Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:47 24.06.24 
Мнения
   >> Вашето мнение
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | >> (покажи всички)
Тема Още за тенията!нови [re: пипи]  
Авторпипи (Нерегистриран)
Публикувано07.10.05 12:15



Повече инфо и схеми можете да видите тук: http://bgvet.dir.bg/science/clinic/pardis/echinococcosis.html#Life%20Cycle

За повтарячите /особено Блейк и стойчо/ обръщам внимание: да се прочете няколко пъти частта относно първоизточника!!! и хигиената !!!



Тема Re: До всички обадили се в Екоравновесие!!!нови [re: пипи]  
АвторSt. Sergeant MM (Нерегистриран)
Публикувано07.10.05 12:51



E az obicham kucheta, imam 3, posledniq tip kojto mi opqvashe neshto za tova kak trqbva da si dyrja kuchetata, i osobeno sled kato ritna ednoto koeto se opita da mu podushi obuvkata svyrshi s 3 izbiti zyba. Da toi beshe mnogo naperen, izvika policiq, kakva iznenada, pihme po edno kafe s kolegite i obsydihme nqkoi idioti Da, az sym prost i agresiven, no za smetka na tova sym qk, i stiga da resha moga da pravq kakvoto si poiskam sys sredno statisticheskiq Bylgarin kogato se opita da posegne na men i na sobstvenosta mi, tova mi pravo e obezpecheno v konstituciqta na Bylgariq, ako ste nedovolni, pravete podpiski za promqna v zakona, konstituciqta, nakazatelniq kodeks, abe baq promeni trqbva da se napravqt. A posledniq kojto hvanah da se "samorazpravq" s bezdomno kuche pred bloka mi svyrshi dosta po-zle. Kakto znaete jivotnite sa zashtiteni ot bylgarskiq zakon, drug e vyprosa che sa malko horata koito se zanimavat da otstoqvat pravata im, za shtastie ima i takiva(osobeno kolegite koito sa po "kucheshkite" otrqdi, gledaite da ne popadnete na nqkoi ot tqh). Ot druga strana sym dlyjen da sydejstvam na kucheshkite organizacii, no dosega ne mi se e nalagalo Loshoto e che povecheto v kvartala veche znaqt za men i e pochti nevyzmojno da gi hvana v stypka, no ima i nqkoi nebrejni koito si mislqt che mogat da pravqt kakvoto si poiskat. Znam che sym kapka v moreto, no pone za moq kvartal sym osiguril spokojstvie na bezdomnite kucheta i na domashnite jivotni kato cqlo, nqma da spomenavam imena, ako ste mi sysedi vi e qsno za kakvo stava duma, ako ne ste...vse taq.



Тема Re: Само да те попитам -нови [re: DeeplnsideYou]  
АвторKъдe e мяcтoтo (Нерегистриран)
Публикувано07.10.05 16:26



Глупако! И на теб не ти е мястото в блок, нито пък градът е естествената ти среда (нека ти го обясни маймуната, от която произхождаш), обаче си седнал да умуваш къде е мястото на другите. Живей и не пречи на другите да живеят, глупако!



Тема Re: До всички обадили се в Екоравновесие!!!нови [re: St. Sergeant MM]  
АвторMr. Been (Нерегистриран)
Публикувано07.10.05 17:02



Ей, Sergeant MM, кажи в кой квартал на София си (предполагам), че да си дадем и ние заявката за защита на бездомните кучета в нашия!!! Че то такъв як, прост и агресивен защитник (полицай - предполагам) ни липсва в района!!!

Дай някакви координати за контакт, защото освен от мнението ти, се възхитих и от великолепния стил и особено от латиницата ти!!!



Тема Re: До всички обадили се в Екоравновесие!!!нови [re: Mr. Been]  
Авторпипи (Нерегистриран)
Публикувано07.10.05 17:28



Прочети писанията на Блейк, впрочем той е твоята порода, там можеш да се възхитиш и на епитети, и на стил, и на прекрасна кирилица /ако това ти е проблемът/.

Ето малка представителна извадка:
отваряй си устата да ти серем бързо, мухльо
на тебе определено трябва да ти се забрани да живее, така си мисля аз вече...
дееба и тъпата патица!!!


Като бонус можеш да прочетеш простотиите на стой4о.



Тема Re: До ММ [re: St. Sergeant MM]  
Авторпипи (Нерегистриран)
Публикувано07.10.05 17:30







Тема Re: До всички обадили се в Екоравновесие!!! [re: St. Sergeant MM]  
Авторstoy4o (Нерегистриран)
Публикувано07.10.05 17:32



цял живот с фуражка да ходиш,
да те сочат на всякаде с пръст,
гаден ушев да те наричат,
да си правят с тебе ташак!




Тема Re: До всички обадили се в Екоравновесие!!! [re: пипи]  
Автор Blake (извънземен)
Публикувано07.10.05 17:46



сори, ама на такива като вас трябва да се говори по такъв начин, щото определено не сте в добро душевно здраве... повече не смятам да се занимавам с индивиди според чиято тяхната логика най-лесния начин да се справим с глобалното замърсяване е да спрем да дишаме... похвално!!!

а на "полицайчето" ще му кажа, че ако случайно реши на мене да ми се прави на мъжленце по подобен начин, ще му стъжня живота ужасяващо, и "колегите" му няма да го спасят... ако е полицай изобщо де... щото май е поредния мухльо-комплексар, който е решил да си избива комплексите на гърба на съвестните граждани...

Just a genius



Тема Re: До всички обадили се в Екоравновесие!!! [re: stoy4o]  
АвторCтapши (Нерегистриран)
Публикувано07.10.05 19:20



Абе с тебе Blake можем доста да спорим, както и ти можеш да ми се правиш на мъж и да говориш каквото си поискаш, така и аз, естествено че аз може и да не съм такъв за какъвто се представям, както и ти може да си някой дребен мухлю изкокорен пред компютъра. Но нека приемем че всеки е този за когото се представя.Спора може да е безкраен, но повярвай ми, трудно е да стъжниш живота на някой, както казах аз упражнявам закона, нямам право да бия хората по улиците, но ти нямаш право да нараняваш животни. По принцип за подобно провинение не мога да те арестувам а само да ти напиша акт, но повечето хора си мислят че е тяхно рожденно право да бият(убиват) животни, започват да се правят на интерестни, а това е една голяма грешка. Като служител на реда имам право на място да арестувам и да стъжня живота на всеки някакъв начин се опита да възпрепятства дейноста на мен, като служител на реда. Друг е въпроса ако имаш близък роднина на висш пост в министерството на вътрешните работи, или стредният ти годишен доход е над 50 000лв. Тогава можеш да стъжниш моя живот стига да искаш дори и след като съм действал правомерно и в съотсвествие със закона. Както и да е, не вярвам да влизаш в някоя от тези категории, така че...



Тема Re: До всички обадили се в Екоравновесие!!! [re: Cтapши]  
Автор Blake (извънземен)
Публикувано10.10.05 09:17



а като говорим за закони, я отвори книжките със законите, и погледни как се разхождат домашни животни, в частност кучета... искам да те уверя, че ако си разхождаш кучетата на каишка и с намордник, никой няма да посегне да ги рита... но като видя насреща си жизнерадостно подтичващ доберман или овчарка, първата ми мисъл е да се кача до в къщи и да взема пищова... аналогично за бездомните кучета...

а относно това кой в коя категория влиза, не бързай да си правиш прибързани изводи... най-малкото защото дори и да не влизам в посочените от теб категории, имам много добри познати, дето влизат и в по-горните категории даже, част от които ми дължат лични услуги и няма да ми откажат удоволствие като това да смажат някой отворко...

Just a genius




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.