Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:19 16.04.24 
Мнения
   >> Вашето мнение
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема настраха ли се КАФФЕнови  
Автор cchery ()
Публикувано20.05.05 16:58



Пак се доказахме пред света като таланти. Не може да отидеш на този толкова престижен конкурс, и то на юбилейното му издание с толкова слаба песен. Това беше най-слабата бесен на целия полу-финал.

изобщо не бях за КАФФЕ и се надявах да отпаднат, независимо, че съм българка - конкурсът е за песен, а не за нации. Очевидно е че се класират песни на фолклорна основа, раздвижени и от национални танци.

Отделна тема е въпроса, че в България не се намери човек, който да напише такава песен- всичките, които се съзтезаваха бяхо слаби.

А КАФФЕ на какво се надяваха с тази суицидна песен, не знам. Трябва да се пролери из сводките на украинската полиция за смъртни случаи, следствие на българската песен.



Тема Re: настраха ли се КАФФЕнови [re: cchery]  
Автор nikol78 (мама на София)
Публикувано20.05.05 17:32



Насраха се и го размазаха после .........



Тема да насраха се!нови [re: cchery]  
АвторLudata (Нерегистриран)
Публикувано20.05.05 19:49



Аз се чудя какви са тези неща!? Трябва да се осъди цялата БНТ!
АМА ЦЯЛАТА! А ръководителката и да се показва как седи зад решетките по букварите на малките деца, за да се набие физионмомията на корумпирана личност!
НЕ че Слави И СОФИ маринова трбваше да отидат, прото КАФФЕ беше набутана.
Аз предлагам всеки когато ходи на концерт и там случайно се мерне Каффе да го замярят с яйца и домати!



Тема Re: да насраха се!нови [re: Ludata]  
Автор nikol78 (мама на София)
Публикувано20.05.05 21:20



Да не говорим, че БНТ представи нова държава - "Босна и ХерцОгОвина". Това не е кабеларка бе хораааааа, стегнете се



Тема това е най малкия проблем!нови [re: nikol78]  
АвторЛyдaтa вeнeтa oт Биr (Нерегистриран)
Публикувано22.05.05 07:41



чудя се защо не избраха наистина да участва някой Хит!
Когато бях на гости на кака пенка и кака блага в северна германия 2004 точно когато беше излезнала "луната спи", всички много и се кефиха и даже я пускаха на немски купони и немците масово искаха да си я запишат!
Ето такава песен трябваше да участва. Хитови компоситори - имаше.
а те нарочно срешу пари де пратиха каффе, защото дори и да не спечели песента им се върти в цяла европа - с цел да се популяризира. Логично е тогава взеко едно излъчване да им носи $$.
Ебах ти и селския номер! Според мен Слави трифонов тряйбва да съди Телевизиата!



Тема осирането в БГ е масовонови [re: cchery]  
Авторaxa (Нерегистриран)
Публикувано22.05.05 18:36



и на всички етажи на социално-обществения живот и вонята, която се носи, е отвратителна



Тема Я накой ходил ли е да ги посрещненови [re: axa]  
АвторKлoнинr (Нерегистриран)
Публикувано23.05.05 10:07



с Бурни овации например?



Тема Re: настраха ли се КАФФЕнови [re: cchery]  
Автор||| (Нерегистриран)
Публикувано23.05.05 10:19



Като чух каква отвратителна песен спечели Евровизия, Каффе са направо таланти на фона й. Поне пред Европа не се представихме като страна на зурли и маанета. То е чест да не спечелиш награда на такъв кич чалга-конкурс и Каффе просто трябва да са горди, че не са се състезавали на финала.



Тема Re: настраха ли се КАФФЕнови [re: cchery]  
Автор||| (Нерегистриран)
Публикувано23.05.05 10:22



Ако някой реши, че тази Елена Папаризу, спечелила конкурса на Евровизия има талант, то наш Азис е направо гений. Трябваше него да изпратят, той наистина щеше да обере точките на всички.



Тема Re: настраха ли се КАФФЕнови [re: |||]  
АвторBяpa oт Гyлянци (Нерегистриран)
Публикувано23.05.05 21:36



ами на мен ми хареса. не знам ти защо мислиш че е отвратителна!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.