Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:09 12.06.24 
Мнения
   >> Вашето мнение
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Бездомни кучета - Екоравновесие(екс Зоомилосърнови [re: pissedoff]  
Автор..... (Нерегистриран)
Публикувано09.01.06 15:18



Ами и аз няма да те търпя такава -
дето мразиш кучета
Аман от кукувици



Тема Re: Бездомни кучета - Екоравновесие(екс Зоомилосърнови [re: .....]  
Авторpissedoff (Нерегистриран)
Публикувано10.01.06 12:00



Abe pi4, ti mai ne razbra izobshto problema. I az imam kuche, obicham jivotnite, no tuk stava vupros za slednoto: Glutniza bezdomni pesove se okazvat s poveche prava ot horata!!! Izviniavai, no ne moga da priema za normalno da spia s tapi v ushite /ako izobshto migna/, dokato "milite kuchenza" se derat kato ludi. Tova go niama nikade v normalnia sviat! Ako tvoiat nachin na jivot e po-shoden s tozi na kuchetata, razbiram te. To nablizo imame edno zigansko semeistvo. I te niamat nishto protiv kuchetata...



Тема Re: Бездомни кучета - Екоравновесие(екс Зоомилосърнови [re: pissedoff]  
Автор....... (Нерегистриран)
Публикувано10.01.06 12:10



Ходи си в
нормалния свят.
Тук никой не те е вързал



Тема Re: До всички обадили се в Екоравновесие!!!нови [re: Blake]  
Автор HAДEЖДA™ (dum spiro spero)
Публикувано14.01.06 14:18



току-що отговорих на една помиярска тема в клуб семейство, ето копи-пеист и тука
Тема Re: Гласувай тук! [re: пипи]
Автор HAДEЖДA™ (dum spiro spero)

Публикувано 14.01.06 14:14



Сори, ама точно един друг път ще гласувам !!!! Ела да видиш помиярите пред блока как сръфаха вчера на комшиите детето (9 г.) и със колко шева е, (храна им носеше)и колко възрастни трябваше да изхвърчим, да не стане по- страшно !!!! От 3 седмици звъним на Екомолосърдие ли беше да ги приберат - никакви ги няма.
Е да де, ама на лапето баща му ..... с разрешително за ловец. в момента в контейнера има 8 кучешки трупа, и никой от блока не страда от този факт, напротив.

За протокола - имам куче и котка в къщи, а тоя дет ги гръмна гледа дратхар.

НА ТОЗИ СВЯТ НАЙ – ВИСОКА ЛИХВА НОСЯТ СПЕСТЕНИТЕ НЕРВИ


Тема Re: До Надежда!!!нови [re: HAДEЖДA™]  
Авторпипи (Нерегистриран)
Публикувано16.01.06 13:01



Помиярската тема е за това да се гласува най-после, подобно на всички цивилизовани държави, Закон за защита на бездомните животни!
Но за съжаление докато хора като теб, Надежда, наричат неудобните теми помиярски, ще си останем помиярска държава.



Тема Re: До Надежда!!!нови [re: пипи]  
Автор Blake (извънземен)
Публикувано16.01.06 13:36



доколкото разбирам от несвързаните ви плямпания, се оплаквате от това, че парите за бездомните кучета изчезват в нечий джоб... Е, каква е тогава връзката със "защитата на животните"??? Освен това, бездомни животни в такова огромно количество има само в България и сигурно 3-4 страни от 4-тия свят, така че подобен закон няма начин да бъде приет и да работи, най-малкото защото необходимите за целта средства могат да бъдат пренасочени за много по-хуманни дейности (например лечение на тежкоболни деца и т.н.)

Just a genius



Тема До Пипинови [re: пипи]  
Автор VirgoМодератор (Тайпан)
Публикувано16.01.06 13:52



В този форум всеки има право на мнение и мисля, че е цивилизовано да уважаваме правото на всеки.
Гласуването, доколкото виждам, не е задължително, а въпрос на избор. Разбираме ти идеята, да пропагандираш в защита на бездомните животни, но моля те, позволи на някои да имат и различно мнение. Вярвам, че си намерила хора, които да споделят твоето мнение. Обърни внимание на тях

Спрона седмица от мен и успех!



Тема Re: До Пипинови [re: Virgo]  
Авторпипи (Нерегистриран)
Публикувано16.01.06 14:47



Благодаря, и на теб спорна!

Това, че имам единомишленици е хубаво, но ако идеята не се изнесе в обществото за да бъде дискутирана, да се спори и разисква по нея, какъв е смисълът от нея? Да си говорим един на друг колко е чудесна? Хората трябва да узреят за нея. А това включва и да я изнасяш в пространството, да убеждаваш в нея. Честно казано не е много приятно, но смятам че е необходимо.
Хубаво е че казваш:мисля, че е цивилизовано да уважаваме правото на всеки.
(става въпрос за правото на мнемие). Но нека това важи не само за мен, но и моите опоненти.



Тема Re: До Блейк!!!нови [re: Blake]  
Авторпипи (Нерегистриран)
Публикувано16.01.06 14:51



Кое точно е несвързано в моите плямпания и кое точно за пореден път не разбра?



Тема Re: До Блейк!!!нови [re: пипи]  
Автор Blake (извънземен)
Публикувано16.01.06 17:47



не визирах конкретно твой постинг от тази тема, щото си оспамила доста форуми... доколкото се разбира от защитните ВИ реакции, когато някой вземе да ви опонира, веднага изскачате с лафа, че някой взема някакви пари и не върши никаква работа по въпроса с бездомните кучета. Сложи си ръката на сърцето, И ПРИЗНАЙ, ЧЕ Е ТАКА!!! Нали, а сега ми кажи какво общо имат правата на бездомните кучета с корупционната практика в една (най-общо казано) фирма. И каква е логиката двете неща да се отъждествяват???

Както вече споменах, бездомните животни (предимно кучета, защото най-вероятно са 95% от бездомните животни в България) са ужасяващо много, за да може бедна държава като нашата да вземе адекватни мерки за запазване на правата им. Вместо това много по-добре е средствата, които ще се изразходват за хрантутене на абсолютно безполезни същества с цел запазване на правата им (?!?), да се използват за спасяване на невинни детски животи, за да се намалят до мунимум явления като Българската Коледа (не че съм против, дори и аз участвах няколко пъти, но си мисля, че не е този начина да се спасят тези деца).

Мисля, че се изразих достатъчно ясно, сега разбираш ли ме? Ако отговорът е НЕ, моля, не ми пиши повече.

Just a genius




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.