Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:08 24.06.24 
Мнения
   >> Вашето мнение
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | >> (покажи всички)
Тема Re: Ами явно в тази част:нови [re: Blake]  
АвторA! (Нерегистриран)
Публикувано07.04.06 16:23



А ти може би вече оттам пишеш?!



Тема Re: Ами явно в тази част:нови [re: A!]  
Автор Blake (извънземен)
Публикувано07.04.06 16:49



ами не, слава богу не страдам от малоумие и идиотизъм като някои други...

Just a genius



Тема Re: Ами явно в тази част:нови [re: A!]  
Автор...... (Нерегистриран)
Публикувано07.04.06 16:59



Сега, като гледам,
пуснали са го под гаранция
и трябва да му уредим
един неаполитански мастиф,
след това - един санбернар,
накрая - един ротвайлер
и ще е готов кучелюбец



Тема Re: Ами явно в тази част:нови [re: Blake]  
Авторpopo (Нерегистриран)
Публикувано07.04.06 18:17



Не, само дето от години водиш тези спорове /по твои собствени думи/. Явно доста си изтрещял...



Тема Re: Ами явно в тази част:нови [re: popo]  
АвторA! (Нерегистриран)
Публикувано09.04.06 23:28



А и явно е доста тъп - обясняват му от години, ама не разбирал .... ми то не може всички да сме умни. То ако в скапаната ни държава имаше по-малко идиоти като тоя дето вместо да си изливат злобата в/у беззащитни създания се вълнуваха от далеч по-наболели социални и икономически проблеми, щяхме да сме 100 пъти по-добре!



Тема Re: Ами явно в тази част:нови [re: A!]  
Автор Blake (извънземен)
Публикувано10.04.06 01:56



виж ся. нямам намерение отново да влизам в спор с радиоточки - просто няма смисъл... А и ако не сте разбрали още - злобата въобще не ми е присъща, виж, при вас направо струи (справка - няколко мнения по-нагоре, в стихотворна форма даже)... Колкото до наболелите социални и икономически проблеми - и да се вълнувам - все тая - нищо не зависи от мен или от теб...

Just a genius



Тема Re: Ами явно в тази част:нови [re: Blake]  
АвторA! (Нерегистриран)
Публикувано10.04.06 11:00



Да супер! Точно така! Нищо не зависи от никого! Все някой друг трябва да ни оправя! Това ми е другата любима българска черта! И на мен не ми се спори, особено след като ти така или иначе си от този тип хора!



Тема Re: Ами явно в тази част:нови [re: A!]  
Автор Blake (извънземен)
Публикувано10.04.06 12:01



А кво трябва да направя бе готин? Да отида да застрелям Гея Станишев или оня рязания-намазания ли? Как ги виждаш ти оправянките, да запитам аз?

Just a genius



Тема Re: Ами явно в тази част:нови [re: Blake]  
Авторpopo (Нерегистриран)
Публикувано10.04.06 12:43



Няма смисъл, няма смисъл, ама си захапал темата като куче намерен кокал!



Тема Re: Ами явно в тази част:нови [re: Blake]  
Авторkandinsky (Нерегистриран)
Публикувано20.04.06 03:15



Много интересна дискусия!
В тази връзка,бих бил много благодарен,ако някой ми сподели по какъв начин бих могъл да се отърва(физически и окончателно) от няколко"диви кучета"!
Моля-само практични съвети!От къде мога да взема отрова,как да приготвя примамката и т. н.
Предварително благодаря на всички добри хора!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.