Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:53 25.06.24 
Мнения
   >> Вашето мнение
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | >> (покажи всички)
Тема Re: Само да те попитам -нови [re: DeeplnsideYou]  
АвторTTTT (Нерегистриран)
Публикувано03.08.05 19:39



Точно така - като си купувах жилището, това беше една
малка и доста тиха улица и изобщо нямах представа, че
ще стане булевард.
Хубаво - със съседа с чалгата може и да се разбера.
Как обаче да се разбера с бебето на другия съсед,
което се "дере" денонощно.
Изобщо, може много неща да ни дразнят, но това не
означава, че трябва да се разправяме с дразнителите по
най-радикалния начин, който ни хрумне. Най-малкото,
защото сигурно и ние дразним околните с много неща.
Колкото до естествената среда на кучетата - мястото на
кучето, което от хилядолетия е опитомено от човека и
е негов спътник, е именно близо до човека, така както
мястото да дивите животни е в гората. Ако имаш нещо
против, че кучетата са между нас, сърди се на пра-пра-
пра-........... дядо си. Или предлагаш животинският вид
куче да се изтреби напълно?



Тема Re: Само да те попитам -нови [re: TTTTT]  
Автор V E H T (запознат)
Публикувано03.08.05 20:05



Ха?!?Ми обади се в кайто и да е РЦЗ/Районен Център по Здравеопазване/-там ще получиш информация.
А ако си толкова "загрижен" обиколи коремните и детски хирургии!

Добре вързаният пациент- няма нужда от упойка!


Тема Re: Само да те попитам -нови [re: TTTTT]  
Автор V E H T (запознат)
Публикувано03.08.05 22:21



И ако още имаш някакви съмнения-влез в "медицинска".Там пише поредната жена нахапана от бездомни кучета!

Добре вързаният пациент- няма нужда от упойка!


Тема Re: Само да те попитам -нови [re: TTTT]  
Автор Blake (извънземен)
Публикувано04.08.05 09:09



Айде да не бъркаме понятията, ако обичаш - последното определение, което подхожда на бездомните кучета, е "питомни"... А като трябва да са близко до хората - да си ги вземат в къщи, аз куче не искам и не съм искал да си опитомявам...

Just a genius



Тема Re: Само да те попитам -нови [re: TTTT]  
Автор DeeplnsideYou (и танцувааам...)
Публикувано04.08.05 09:44



не ми слагай думи в устата
не си фантазирай какво искам и какво не
не споменавай котки, или домашни кучета, или животинския вид като цяло.
гледала съм повече животни (и нямам предвид селскостопански ) отколкото твоя деформиран помиярозащитен мозък може да си представи. ама съм си ги гледала вкъщи и на никого не са пречили, никой никога не се е оплакал от мой домашен любимец, и до ден днешен е така.

а това, че приравняваш плачещото бебе до виещите помияри е достатъчно основание да си теглиш булета. ти си много болна, а може да е и от годинките - тихата улица сега булевард показва че не са ти малко - прекарани без човешка (вкл.бебешка) ласка, а сред кучешка любов...тъжно, мдааам....



Тема Re: Само да те попитам -нови [re: TTTTT]  
Автор Oлer Ивaнoв® (Приятел™)
Публикувано05.08.05 18:15



А ще платиш ли разходите?
НСИ може да ти извади такива данни, но справката е платена. Ако намеря безплатна, ще ти я пратя. Ако държиш на наистина официална- поеми разходите.

Аре със здраве!


Тема Re: Само да те попитам -нови [re: V E H T]  
АвторDesert_Ant (Нерегистриран)
Публикувано09.08.05 00:49



Баси, вече окончателно реших! Ще се махам от България. С такива селяни като вас няма да се оправим никога. Кучетата му били виновни! ЕЙ ТЪПАКООООО ТИ СИ ПО-ГОЛЯМ ПОМИЯР от всички кучрта в София взети заедно! Знаеш ли, колко пъти на мен ми идвало да фана калашника и да изтребя всички такива нещастници като тебе.
Никой никога не ти е давал право да отнемаш живот, а ако смяташ, че твоя живот е по-ценен от кучешки - лъжеш се! Колкото ти имаш право да живееш толкова има право и всяко едно същество на тая планета. И ако си малко по умен ще се сетиш, с избиването на кучета проблема няма да се реши...най добре си тегли куршума сам - гарантирам ще спиш спокойно!
Гледал съм 3 кучета (непородисти) в нас едно след друго. Никога не съм удрял илично куче, но и никога не ме е хапало или нападало такова!!! Я се замисли в кой е проблема.

П.С. И аз вечер не мога да спя, защото:
1. Пречи ми лщтата чалга на сяляндурите
2. Тревожа се от мисълта, че съществуват хора като теб
3. Ужасявам се колко тъпи стават българите
4. Не мога да намеря атмона бомба да я пусна над родината и да реша проблема със съня ня всички нас !!!!!!





Аре пийс....



Тема Re: Само да те попитам - [re: Oлer Ивaнoв®]  
АвторDesert_Ant (Нерегистриран)
Публикувано09.08.05 00:52



Кучета кучета...леле мале!

Я виж вестника бе умник. Не знам си кой се напил и прегазил незнам си колко си деца, оня заклал тоя щото му било скучно. Тоя застрелял нашия, щото бил от лошите....

Колко са жертвите на човешката простотия и злоба дневно... кучета - голям проблем, като ги избием ще спасим България!!!



Тема Re: Бездомни кучета - Екоравновесие(екс Зоомилосърдие) [re: DeeplnsideYou]  
АвторDesert_Ant (Нерегистриран)
Публикувано09.08.05 00:58



Вече съм спокоен...ядосъ ма ве! Недей бара кучетата и те душа носят...



Тема Re: Само да те попитам - [re: Desert_Ant]  
Автор V E H T (запознат)
Публикувано09.08.05 01:07



Това в отговор на моя постинг ли беше?Май да!
Наистина имаш право да се ужясяваш!!!
ИДИ ПРЕД ОГЛЕДАЛОТО-ГЛЕДАЙ СЕ И СЕ УЖАСЯВАЙ!!!

Добре вързаният пациент- няма нужда от упойка!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.