Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:51 05.05.24 
Мнения
   >> Вашето мнение
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Eurorest - 14 безплатни нощувки в 1000 хотеланови  
Автор Kibama (непознат )
Публикувано05.07.05 10:37



Какво Ви е мнението за Акцията на Evrorest: Достатъчно е да пратиш 1 e-mail на 7 твои познати, и веднага ще ти бъде признат хотелски чек Eurorest за 14 безплатни нощувки в 1000 хотела в 15 държави от Европа.


Аз съм сред печелившите, но е малко съмнителна тази работа!
Споделете мнение, ако някой знае нещо повечко!



Тема Re: Eurorest - 14 безплатни нощувки в 1000 хотеланови [re: Kibama]  
Авторйo (Нерегистриран)
Публикувано05.07.05 10:49



всички, които отговорят на този мейл, и без да са пратили и един мейл на приятел, са сред печелившите. с изпращането на мейли на приятели само им помагате да се увеличат спам-мрежата. печалби няма, разбира се!



Тема Re: Eurorest - 14 безплатни нощувки в 1000 хотеланови [re: йo]  
Автор damajankova ()
Публикувано05.07.05 15:45



абе има нещо вярно че нощувките са ти безплатни, ама кво от тва?!
Купи си билетите до там /където и да било/ и щом имаш достатъчно джобни, моят съвет е ЗАМИНАВАЙ:)
+ това, това с меилите не е точно, правят си евтина реклама...
моят шеф получи такъв "подарък", без да е пратил на някого нещо...
така че...
зависи:)

Don't worry, be happy:)


Тема Re: Eurorest - 14 безплатни нощувки в 1000 хотеланови [re: йo]  
Авторпeнka (Нерегистриран)
Публикувано05.07.05 15:55



да и аз съм печеливша, а не пратих на никого; и на мен ми се струва нереално, както и на още една спечелила, с която точно затова си писахме и както казва тя: "май те събират пари за своя ексурзия"; искам да обясня, че трябва да се платят 25 лева за разходи по доставката на чека и останалите каталози, което вече буди съмнения; все пак не се знае, просто трябва да се провери, но това че от теб не се изисква нищо (по-точно може да се пренебрегне) не буди доверие, но нищо не е сигурно, дори и да е съмнително; но откъде са ми взели адреса???



Тема Re: Eurorest - 14 безплатни нощувки в 1000 хотеланови [re: Kibama]  
Автор didata (star akademik)
Публикувано05.07.05 22:28



ако позволите - ще ви обясня как работи системата...
няма лъжа няма измама - има само "недоглеждане" от страна на клиента

та - чековете на юрорест са си напълно редовни и се приемат в изброените хотели. нощувките наистина са безплатни. и тук идва голямото НО:
позвайки чековете, ти спиш безплатно, НО си принуден да платиш пълен или полу-пансион, където умело ти са избивили цената ... пример - хотел в Хърватска - нощувка+закуска+вечеря(HB)=35 евро; БЕЗПЛАТНА eurorest нощувка + задължителен HB (закуска+вечеря)=33 евро. Значи далаверата реално ти е 2 евро/човек/нощ.Все едно самата нощувка струва 2 евра, а останалото било разход за храна...Като от тези издалаверени N-нощи х 2 евро и си приспаднеш 25-те лева дадени за доставката на ваучера, можеш да си направиш сметката има ли смисъл да ползваш Юрорест или не



Тема много си умна ма! [re: didata]  
АвторЛyдaтa Beнeтa (Нерегистриран)
Публикувано06.07.05 00:58



и не се казва "две евра"



Тема Re: Eurorest - 14 безплатни нощувки в 1000 хотеланови [re: didata]  
Автор SoulMate (!черешка бях...)
Публикувано06.07.05 14:33



Нарекли са го "задължителeн целодневен храноден " и са го вплели като неразделим от цялата работа атрибут. Не искаш да ядеш в хотела? Няма проблем, недей, но се плаща! ПФУ! Хитреци и глупаци колкото искаш!

Възнамерявам да живея вечно...и засега успявам


Тема Re: Eurorest - 14 безплатни нощувки в 1000 хотеланови [re: didata]  
Авторпeнka (Нерегистриран)
Публикувано06.07.05 15:55



благодаря ти, че разясни; сега е ясно къде е уловката и край на чуденето; обаче коварно са го измислили, не може да се отрече; а ти откъде го знаеш това, да не би да си пробвала (съмнявам се) или си обвързана по някакъв начин с фирмата?



Тема Re: Eurorest - 14 безплатни нощувки в 1000 хотеланови [re: пeнka]  
Автор didata (star akademik)
Публикувано06.07.05 17:12



преди месец-дава и мен ме бяха "избрали" и аз се поразрових за да се осведомя преди да се набутам. първо мислех че цялата работа е фалшива, но като звъннах на няколко хотела в различни страни разбрах че е действителна оферта; след това обаче сравних цените които хотела ми дават без Юрорест и тогава разгледах подробно в интернет хотелските условия и забелязах термина "задължителен храноден" който СоулМейт отбеляза.



Тема Re: Eurorest - 14 безплатни нощувки в 1000 хотеланови [re: didata]  
Авторпиceтo (Нерегистриран)
Публикувано10.07.05 01:14



наистина си права,а искам да ти кажа че и аз като влязох в сайта им и ми направи впечатление за тази храна че трябва да се доплаща.А толкова се зарадвах и зарибих,с приятели тъкмо се чудехме къде да ходим на море.Жалко




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.