Тема Re: Ето и тук декларацията на Юнеско!нови [re: Blake]  
Автор Lychezara ()
Публикувано17.01.06 18:21



Ние сме довели кучетата в градовете си и непрекъснато го правим. Ау, каква хубава порода, как ще си го затворя в къщи като порцеланова статуетка. А после когато се окаже, че не точно така, някои изоставят кучетата между блоковете. Не по села, вили или ниви, а между блоковете. Направили сме кучетата зависими от нас, затова отговорността е на същите тези граждани. За хуманни решения! Защото малките пухкави създания не са виновни, че хората са си сменили настроението и животните вече няма къде да живеят, никой не се грижи за тях и не регулира прирастта им.






Тема Re: Ето и тук декларацията на Юнеско!нови [re: Lychezara]  
Автор Blake (извънземен)
Публикувано18.01.06 10:32



Всичко това е вярно, само че държа да отбележа, че:

1. Трябва да си малоумен за да отглеждаш куче (особено от големите породи) в апартамент
2. Аз лично не съм довел нито едно куче от никъде, и нямам и намерение да водя за в бъдеще.
3. Като следствие от т. 2, не съм изоставял нито едно куче.
4. Като следствие от т. 2 и т. 3 не се чувствам отговорен за нищо, свързано с кучета
5. И като следствие от т. 4 нямам намерение да се съобразявам с неща, за които не съм отговорен/виновен и т.н., както и не ме интересува липсата на ограничение в прираста на кучетата. В допълнение - ойто се интересува, моля да си прибере кучетата и да си ги отглежда, контролира, и каквото там си иска да прави с тях!!! Улицата не е кучкарник!!!

Just a genius



Тема Re: Бездомни кучета - Екоравновесие(екс Зоомилосърдие)нови [re: DeeplnsideYou]  
АвторO3ИPИC (Нерегистриран)
Публикувано28.01.06 06:45



Трябва наистина да ти е много малко акъла ако се обаждаш на тези касапи да дойдат да вземат горкото животинче и да го пребият до смърт в изолатора , това ли искаш , малко ли избиха вече?Дори немските военни овчарки евтаназираха не те ли е срам да го мислиш това дори ами си дошъл и да го казваш публично?Тапанарска работа!

Така ли правят хората на запад които постоянно се опитваме да стигнем , но знаете ли ... никога няма да успеем защото сме ЕГОИСТИ и се прецакваме един -друг , няма да ги стигнем пък ако ще и да бягат към нас!!!Трябва да се
научим да ценим и живота на животните , а не само нашия , тогава няма да бъдем егоисти!



Тема О, АЗИСЕ!!! УРА!!!нови [re: O3ИPИC]  
Автор Интyбaция (докторе,защо?!)
Публикувано28.01.06 13:54



Точно така!!!! Нека да продължаваме да търпим! Нека се радваме на мизерията и неуредиците!! Човек се ражда за да търпи и да се примирява!

НЕ на ЕГОИЗМА човешки!

ДА на уличните псета!





Тема Re: Бездомни кучета - Екоравновесие(екс Зоомилосърдие)нови [re: O3ИPИC]  
АвторExpert (Нерегистриран)
Публикувано03.04.06 11:10



Абе, умнико! Дали ще го наричаш "горкото животинче" ако те ухапе без причина теб или детето ти?!
И всички вас ви питам - нормално ли е някакво бездомно псе да лае истерично в полунощ, след това в 7 часа сутринта?!!! И да ти осере (с извинение, ама така си беше) целия вход... И винаги ще се намират малоумници, които да ги хранят! А си има поговорка :"Храни куче, да те лае!"
Разбира се има и интелигентни кучета, например едно, което пази паркинг в квартала...
Американците били тъпи... Само дето те се справят много професионално с проблема! А ние умниците - не можем... В Щатите си има Зоополиция, хващат ги - до 2 седмици примерно ако не ги "осиновят", ги умъртвяват НАИСТИНА безболезнено! А тук всички озверяват - и кучета и пострадали хора!... И става омагьосан кръг - но най-странното е, че продължава да има такива псевдо природозащитници като вас!



Тема Re: Бездомни кучета - Екоравновесие(екс Зоомилосърдие)нови [re: Expert]  
Авторkyчeтo (Нерегистриран)
Публикувано03.04.06 14:04



Ами каквито българите, такива и българските бездомни кучета!
Някои сме интелигентни, други са озлобени от живота и лаят по форумите.
Има малоумници дето ни хранят, има малоумници дето ни тровят!
Какво да правиш, как беше, омагъосан кръг!



Тема Re: Бездомни кучета - Екоравновесие(екс Зоомилосърдие)нови [re: kyчeтo]  
АвторБay-бay (Нерегистриран)
Публикувано03.04.06 15:51



Ела, миличко,
имам малко луканчица
за тебе
Ех, че си ми сладичко,
получаваш почесване по
ушите,
аз такова имам и в къщи



Тема Re: Ето и тук декларацията на Юнеско!нови [re: Lychezara]  
Автор AюмиAши (ронин)
Публикувано05.04.06 14:24



Много покъртително изказване, но след като нито аз, нито някой друг член от моето семейство не сме довели нито едно куче в града ,защото мислим че мястото им е на село или на вилата, да са на чист въздух и да могат да тичат на воля. Та - при това положение, и при положение че си плащаме данъците, защо по дяволите да трябва да търпим помиярите и лайната им по улицата. Като толкова ви е грижа, ОК, приберете си ги по къщите, не съм против. Само искам да ги водите с намордник по детските площадки и да им чистите лайната. Нищо повече. Защо, по дяволите не правите това, ами се дърлите с такива като мен? ПРИБЕРЕТЕ СИ ГИ ВКЪЩИ И СЕ ГРИЖЕТЕ ЗА ТЯХ!!!!!!

В старата ми къща
която напуснах
черешите цъфтят.


Тема Re: Ето и тук декларацията на Юнеско!нови [re: AюмиAши]  
Авторkyчeтo (Нерегистриран)
Публикувано05.04.06 17:49



Ами, пич, и ние искаме част от "софиянци" да се изнест от София /да са на чист въздух / ама не става! А които останат да не изхвърлят боклука си от балкона, пепелника си от колата на улицата и да не позволяват детенцето им да тропка в ъгъла на парка. Само това искаме, нищо повече!



Тема Ами явно в тази част:нови [re: kyчeтo]  
Автор AюмиAши (ронин)
Публикувано05.04.06 18:36



да не изхвърлят боклука си от балкона, пепелника си от колата на улицата и да не позволяват детенцето им да тропка в ъгъла на парка.
имаме общи интереси. И пак не разбрах кое налага отглеждането на кучета по улиците.

В старата ми къща
която напуснах
черешите цъфтят.


Тема Re: Ами явно в тази част:нови [re: AюмиAши]  
Авторkyчeтo (Нерегистриран)
Публикувано05.04.06 20:35



Никой не го налага, просто е следствие от един по-голям проблем-манталитета на нацията. Отнощението към кучетата е като към всичко останало: вътре да не е чистичко, отвън...другите да му мислят!
И това не е характерно само за кучезащитниците.

Ако за това бяха виновни кучетата или кучезащитниците щеше да е много лесно. Обаче не е. Затова този проблем не трябва да се разглежда изолирано .



Тема Re: Ами явно в тази част:нови [re: kyчeтo]  
АвторПeньo винkeлa (Нерегистриран)
Публикувано05.04.06 21:26



По-приятния вариант за човека са котките.Баси!



Тема Re: Котките.......нови [re: Пeньo винkeлa]  
АвторБay-бay (Нерегистриран)
Публикувано06.04.06 09:46



вървят в комплект
само с куче



Тема Re: Ами явно в тази част:нови [re: kyчeтo]  
Автор AюмиAши (ронин)
Публикувано06.04.06 16:51



ОК, съгласна съм че това е само един симптом, ама какво да направя аз?!

Както вече споменах: нито пускам кучета по улиците, нито хвърлям боклук, нито децата ми го правят, приучила съм ги да си носят хартийките до най-близкия контейнер или до вкъщи, не пускаме силно музика по нощите, нито пък произвеждаме някакъв друг шум. Не крадем. Не изнудваме и т.н. и т.н. Плащаме си данъците. Срещу това ето какво получаваме: детска площадка, осрана от кучета, боклуци навсякъде /някои си ги изхвърлят и през прозореца/, музиката /чалга/ гърми по никое време, писъци, смехове, купон. Обират ни апартамента, разбиват колата заради касетофона и т.н. И нищо.
Пък не дай си Боже, като кажа, че не искам да ни нападат бездомни кучета, ей тъй, както просто си вървим по улицата, се надига такъв вой, обвиняват ме в коравосърдечие, жестокост и какво ли не още. Последния път една мила наглед женица ме увери че децата ми ще станат серийни убийци - нищо друго нямало да излезе от тях, при това възпитание, което им давам!?!?!?

Знам, че няма какво смислено да се каже по въпроса, ама аз ей тъй, да си изокам...

В старата ми къща
която напуснах
черешите цъфтят.


Тема Re: Ами явно в тази част:нови [re: AюмиAши]  
Автор Blake (извънземен)
Публикувано07.04.06 09:20



В отговор на:


Последния път една мила наглед женица ме увери че децата ми ще станат серийни убийци - нищо друго нямало да излезе от тях, при това възпитание, което им давам!?!?!?




Ми то 90% от тях са тотално изтрещели, не си ли им свикнала вече? Аз от години водя спорове като този тука, и съм се убедил, че голяма част от кучелюбците са директно за 4-ти километър, а една немалка част (особено агресивните) са си направо за затвора...

Just a genius



Тема Re: Ами явно в тази част:нови [re: Blake]  
АвторA! (Нерегистриран)
Публикувано07.04.06 16:23



А ти може би вече оттам пишеш?!



Тема Re: Ами явно в тази част:нови [re: A!]  
Автор Blake (извънземен)
Публикувано07.04.06 16:49



ами не, слава богу не страдам от малоумие и идиотизъм като някои други...

Just a genius



Тема Re: Ами явно в тази част:нови [re: A!]  
Автор...... (Нерегистриран)
Публикувано07.04.06 16:59



Сега, като гледам,
пуснали са го под гаранция
и трябва да му уредим
един неаполитански мастиф,
след това - един санбернар,
накрая - един ротвайлер
и ще е готов кучелюбец



Тема Re: Ами явно в тази част:нови [re: Blake]  
Авторpopo (Нерегистриран)
Публикувано07.04.06 18:17



Не, само дето от години водиш тези спорове /по твои собствени думи/. Явно доста си изтрещял...



Тема Re: Ами явно в тази част:нови [re: popo]  
АвторA! (Нерегистриран)
Публикувано09.04.06 23:28



А и явно е доста тъп - обясняват му от години, ама не разбирал .... ми то не може всички да сме умни. То ако в скапаната ни държава имаше по-малко идиоти като тоя дето вместо да си изливат злобата в/у беззащитни създания се вълнуваха от далеч по-наболели социални и икономически проблеми, щяхме да сме 100 пъти по-добре!



Тема Re: Ами явно в тази част:нови [re: A!]  
Автор Blake (извънземен)
Публикувано10.04.06 01:56



виж ся. нямам намерение отново да влизам в спор с радиоточки - просто няма смисъл... А и ако не сте разбрали още - злобата въобще не ми е присъща, виж, при вас направо струи (справка - няколко мнения по-нагоре, в стихотворна форма даже)... Колкото до наболелите социални и икономически проблеми - и да се вълнувам - все тая - нищо не зависи от мен или от теб...

Just a genius



Тема Re: Ами явно в тази част:нови [re: Blake]  
АвторA! (Нерегистриран)
Публикувано10.04.06 11:00



Да супер! Точно така! Нищо не зависи от никого! Все някой друг трябва да ни оправя! Това ми е другата любима българска черта! И на мен не ми се спори, особено след като ти така или иначе си от този тип хора!



Тема Re: Ами явно в тази част:нови [re: A!]  
Автор Blake (извънземен)
Публикувано10.04.06 12:01



А кво трябва да направя бе готин? Да отида да застрелям Гея Станишев или оня рязания-намазания ли? Как ги виждаш ти оправянките, да запитам аз?

Just a genius



Тема Re: Ами явно в тази част:нови [re: Blake]  
Авторpopo (Нерегистриран)
Публикувано10.04.06 12:43



Няма смисъл, няма смисъл, ама си захапал темата като куче намерен кокал!



Тема Re: Ами явно в тази част:нови [re: Blake]  
Авторkandinsky (Нерегистриран)
Публикувано20.04.06 03:15



Много интересна дискусия!
В тази връзка,бих бил много благодарен,ако някой ми сподели по какъв начин бих могъл да се отърва(физически и окончателно) от няколко"диви кучета"!
Моля-само практични съвети!От къде мога да взема отрова,как да приготвя примамката и т. н.
Предварително благодаря на всички добри хора!



Тема Re: Ами явно в тази част:нови [re: kandinsky]  
АвторA! (Нерегистриран)
Публикувано20.04.06 16:30



Купуваш си бръснарски ножчета, режеш си вените и се отърваваш от всичко и всички!!! А и околните от теб! От личните си наблюдения знам, че идиоти като теб никому не са потребни! Едно говедо по-малко!!!!!!



Тема Нагло копеленце!нови [re: A!]  
Авторkyчeтo (Нерегистриран)
Публикувано20.04.06 17:42



Ще ползва името на Кандински!

Да си сложи нещо по-подходящо: я Хитлер, я Сталин, я Павел Чернев!



Тема Re: Нагло копеленце!нови [re: kyчeтo]  
Авторkandynsky (Нерегистриран)
Публикувано20.04.06 23:47



Уважаеми А! и кучето,искрено съжалявам,че съм смутил душевния ви мир!
Чесно казано,не съм имал Вас предвид като-"диви кучета"!
Горе главата!
Личи си ,че сте умни и интелигентни(къпани) господа!



Тема Re: Нагло копеленце!нови [re: kandynsky]  
Авторkyчeтo (Нерегистриран)
Публикувано21.04.06 13:35



Нашият душевен мир кучета го яли!, обаче не смущавай душевния мир на гения, който сигурно се обръща в гроба!

Иначе стана ясно, че говориш за себе си в трето лице. Това е често срещано при твоето състояние!



Тема Re: Бездомни кучета - Екоравновесие(екс Зоомилосърнови [re: Бay-бay]  
Авторnqma (Нерегистриран)
Публикувано26.06.06 17:48



На съседния паркинг, от 4 месеца, кучетата не спират да лаят по цяла нощ... а аз се опитвам да спя, както и жена ми, както и съседните 4 блока, но понякога - БЕЗУСПЕШНО!!!!
И какво сега, да ги оставя да си лаят ли викате, а?
Лично заклах едно такова, и ще продължавам да ги трепя, докато не ни оставят да се наспим!!!



Тема Re: Бездомни кучета - Екоравновесие(екс Зоомилосърнови [re: nqma]  
Авторaнreлa (Нерегистриран)
Публикувано26.06.06 18:21



На такива смелчаци казвам: Ако си прав пред оня горе, да ти се върне поне трикратно!





Тема Re: Бездомни кучета - Екоравновесие(екс Зоомилосърнови [re: aнreлa]  
Автор Blake (извънземен)
Публикувано27.06.06 12:12



за огромно съжаление на някои хора, човечеца е прав. Както се казва в поговорката - сития на гладния не вярва... Само човек, който не си доспива системно, може да разбере постъпката на nqma. Да, но обикновено кучелюбците живеят в тих и спокоен квартал (или държава, като стане въпрос за смотаните германци, които се намесват най-нагло в нашия живот, когато стане въпрос за бездомни кучета, които те отдавна са унищожили), без улични кучета, и без да има кой да им нарушава спокойствието, затова се отварят толкова много. На теория са прави, но практиката и действителността е съвсем различна...

Just a genius



Тема Re: Бездомни кучета - Екоравновесие(екс Зоомилосърдие)нови [re: DeeplnsideYou]  
Автор3aщитничka (Нерегистриран)
Публикувано03.07.06 21:25



Абе говедо просто и ограничено,не те ли е срам поне малко за тая гнусотия,която си побликувала?

.Що за хора сте вие,бе??? нямате ли съвест и чий задници лижете? Не можела да спи овцата...а не ти ли пука за животинките,които "благодарение" на вас "съвестните" граждани измират??? Вместо да пишеш глупости и да продължаваш да мислиш по тоя ограничен и средновековен начин,с който един бог знае на кой се подмазваш,вземи по-добре някаква инициатива за отваряне на приюти за бездомни животни,отколкото да сееш простотията си и глупостта си...дано тогава легнеш да спиш спокойна,изрод такъв злобен и безчувствен!!! Ами я се представи ти си това куче,на което му късат главата и убиват по най мъчителен и бавен начин,а? да те видя тогава...

От такива като теб ме е срам да се нарека българка и въобще човек!!! с вашата ганьовщина ще си идем в европейския съюз и същата работа ще си бъде и там,защото сме си такива българите-турбоселяни,независимо къде живеем.Ние никога няма да бъдем европейци!!!


С тази си публикация,призовавам всички,като мен природозащитници,подобно на идеята на Бриджит Бардо,да НЕ СЕ УБИВАТ БЕЗДОМНИ ЖИВОТНИ И НЕКА СФОРМИРАМЕ КЛУБ,в който предприемем действия за ползотворно и нормално С Ъ Щ Е С Т В У В А Н Е на милите животинки,защото повярвайте ми само аз и няколкото хора около мен няма да успеем да се преборим с УБИЙЦИТЕ на живота около нас...

А ти "скъпа ми гражданко",дано бог самия те съди за деянията ти и дано "се наспиш" някога...миризливо безгръбначно,дано вече съжаляваш,че някога си отворила тази тема,защото повярвай ми,видя ли такъв/такава като теб на улицата да падне,а до теб да има мила животинка,в същото положение,познай на кого ще помогна???...



Тема Re: Бездомни кучета - Екоравновесие(екс Зоомилосърнови [re: 3aщитничka]  
Автор Blake (извънземен)
Публикувано04.07.06 09:17



Ами крайно време ще е вместо да ядете европейските пари, които малко и много известни природозащитни организации ви наливат, да вземете да направите приюти и да си приберете кучетата от улицата. Щото хората като мене и автора на темата нямат НИКАКВА нужда от тях, особено на улицата, оттук предполагам ако поразсееш малко злобата, ще установиш, че нямаме и никакъв интерес да харчим време, средства и др. за да устройваме приюти и т.н. за бездомните кучета. Тези, които се интересуват от живота и здравето на градските паразити СТЕ ВИЕ, и именно ВАША ЗАДАЧА е да се грижите за тях... Така че грабвайте кирки и лопати и стройте приюти. Аз от кучета нужда нямам, имам нужда от спокойствие и здрав сън, за да мога да работя, да отглеждам децата си и да си живея живота. И ще ти отговоря директно на въпроса, вместо този, към когото си се обърнала - НЕ, НЕ МИ ПУКА ЗА "ЖИВОТИНКИТЕ", които лаят по цял ден и цяла нощ, които ръсят болести и зарази, серат навсякъде (включително на местата, където би трябвало да играят ДЕЦА), гонят и хапят беззащитни хорица и т.н. Дори не ми пука и за такива като тебе, които поставят живота на едни паразити над своя и моя. За мене сте една и съща паплач. Така ясен ли съм, или да дообяснявам???

Just a genius



Тема Re: Бездомни кучета - Екоравновесие(екс Зоомилосърнови [re: Blake]  
Авторcъвeтниk oт OC (Нерегистриран)
Публикувано04.07.06 12:19



Като предлагаш да се направят приюти знаеш ли кой дава разрешение за тази работа? И кой може да направи приют в БГ?
Първо събери информация, пък после пиши клишета, които се разпространяват най-вече от тези, под чието крило са изолаторите и които харчат ТВОИТЕ пари, а не на баба Ингеборг от Бон!
Малко инфо от извора. В изолаторите има списъци с любители на животни, които са кастрирани и се гледат пред блоковете. През няколко месеца те се прибират и се чакат хората да си ги приберат срещу 24,оо лв. Това на всички езици си се нарича рекет и е ясно че никой не би се отказал от него щом може да прибира пари от общинския бюджет/парите на Блейк/ и от любителките на бездомните животни едновременно. Преди около 2 месеца по тази причина от Софийския общински съвет бе отхвърлено предложение на Немска организация да кастрира бездомните кучета за ТЯХНА сметка. Ловко, нали?


А с цел поприкриване на проблема се използват хора като Блейк, които лесно се манипулират и реагират първосигнално, като нападат т.нар. примамки /хора, които по една или друга причина отглеждат бездомни кучета/. Благодарности на Блейк и тези като него, хем си плаща данъците, хем върши безплатно мръсната работа на общината!



Тема Re: Бездомни кучета - Екоравновесие(екс Зоомилосърнови [re: cъвeтниk oт OC]  
Автор Blake (извънземен)
Публикувано04.07.06 13:59



Виж кво, не ме интересува кой какво разрешава и какво не - ако имате мерак да решите проблема, досега да сте го направили. Не сте, т.е. не искате...
Само за информация, кучетата които се осиновяват май НЕ ТРЯБВАШЕ да се гледат на улицата, а да се прибират в КЪЩИ. В този смисъл хората, които ги прибират в последствие, си вършат работата съвсем съвестно. Миналата седмица се разговорихме с госпожата от нашия блок на тема двете бездомни кучета - значи не иска да си ги прибере щото "ааа, те не са мои, само ми е жално за тях и ги храня", обаче дума не дава да се изрече да се се махнат кучетата оттам "щото аз се грижа за тях". Да, обаче тя живее на 8-мия етаж и воя и лаенето на кучетата не достига до нейните уши, но до моите достига... Получава се така, че хем кучетата са нейни, а когато става въпрос за някаква отговорност, изведнъж не са...

И да, реагирам първосигнално, но никой не ме манипулира, просто гледам с НЕИЗКРИВЕН поглед върху действителността. И стига сте намесвали този или онзи (кой бил виновен, кой вземал парите и т.н.). АКО СТЕ ИСТИНСКИ ЗАЩИТНИЦИ НА УЛИЧНИТЕ КУЧЕТА - ВЗЕМЕТЕ СИ ГИ В КЪЩИ, ГЛЕДАЙТЕ СИ ГИ, ПЛАЩАЙТЕ ИМ ДАНЪЦИТЕ И Т.Н. Така никой няма право и няма да ви ги вземе - нито тези дето вземат парите, нито тези, дето дават разрешения, нито който и да е. Да, ама в чуждия двор е по-лесно да се лае, нали???

Just a genius



Тема Re: Бездомни кучета - Екоравновесие(екс Зоомилосърнови [re: Blake]  
Авторcъвeтниk oт OC (Нерегистриран)
Публикувано04.07.06 14:44



Ааааааааа, в ОС сме много съвестни, пич!


Докато ти лаеш в чуждия двор и ние си прибираме паричките, всичко е наред!



Тема Re: Бездомни кучета - Екоравновесие(екс Зоомилосърнови [re: Blake]  
Автор3aщитничka (Нерегистриран)
Публикувано04.07.06 22:29



Абе ти на всяка манджа мерудия ли си? как наглостта ти и безочието ти не спряха и на всяко мнение ти да отговориш и ти да си кажеш думата??? ти ли се смяташ за най-образован и начетен? като искаш само смърт и не ти е пука за никого,вземи се гръмни или си тегли ножа сам на себе си,а недей да разпореждаш кое било правилно и кое не,че кой аджаба си ти,че да налагаш мнение? кой ти дава право на тебе да отнемаш живот който не си дал???К О Й????????????? ами затвори очи и си представи само,че излезе някой огромен великан отнякъде,който е 4-5 пъти по-голям от теб,вземе детето ти пред очите ти и само след 1-2 часа го умъртви по най-бруталния и най-болезнения начин...не,че пожелавам нещо подобно на някой,но ти правя просто една съпоставка...ти,умника и безпомощния какво ще направиш? срещу този гигант,който може да те смачка с едно леко негово натискане???????? лесно е когато си висшестоящ и силен/и в двата смисъла/,пък другите неравностойните,нека умират,а? само защото не обичаш кучета и ги мразиш от дъното на душата си/защото от думите,които пишеш само омраза лъха,а не желание за разрешение на проблема/,трябва ли да убиваш??? аз примерно като мразя до дъното на душата си "хора" като тебе,без всякакъв такт,възпитание и безкрайна безчувственост,редно ли е да тръгна с нож или автомат в ръка? отговарям си много лесно и правилно:ДДАААААААААААААААА!!! с удоволствие бих ти смазала физиономията на теб и на подобни като теб живуркащи амеби,които понятие си нямат от начин на живот и прочее.ти ли ще ми говориш,че съм злобна и не знам си ква още,когато не познаваш даден човек,бъди така добър де не даваш оценки само от представеното ти в мрежата,защото е много глупаво от твоя страна,повярвай ми! с тази си тъпа провокация на всички ни е ясно какво целиш и аз също взех отношение по въпроса,но поне изразих това което чувствам и излях донякъде гнева си пред мижитурки като теб.а дали съм паплач или не,не ти влиза в работата,кой над кого поставя живота си и т.н. винаги едно умно животно ще стои по-високо в очите ми,отколкото ти и такива като тебе грешки на природата,които са създадени от родителите си,когато най-много не им се е правело секс...
и да уточня само,че нито мен,нито мои роднини или близки,които обичат кучетата,не са нито нападани,нито хапани,нито дори лаяни някога точно от улични кучета и можеш ли да си отговориш защо? неееее твърде ограничен си за тая цел-защото животните усещат кой ги обича,кой не и най вече кой го е страх,прави си изводите сам,а ако не ти достига сивото вещество,ще те светна за още много неща.
И с чиста съвест ще пожелая на теб и на себеподобните ти,дано глутница ви срещне от кучета,които да потърсят "компетентното" ви мнение за това как да се отнесете с тях,та дано тогава свършат мъките ви и спрете да лаете по форумите за теми които далеч не са наложащи повече от други...съществено важни, вие тарпаната от невежи сте взели да "ревете на чужди гробища"





Тема Re: Бездомни кучета - Екоравновесие(екс Зоомилосърнови [re: 3aщитничka]  
Автор Blake (извънземен)
Публикувано05.07.06 14:06



Извинявай, исш да ми кажеш, че не мога свободно да си изразя мнението ли? Само да ти кажа, че 1989 година мина доста отдавна, и това, че моето мнение не ти харесва, си е твой проблем...
Само накратко да нахвърлям нЕкои факти:

1. Защо всичките "кучезащитници" приемат априори, че тези, които не обичат уличните кучета, искат да ги убият. Защо биват наречени убийци? Можеш ли да ми обясниш този начин на мислене??? Доколкото си спомням, в предишното ми мнение тихо и кротко предложих ДА СИ ПРИБЕРЕТЕ КУЧЕТАТА У ВАС? Тва закана за убийство ли беше, или аз нещо не мога да схвана? Всъщност поне за себе си мога да кажа, че обичам не само кучета, а и всякакви животни, които не се разхождат безпризорни и полудиви по улиците. Но това трудно може да влезе в плоските ви мозъци, щото там положенията са само две - или си "кучезащитник", или "убиец"...

2. Ще те помоля отново ад преосмислиш това, което си написала, цитирам: ти ли ще ми говориш,че съм злобна и не знам си ква още... нещо не се връзва с богатия набор препоръки:
- вземи се гръмни или си тегли ножа сам на себе си
- редно ли е да тръгна с нож или автомат в ръка? отговарям си много лесно и правилно:ДДАААААААААААААААА!!! с удоволствие бих ти смазала физиономията на теб и на подобни като теб живуркащи амеби
- И с чиста съвест ще пожелая на теб и на себеподобните ти,дано глутница ви срещне от кучета,които да потърсят "компетентното" ви мнение

3. че кой аджаба си ти,че да налагаш мнение? - Извинявай, а ти коя беше, че си си присвоила тази роля???

4. без всякакъв такт,възпитание и безкрайна безчувственост - струва ми се, че ти в доста по-голяма степен си била лишена от възпитание, което лесно може да се установи, като ти види човек речника, отношението към хората, безкрайната струяща отвсякъде злоба, определенията които да ваш на хората само от няколко мнения (въпреки че си против някой да прави подобни определения за теб).

5. Не знам на кое викаш провокация, но искам да те уверя, че изцяло поддържам мнението си, което всъщност не се е променило от години, базирано е изцяло на личен опит, и НЕ Е базирано на разни разтегливи и безтегловни неща като хуманизъм (това всъщност не значеше ли "ЧОВЕКОлюбие"), милосърдие (а ти милееш ли за моето дете, че аз да милея за "твоето" куче?) и т.н. Ако си си направила труда да следиш моите участия в подобни дискусии, щеше да установиш, че всъщност предложенията ми са били винаги много разумни, изключващи (колкото е възможно) насилие и т.н. Трябва само ВИЕ да вземете да решите ВАШИЯ проблем, но никой от вас не си и мърда пръста, за да облекчи положението на както на кучетата, които защитава, така и на съгражданите си (чиито проблеми май няма начин да разберете).

Пак призовавам - МАХНЕТЕ СИ "КАПАЦИТЕ", ВЗЕМЕТЕ СЕ В РЪЦЕ И СИ ПРИБЕРЕТЕ КУЧЕТАТА У ДОМА, ТАКА НИКОЙ НЯМА ДА ВИ ГИ ВЗЕМЕ/УБИЕ и т.н.

Последно - няма да е зле да си посетиш психиатъра, щото думите и действията ти сериозно се разминават...

Just a genius



Тема Re: Бездомни кучета - Екоравновесие(екс Зоомилосърнови [re: 3aщитничka]  
Авторoбиkнoвeн rpaждaнин (Нерегистриран)
Публикувано05.07.06 18:00



Извинявай, че се меся в спора ви, но след подобни думи мисля че е малко неуместно да правиш оценка на възпитанието и поведението на когото и да било. По-напред първо погледни своите такива, и тогава тези на другите. Защото от твоето мнение лъха не само омраза, ниско самочувствие, желание за мъст и прочее, но и изключително ниско възпитание и култура. Ако желаеш дазащитаваш доброто, е редно да бъдеш добра. Нещо, което за съжаление не се забелязва у тебе!



Тема Защо тая злоба към най-добрия приятел на човека?нови [re: oбиkнoвeн rpaждaнин]  
Авторпитaм aз и oтroвop нe иckaм (Нерегистриран)
Публикувано05.07.06 18:54



Те ли съсипаха здравеопазването? Те ли убиват без съд и присъда? Те ли унищожиха индустрията и селското стопанство? Те ли ограбиха всичко, което можеше да се ограби? Или може би са те тези които непрекъснато ви лъжат, мамят и правят на маймуни? Те ли оставят домовете за деца без храна? Те ли морят от глад пенсионерите и прогонват младите от Родината им?



Тема Re: Защо тая злоба към най-добрия приятел на човекнови [re: питaм aз и oтroвop н]  
Автор Blake (извънземен)
Публикувано06.07.06 00:33



мда, типично... като опре ножа до кокала, и се вадят на показ други проблеми, само и само да се отклони темата. Тя е УЛИЧНИТЕ КУЧЕТА. Не е здравеопазването. Не е индустрията и селското стопанство. Не е и никое от другите неща. Не отричам, че това е станало, но просто тази (трудно може да се нарече) дискусия е на тема УЛИЧНИТЕ КУЧЕТА, и когато нямате какво да кажете по темата, по-добре си замълчете, вместо да се чудите накъде да забиете... Също като във онзи виц - "А, Зайо, а ти защо си без шапка?"... айде нема нужда...

Just a genius



Тема Re: Защо тая злоба към най-добрия приятел на човекнови [re: Blake]  
Авторпитaм aз и oтroвop нe иckaм (Нерегистриран)
Публикувано06.07.06 20:17



Точно по темата е. Някакъв/ква започна темата понеже не можел да спи. Гаранция че не кучетата са причината да не може да спи. Сигурно е че не би заспал/ла и в пълна тишина. Изкарвате си го на беззащитните и невинните. Типично поведение на нищожества.



Тема И каква.....нови [re: Blake]  
Автор morska valna (морско чедо)
Публикувано07.07.06 08:52



........вина имат бездомните кучета,че са такива?Всеки ги напада,но питам кой е виновен да ги има?Защо до преди 15-на години този "проблем" го нямаше и нима като ги избием ще решим проблема?А парите,които се отпускат за приюти и които са взети от нашите джобове,къде отидоха?Когато си отговорим на всички тези въпроси,ще можем и да решим проблема с бездомните кучета.С "лаене" по форумите,нещата няма да се оправят.Това за съжаление е горчивата истина........






Тема Re: Защо тая злоба към най-добрия приятел на човекнови [re: питaм aз и oтroвop н]  
Автор Blake (извънземен)
Публикувано07.07.06 09:28



Аз пък мога да ти кажа, че съм бил в подобно положение, и в продължение на 3-4 месеца нямах една вечер с нормален сън... Цяла нощ "нашата" глутница (имам предвид пред нашия вход), се джафкаше с глутницата от съседните блокове, като се гонеха, нападаха взаимно (тук се включва и квичене и др. интересни звуци)... А най-ми беше гадно, когато сутрин с подути очи и недоспал отивам на работа, да гледам мизерниците, които са ми причинили това, кротко да си дремят пред входа. Ти това не можеш да го проумееш обаче, щото най-вероятно никога не ти се е случвало, но предполагам си чувал/а поговорката "сития на гладния не вярва". Е, в случая кой е виновен? Да не би Костов или Първанов или Софиянски да ми лае под прозорците цяла нощ случайно??? Айде не говорете глупости, ако обичате. Като госпожата защитничка от Пловдив - там сигурно има 10 кучета по улиците, които може би наистина не пречат на никого, но в София проблема е огромен...

Just a genius



Тема Re: И каква.....нови [re: morska valna]  
Автор Blake (извънземен)
Публикувано07.07.06 09:48



Сега, да започнем първо от "най-добрия приятел на човека"... Принципно е така, но както добре знаем, не всички кучета са еднакви, и тези пред блока в никакъв случай не бих ги сложил в графата "приятел", а за "най-добър" пък не мога да си помисля. Ще попиташ "ЗАЩО?". Веднага ти отговарям. Според тебе този, който нападне АБСОЛЮТНО БЕЗПРИЧИННО с още 3-ма себеподобни сам-самичка майка с количка и няколкомесечно бебе вътре, приятел ли се нарича??? Или да нападне АБСОЛЮТНО БЕЗПРИЧИННО бременна жена, живееща в същия вход, пред който те живеят??? Тва при положение, че жената им е абсолютно позната, живее там от години, дори ги е хранила. Това ли ти е определението за приятелство???

Преди 15 години проблема с кучетата го нямаше, първо защото имаше ВИЕТНАМЦИ (не се смей, вярно е); второ - не всеки имаше куче; и не на последно място, периодично се намаляваше популацията на бездомните кучета. От ловни дружинки с пушки. За последващия бум на уличните кучета вина имат както органите, които са спрели "прочистването", така и безразсъдните "кучелюбци", захвърлили кучетата си по улиците; както и онези "кучелюбци", които всячески пречат на съответните служби да си свършат работата. Било чрез пряко насилие (запалени коли, хвърляне на камъни и побой над служители от съответните служби и т.н), било чрез измислянето на супер-малоумни теории, като тази например, че като се кастрират кучетата, няма да нападат, или че няма да се появяват нови кучета на местата, където има вече стари, а там, където няма - ще дойдат нови... Бегла разходка из столичните комплекси разбива на пух и прах последната "теория" - има места, където са съсредоточени кучета, както и такива, в които има да ги търсиш с лупа... Разбира се, виновна е държавата, защото позволява на част от гражданите си да нарушават законите безнаказано (тук влизат както мутрите, така и обикновените престъпници, включително така наричащите себе си "природозащитници").

Just a genius



Тема Re: И каква.....нови [re: Blake]  
Авторcъвeтниk oт OC (Нерегистриран)
Публикувано07.07.06 12:05



Включително преди 15 години не се даваше издръжка от 20 000 лв. месечно за изолатор. А ако няма кучета, няма изолатор, няма пари, няма кожи и костно брашно за фирми като тази на Антоан Николов, нали?

А точно Софиянски е виновен, защото: въведе ли данък и ПРОВЕРКИ по градинките за кучешките паспорти / с отбелязани ваксинации и платен данък/; въведе ли задължителен чип, за да е ясно кой точно си е изхвърлил кучето на улицата и съответна глоба от 500 лв. нагоре; вместо да "разхвърля" безумни скулптури в парка Янко Сакъзов наслага ли малки пликчета за кучешките лайна /пък и за мръсни памперси и употребени превръзки, който е назор/ по парковете; наслага ли повече кошчета, и то не на едно място по три, а разпръснати, за да се изхвърлят лайната?
Или мафия на българските бездомни кучета му е платила за да не го прави?





Тема Re: И каква.....нови [re: Blake]  
Автор morska valna (морско чедо)
Публикувано08.07.06 14:01



Честно казано хич не ми е смешно за нищо.Напротив,яд ме е защото нито хората са виновни да има бездомни кучета,тормозещи с лай и хапане,нито кучетата са виновни,че ги има на улицата.Лично аз съм за всички нормално мислещи хора,визирам обичащи и не обичащи кучетата,най-накрая да направим нещо свястно,така,че и кучетата да намалеят и хората да бъдат спокойни,или не съм права?






Тема Re: Бездомни кучета - Екоравновесие(екс Зоомилосърдие)нови [re: DeeplnsideYou]  
Автор algona (Кралица)
Публикувано08.07.06 21:23



Изчетох цялата тема и останах с убеждението, че повечето хора не са наясно с това, че именно те са виновни за наличието на бездомни животни.Не са виновни кучетата , че ги има.А стопаните, които си изхвърлят кучетата , когато остареят, или пък си правят експерименти с развъждането.Плод на тези експерименти са бездомните кучета.Лично аз съм виждала съсед с немска овчарка, която забременя от сетер, а кученцата се озоваха на улицата в кашон.Добре, че взех мерки и тези кученца живеят спокойно в няколко родопски села.Но това е друга тема.Изумява ме злобата, която демонстрирате всички.Обръщам се най- вече към авторката на темата.Думи като "Изрод" не защитават позицията ти по- ясно, а те правят смешна."Защитничката" и "Блейк"-я се успокойте малко.Със злобни псувни не се оправят нещата.Ясно е , че във всеки софийски квартал има бездомни кучета.Аз също съм слушала среднощните им вопли, но И ПРЕЗ УМ НЯМА ДА МИ МИНЕ ДА ГИ КОЛЯ, КОРМЯ,ЗАСТРЕЛВАМ ИЛИ ПЪК"СОБСТВЕНОРЪЧНО ДА ГИ ДУША".Какви хора сте вие?Дълбоко се надявам да не се окажете мои познати, защото не бих допуснала детето си да контактува с хора като вас

Хуманността не се изразява само в грижа за сирачетата по Коледа.Осъзнайте се- за бездомните кучета ние носим ПЪЛНА ОТГОВОРНОСТ!!!!! Я кажете, ще отделите ли по 10 лева месечно, за да се построи приют, казвам ПРИЮТ, а не касапница като "ЗООмилосърдие", в който да се грижат за животните?Няма да отделите!Ако ви звъннат на вратата с подобна молба, сигурно ще подгоните хората с пушка.Обзалагам се, че голяма част от писалите в темата имат кучета.Аз също имам.Но моето е кастрирано, за да не допусна безотговорността ми да доведе до раждането на още нещастни животинки.Колко от ВАШИТЕ кучета са кастрирани?Ами тези на съседите ви?Това е морална отговорност на хората.И щом вече е извън контрол и сума ти селяни- и в буквалния и в преносния смисъл , са си пуснали кучетата на свобода в градовете, трябва да се вземат мерки.Но не такива, които включват отрови, пушки и брадви.Много моля?!Какво ви става бе, хора?Нещо не ви е наред?Защо обвинявате кучетата?Те са животинки, лаят, хапят- това им е в природата.Да, мястото им не е при детските площадки и под балконите ни, но поема ли някой отговорност за това, или можете само да плюете из форумите?Аман от такива като вас!А относно "кучкарите"- ще ви кажа и на вас.Едно куче не е щастливо на улицата.Всеки ден умират кучета , блъснати от кола, отровени от такива като авторката на темата, убити за удоволствие от пиян чалгаджия, който е намерил жива мишена за незаконния си пистолет..Убивани от вашите деца, госпожи и господа.Защо е нужно?Има много семейства, взели кученце от улицата, за да учат децата си на любов КЪМ ЖИВОТНИТЕ, давайки на едно живо същество обич и топлина.Не е отговорност да храниш кучето, спящо пред входа.ОТГОВОРНОСТ е да го прибереш и да се грижиш за него.Обичам кучета.И всички животни обичам.Не виждам защо трябва те да страдат заради прости и ограничени индивиди, които разрешават проблема с убийство.Страхливи сте.Защото никой не се нагърбва с проблема, а чака друг да го реши.Не съм чула досега да има природозащитна организация, поискала заем за закупуване на сграда, която да се превърне в уютен приют за бездомни животни.Не съм чула и онези, окастрените душевно "животномрази" да са дали по - разумно решение от това да се изгорят на клада всички животни.Затова сме на това положение- винаги ще се прехвърля отговорността на другите.

Благородството задължава...

Тема Re: Бездомни кучета - Екоравновесие(екс Зоомилосърдие)нови [re: DeeplnsideYou]  
Авторmuchu (Нерегистриран)
Публикувано28.07.06 11:46



Аз вече нямам надежда - и с мен бяха много любезни преди повече от месец!!! Но глутницата, за кято ставаше въпрос си е същата и пак тук!!! А снощи пък един приятел ми обясни, че те имат сметка да има много кучета - ставало въпрос за много сериозен бизнес!!! (С кожите на тези, които все пак от време на време прибират!!!) Дали е така???!!!





Тема Re: Бездомни кучета - Екоравновесие(екс Зоомилосърдие)нови [re: DeeplnsideYou]  
АвторBcичkoтo_Kyчe_нa_Caлaм (Нерегистриран)
Публикувано02.08.06 15:55



В интерес на истината обичам животните.
Но в интерес на другата истина е време да си признаем че имаме проблем с кучетата.
Третата истина е че вярно в "кучкарниците" гадно ги избиват. А кой е виновен? А ми всички ние........ природозащитници, кучколюбители, съкварталци...
Броя им трябва драстично да се намали - ФАКТ! Покраи коледа измират стотици хиляди прасета (а прасето е доказано интилигентно животно) за които никой не скърби .... а е повод за радост веселие и приятелски сбирки...
Избирателната система кой вид е "месо" и кой "приятел" пак ние сме я измислили.
Та до всички "природозащитници" спасете и прасето и то душичка има.



Тема Re: Бездомни кучета - Екоравновесие(екс Зоомилосърдие)нови [re: Bcичkoтo_Kyчe_нa_Caл]  
Авторkyчeтo (Нерегистриран)
Публикувано03.08.06 16:35



може, ама първо прасето да се научи да служи като водач на слепи хора и инвалиди, и да потренира за евентуална служба на граничар и митничар !



Тема Re: Бездомни кучета - Екоравновесие(екс Зоомилосърдие)нови [re: kyчeтo]  
Авторпpaceтo (Нерегистриран)
Публикувано04.08.06 18:10



Ами може, всъщност прасетата са доста по-интелигентни от кучетата и се поддават по-лесно на дресировка, но никой не ги използва за друго, защото месото им е по-вкусно от кучешкото. Макар и виетнамците да твърдят обратното.

Не им вярвай.



Тема Стига с тия деца!нови [re: DeeplnsideYou]  
Автор Гaнчo Гaнчeв (от Гомутарци)
Публикувано05.08.06 12:32



А аз, къде да си разхождам питбула, а?





Тема Re: Стига с тия деца!нови [re: Гaнчo Гaнчeв]  
Автор Airin_Of_Ancelot ()
Публикувано05.08.06 13:39



Питбул и аз имам и ми писна да заобикалям откъде ли не само и само да няма срещи с помяри,но тъй като нема отърване и са навсякъде и то по няколко няма смисъл от заобикаляне!Иняма ли най-сетне кой да ги прибере





Тема Re: Стига с тия деца!нови [re: Airin_Of_Ancelot]  
Автор Koйчo Гaнчeв Чeпpъчkoв (от Гомутарци)
Публикувано05.08.06 14:05



Спри да го храниш преди разходка. И, когато срещнеш помияр - пусни го.



Търся пари за сигнатура.

Тема Re: Стига с тия деца!нови [re: Koйчo Гaнчeв Чeпpъчk]  
Автор Airin_Of_Ancelot ()
Публикувано06.08.06 11:26







Тема Re: Стига с тия деца!нови [re: Airin_Of_Ancelot]  
Автор. (Нерегистриран)
Публикувано07.08.06 09:31



Някой път
твоите стопани
ще забравят да ти сложат
каишката и тебе
ще те приберат с кеф!



Тема Re: Стига с тия деца!нови [re: .]  
Автор Airin_Of_Ancelot ()
Публикувано08.08.06 10:24



ще ти се боклук





Тема Опсссссснови [re: Airin_Of_Ancelot]  
Автор VirgoМодератор (Тайпан)
Публикувано08.08.06 14:38



тая тема съвсем я размихте и направихте на мармалад





Тема Re: Само да те попитам -нови [re: TTTTTT]  
АвторBили (Нерегистриран)
Публикувано15.08.06 10:11



А ти защо не вземеш да си ги прибереш като милосърдно същество, да ги изкъпеш, имунизираш, извеждаш на каишка и то не в детските градинки и пред блоковете и т.н. Имам куче и дете и знам какви грижи се полагат. А такива като теб решават някой прекрасен ден, че кучето му е старо или бременно и направо го изхвърлят на улицата и то не пред блока си, а направо в друг квартал. Много е хубаво да се правиш на милосърден стига да не полагаш грижи.



Тема Re: Стига с тия деца!нови [re: Airin_Of_Ancelot]  
Автор123 (Нерегистриран)
Публикувано17.08.06 16:37



Чудиш ли се после защо хората имат лошо отношение към питбула като порода?! Може да съдят по стопаните им .....



Тема Re: Стига с тия деца!нови [re: 123]  
Автор Airin_Of_Ancelot ()
Публикувано18.08.06 14:58



проблема е техен



Тема Re: Бездомни кучета - Екоравновесие(екс Зоомилосърдие)нови [re: AюмиAши]  
Авторниkoл (Нерегистриран)
Публикувано31.01.07 10:55



ей, гъз защо ти не си сложиш каишка и намордник и да видим дали ще ти е приятно, има кучета, които не са агресивни и нямат нужда от намордници, да не говорим, че колкото и да е смешно в повечето случаи хората, които имат кучета от дребните породи подценяват възпитанието им и точно те са по-агресивни от големите кучета





Тема Re: Бездомни кучетанови [re: Lychezara]  
Автор smocker77 (MAD MAX007)
Публикувано31.03.15 22:53



Профил на smocker77
Футбол Туризъм Шантав клуб Кюстендил Перник Преводачи Макро
Тема Клубове Публикувано
Re: В клуба за кризата има криза ...:) Макро 31.03.15 22:48
Re: test2 Макро 31.03.15 22:47
Re: Как да се спасим в кризата??? Макро 31.03.15 22:46
Re: И на вас да ви.. Шантав клуб 30.03.15 22:47
Re: Май доста неща си пропуснала ... Шантав клуб 30.03.15 22:46
Re: чИститУ..... Шантав клуб 30.03.15 22:41
Re: чИститУ..... Шантав клуб 30.03.15 22:39
пак изчезнах за дълго но ето ме да черпя навреме Шантав клуб 30.03.15 22:34
Re: Малко да се сетите..... Перник 30.03.15 06:08
Re: до бившата на бившето Перник 30.03.15 06:06
до бившата на бившето Перник 30.03.15 06:05
Re: розовата кифла и сова и все и вся Перник 30.03.15 06:04
Re: Малко да се сетите..... Перник 30.03.15 05:48
Re: препоръчвам страхотен Туризъм 30.03.15 05:33
Re: препоръчвам страхотен Туризъм 30.03.15 05:31
Re: Запишете се в Размяна на съпруги 2 Кюстендил 30.03.15 05:29
Re: ПО КИНАТА Футбол 30.03.15 05:28
Re: ПО КИНАТА Футбол 30.03.15 05:27
Re: ПО КИНАТА Футбол 30.03.15 05:26
Re: Национален парк Централен Балкан Туризъм 30.03.15 05:24

smocker77 (MAD MAX www.interpol.int/form/submit/10615 007)


Тема Re: До всички обадили се в Екоравновесие!!!нови [re: Blake]  
Автор smocker77 (MAD MAX007)
Публикувано31.03.15 22:54



Профил на smocker77
Футбол Туризъм Шантав клуб Кюстендил Перник Преводачи Макро
Тема Клубове Публикувано
Re: В клуба за кризата има криза ...:) Макро 31.03.15 22:48
Re: test2 Макро 31.03.15 22:47
Re: Как да се спасим в кризата??? Макро 31.03.15 22:46
Re: И на вас да ви.. Шантав клуб 30.03.15 22:47
Re: Май доста неща си пропуснала ... Шантав клуб 30.03.15 22:46
Re: чИститУ..... Шантав клуб 30.03.15 22:41
Re: чИститУ..... Шантав клуб 30.03.15 22:39
пак изчезнах за дълго но ето ме да черпя навреме Шантав клуб 30.03.15 22:34
Re: Малко да се сетите..... Перник 30.03.15 06:08
Re: до бившата на бившето Перник 30.03.15 06:06
до бившата на бившето Перник 30.03.15 06:05
Re: розовата кифла и сова и все и вся Перник 30.03.15 06:04
Re: Малко да се сетите..... Перник 30.03.15 05:48
Re: препоръчвам страхотен Туризъм 30.03.15 05:33
Re: препоръчвам страхотен Туризъм 30.03.15 05:31
Re: Запишете се в Размяна на съпруги 2 Кюстендил 30.03.15 05:29
Re: ПО КИНАТА Футбол 30.03.15 05:28
Re: ПО КИНАТА Футбол 30.03.15 05:27
Re: ПО КИНАТА Футбол 30.03.15 05:26
Re: Национален парк Централен Балкан Туризъм 30.03.15 05:24

smocker77 (MAD MAX www.interpol.int/form/submit/10615 007)



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.