Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:09 12.06.24 
Мнения
   >> Вашето мнение
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Бездомни кучета - Екоравновесие(екс Зоомилосърдие)нови [re: Expert]  
Авторkyчeтo (Нерегистриран)
Публикувано03.04.06 14:04



Ами каквито българите, такива и българските бездомни кучета!
Някои сме интелигентни, други са озлобени от живота и лаят по форумите.
Има малоумници дето ни хранят, има малоумници дето ни тровят!
Какво да правиш, как беше, омагъосан кръг!



Тема Re: Бездомни кучета - Екоравновесие(екс Зоомилосърдие)нови [re: kyчeтo]  
АвторБay-бay (Нерегистриран)
Публикувано03.04.06 15:51



Ела, миличко,
имам малко луканчица
за тебе
Ех, че си ми сладичко,
получаваш почесване по
ушите,
аз такова имам и в къщи



Тема Re: Ето и тук декларацията на Юнеско!нови [re: Lychezara]  
Автор AюмиAши (ронин)
Публикувано05.04.06 14:24



Много покъртително изказване, но след като нито аз, нито някой друг член от моето семейство не сме довели нито едно куче в града ,защото мислим че мястото им е на село или на вилата, да са на чист въздух и да могат да тичат на воля. Та - при това положение, и при положение че си плащаме данъците, защо по дяволите да трябва да търпим помиярите и лайната им по улицата. Като толкова ви е грижа, ОК, приберете си ги по къщите, не съм против. Само искам да ги водите с намордник по детските площадки и да им чистите лайната. Нищо повече. Защо, по дяволите не правите това, ами се дърлите с такива като мен? ПРИБЕРЕТЕ СИ ГИ ВКЪЩИ И СЕ ГРИЖЕТЕ ЗА ТЯХ!!!!!!

В старата ми къща
която напуснах
черешите цъфтят.


Тема Re: Ето и тук декларацията на Юнеско!нови [re: AюмиAши]  
Авторkyчeтo (Нерегистриран)
Публикувано05.04.06 17:49



Ами, пич, и ние искаме част от "софиянци" да се изнест от София /да са на чист въздух / ама не става! А които останат да не изхвърлят боклука си от балкона, пепелника си от колата на улицата и да не позволяват детенцето им да тропка в ъгъла на парка. Само това искаме, нищо повече!



Тема Ами явно в тази част:нови [re: kyчeтo]  
Автор AюмиAши (ронин)
Публикувано05.04.06 18:36



да не изхвърлят боклука си от балкона, пепелника си от колата на улицата и да не позволяват детенцето им да тропка в ъгъла на парка.
имаме общи интереси. И пак не разбрах кое налага отглеждането на кучета по улиците.

В старата ми къща
която напуснах
черешите цъфтят.


Тема Re: Ами явно в тази част:нови [re: AюмиAши]  
Авторkyчeтo (Нерегистриран)
Публикувано05.04.06 20:35



Никой не го налага, просто е следствие от един по-голям проблем-манталитета на нацията. Отнощението към кучетата е като към всичко останало: вътре да не е чистичко, отвън...другите да му мислят!
И това не е характерно само за кучезащитниците.

Ако за това бяха виновни кучетата или кучезащитниците щеше да е много лесно. Обаче не е. Затова този проблем не трябва да се разглежда изолирано .



Тема Re: Ами явно в тази част:нови [re: kyчeтo]  
АвторПeньo винkeлa (Нерегистриран)
Публикувано05.04.06 21:26



По-приятния вариант за човека са котките.Баси!



Тема Re: Котките.......нови [re: Пeньo винkeлa]  
АвторБay-бay (Нерегистриран)
Публикувано06.04.06 09:46



вървят в комплект
само с куче



Тема Re: Ами явно в тази част:нови [re: kyчeтo]  
Автор AюмиAши (ронин)
Публикувано06.04.06 16:51



ОК, съгласна съм че това е само един симптом, ама какво да направя аз?!

Както вече споменах: нито пускам кучета по улиците, нито хвърлям боклук, нито децата ми го правят, приучила съм ги да си носят хартийките до най-близкия контейнер или до вкъщи, не пускаме силно музика по нощите, нито пък произвеждаме някакъв друг шум. Не крадем. Не изнудваме и т.н. и т.н. Плащаме си данъците. Срещу това ето какво получаваме: детска площадка, осрана от кучета, боклуци навсякъде /някои си ги изхвърлят и през прозореца/, музиката /чалга/ гърми по никое време, писъци, смехове, купон. Обират ни апартамента, разбиват колата заради касетофона и т.н. И нищо.
Пък не дай си Боже, като кажа, че не искам да ни нападат бездомни кучета, ей тъй, както просто си вървим по улицата, се надига такъв вой, обвиняват ме в коравосърдечие, жестокост и какво ли не още. Последния път една мила наглед женица ме увери че децата ми ще станат серийни убийци - нищо друго нямало да излезе от тях, при това възпитание, което им давам!?!?!?

Знам, че няма какво смислено да се каже по въпроса, ама аз ей тъй, да си изокам...

В старата ми къща
която напуснах
черешите цъфтят.


Тема Re: Ами явно в тази част:нови [re: AюмиAши]  
Автор Blake (извънземен)
Публикувано07.04.06 09:20



В отговор на:


Последния път една мила наглед женица ме увери че децата ми ще станат серийни убийци - нищо друго нямало да излезе от тях, при това възпитание, което им давам!?!?!?




Ми то 90% от тях са тотално изтрещели, не си ли им свикнала вече? Аз от години водя спорове като този тука, и съм се убедил, че голяма част от кучелюбците са директно за 4-ти километър, а една немалка част (особено агресивните) са си направо за затвора...

Just a genius




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.