Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:47 12.06.24 
Мнения
   >> Вашето мнение
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re:нови [re: Blake]  
Автор Lychezara ()
Публикувано17.01.06 17:18



Уличните кучета са абсолютно същите като събратята си затворници по апартаментите, много често са малко по-умни - заради това, че е трябвало да разчитат на себе си.
Знам го, защото съм взимала и съм гледала куче от улицата, беше същото като останалите, много умно, отзивчиво и беше превъзходен пазач !

Това за дивите кучета е твое бълнуване. За да има вероятност да подивеят, те трябва да живеят в дивата природа и да ловуват, а не да ги храни кварталната бабичка или магазинерка и да разбират, какво им се говори. Психозата, която създаваш е лъжлива и престъпна.




Редактирано от Lychezara на 17.01.06 17:19.



Тема Re: Ето и тук декларацията на Юнеско!нови [re: пипи]  
Автор Lychezara ()
Публикувано17.01.06 17:26



ЧЛЕН 5

1. Всяко животно, което е зависимо от човек, има право на правилно отглеждане и грижа.



Мисля, че това се отнася до нашия случай с градските кучета.






Тема Re: Ето и тук декларацията на Юнеско!нови [re: Lychezara]  
Автор Blake (извънземен)
Публикувано17.01.06 17:55



въпреки че упорито си противоречиш, ще ти понапиша още нещо... Според теб ПРАВИЛНО ОТГЛЕЖДАНЕ включва ли това да си на улицата без дом, храна и грижа??? Щото за мене не... Айде тогава прибирайте си ги някъде и приключваме с въпроса...

Just a genius



Тема Re: Ето и тук декларацията на Юнеско!нови [re: Blake]  
Автор Lychezara ()
Публикувано17.01.06 17:59



Ами може би трябва да се изнасят някъде, където има нужда от пазачи.
Определено това са зависими от нас животни.




Редактирано от Lychezara на 17.01.06 17:59.



Тема Re: Ето и тук декларацията на Юнеско!нови [re: Lychezara]  
Автор Blake (извънземен)
Публикувано17.01.06 18:04



Ми изнасяй ги, изнасяй ги например за Германия, където има некви откачалки, които ужасно много милеят за тях...
Освен това, от мен не са зависими, виж за тебе не знам... Многократно съм споменавал, че ако исках ад гледам куче, досега да съм си взел. Много моля никой да не ми вменява подобно задължение...

Just a genius



Тема Re: Ето и тук декларацията на Юнеско!нови [re: Blake]  
Автор Lychezara ()
Публикувано17.01.06 18:21



Ние сме довели кучетата в градовете си и непрекъснато го правим. Ау, каква хубава порода, как ще си го затворя в къщи като порцеланова статуетка. А после когато се окаже, че не точно така, някои изоставят кучетата между блоковете. Не по села, вили или ниви, а между блоковете. Направили сме кучетата зависими от нас, затова отговорността е на същите тези граждани. За хуманни решения! Защото малките пухкави създания не са виновни, че хората са си сменили настроението и животните вече няма къде да живеят, никой не се грижи за тях и не регулира прирастта им.






Тема Re: Ето и тук декларацията на Юнеско!нови [re: Lychezara]  
Автор Blake (извънземен)
Публикувано18.01.06 10:32



Всичко това е вярно, само че държа да отбележа, че:

1. Трябва да си малоумен за да отглеждаш куче (особено от големите породи) в апартамент
2. Аз лично не съм довел нито едно куче от никъде, и нямам и намерение да водя за в бъдеще.
3. Като следствие от т. 2, не съм изоставял нито едно куче.
4. Като следствие от т. 2 и т. 3 не се чувствам отговорен за нищо, свързано с кучета
5. И като следствие от т. 4 нямам намерение да се съобразявам с неща, за които не съм отговорен/виновен и т.н., както и не ме интересува липсата на ограничение в прираста на кучетата. В допълнение - ойто се интересува, моля да си прибере кучетата и да си ги отглежда, контролира, и каквото там си иска да прави с тях!!! Улицата не е кучкарник!!!

Just a genius



Тема Re: Бездомни кучета - Екоравновесие(екс Зоомилосърдие)нови [re: DeeplnsideYou]  
АвторO3ИPИC (Нерегистриран)
Публикувано28.01.06 06:45



Трябва наистина да ти е много малко акъла ако се обаждаш на тези касапи да дойдат да вземат горкото животинче и да го пребият до смърт в изолатора , това ли искаш , малко ли избиха вече?Дори немските военни овчарки евтаназираха не те ли е срам да го мислиш това дори ами си дошъл и да го казваш публично?Тапанарска работа!

Така ли правят хората на запад които постоянно се опитваме да стигнем , но знаете ли ... никога няма да успеем защото сме ЕГОИСТИ и се прецакваме един -друг , няма да ги стигнем пък ако ще и да бягат към нас!!!Трябва да се
научим да ценим и живота на животните , а не само нашия , тогава няма да бъдем егоисти!



Тема О, АЗИСЕ!!! УРА!!!нови [re: O3ИPИC]  
Автор Интyбaция (докторе,защо?!)
Публикувано28.01.06 13:54



Точно така!!!! Нека да продължаваме да търпим! Нека се радваме на мизерията и неуредиците!! Човек се ражда за да търпи и да се примирява!

НЕ на ЕГОИЗМА човешки!

ДА на уличните псета!





Тема Re: Бездомни кучета - Екоравновесие(екс Зоомилосърдие) [re: O3ИPИC]  
АвторExpert (Нерегистриран)
Публикувано03.04.06 11:10



Абе, умнико! Дали ще го наричаш "горкото животинче" ако те ухапе без причина теб или детето ти?!
И всички вас ви питам - нормално ли е някакво бездомно псе да лае истерично в полунощ, след това в 7 часа сутринта?!!! И да ти осере (с извинение, ама така си беше) целия вход... И винаги ще се намират малоумници, които да ги хранят! А си има поговорка :"Храни куче, да те лае!"
Разбира се има и интелигентни кучета, например едно, което пази паркинг в квартала...
Американците били тъпи... Само дето те се справят много професионално с проблема! А ние умниците - не можем... В Щатите си има Зоополиция, хващат ги - до 2 седмици примерно ако не ги "осиновят", ги умъртвяват НАИСТИНА безболезнено! А тук всички озверяват - и кучета и пострадали хора!... И става омагьосан кръг - но най-странното е, че продължава да има такива псевдо природозащитници като вас!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.