Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:44 17.05.24 
Мнения
   >> Вашето мнение
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема A Вашето мнение?нови  
АвторHeпoзнaтa (Нерегистриран)
Публикувано20.07.05 10:20



Сюжета:

-" Имам спешна работа в провинцията" - ми казва един ден
-"Ок, разбирам. "
ма и аз колко съм разбрана...

Поради някаква за Него "неразбрана" причина, отивам да го видя във въпросната провинция.
Забелязвам си го нашия седнал на бара, пие си питието с някакво невръстно девойче...

Искам да уточня че със сигурност не е заминал заради нея, заминава с приятели за да купонясват.

Как да се справя с недоверието, което изпитвам сега и случката достатъчно основателна ли е, за да се чуствам несигурна?



Тема Re: A Вашето мнение? [re: Heпoзнaтa]  
Автор Blake (извънземен)
Публикувано20.07.05 10:56



А ти уточни ли последно дали е спешна работа в провинцията или заминава с приятели за да купонясват?

Както и да е, очевидно не сте един за друг, най-малкото щото той купонясва с приятели в провинцията БЕЗ теб, а ти ходиш и го следиш...

Just a genius



Тема Re: A Вашето мнение?нови [re: Heпoзнaтa]  
АвторДвe cлeди (Нерегистриран)
Публикувано20.07.05 21:56



Всеки има нужда да купоняса само с приятели,ама при него май е по-честичко,щом си тръгнала да го следиш......Прецени си какво е отношението му към теб-ако е добро не се занимавай с глупости да го следиш и да се съмняваш,ще се изядеш и нито ще промениш нещо,нито ще си щастлива.



Тема Re: A Вашето мнение?нови [re: Двe cлeди]  
АвторHeпoзнaтa (Нерегистриран)
Публикувано21.07.05 11:03



Даа, факт е, че никой няма полза от тва следене. Ако се дебнеме, ще се хванеме, така е. Ама по-скоро се питам, добре де ако не бях отишла, как щеше да завърши вечерта му? Сам ли щеше да си легне? Пък сме и гаджета отскоро, някъде месец. Нали сега се предполага, че ни е най-сладко като сме двамата?



Тема Re: A Вашето мнение?нови [re: Heпoзнaтa]  
Автор Blake (извънземен)
Публикувано21.07.05 11:22



не че нещо, ама направо ме хвърли в оркестъра - от месец сте гаджета и вече го следиш??? горкия човечец...

Just a genius



Тема Re: A Вашето мнение?нови [re: Blake]  
Автор damajankova ()
Публикувано21.07.05 13:31



ми кат не му вервам

Don't worry, be happy:)


Тема Re: A Вашето мнение?нови [re: Heпoзнaтa]  
АвторДвe cлeди (Нерегистриран)
Публикувано21.07.05 14:10



Тебе какво те накара да го проследиш?Дал ли ти е досега повод да си мислиш такива неща?
Нищо,че сте от месец заедно,ако непрекъснато го подозираш и следиш,той сигурно се задушава и затова изчезва с приятели...а пък ако редовно те послъгва-знаеш как ще завършват вечерите му



Тема Re: A Вашето мнение?нови [re: Двe cлeди]  
АвторHeпoзнaтa (Нерегистриран)
Публикувано21.07.05 14:46



не, аз случайно разбрах че не е по работа неговото пътуване...
приятелят му ми вдигна неговия тел и ми каза... уж без да иска, знам ли...
за това отидох.
не мисля че ме лъже редовно



Тема Re: A Вашето мнение?нови [re: Heпoзнaтa]  
АвторДвe cлeди (Нерегистриран)
Публикувано21.07.05 15:09



Егати приятеля...маи не те харесва нещо.......
Твоя човек какво обяснение ти даде?



Тема Re: A Вашето мнение?нови [re: Двe cлeди]  
АвторHeпoзнaтa (Нерегистриран)
Публикувано21.07.05 15:19



Бе каза че е искал да види офф ...как ще се чуства без мен... и дали ще му липсвам и тн. Ама то тва кво значение има, то обяснения колкото искаш...
Въпроса е от тук нататък?
Като ме излъжеш веднъж, после ......
Колкото и да искам да вярвам, е трудно е! баси......




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.