Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:12 25.05.24 
Мнения
   >> Вашето мнение
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Не мислите ли,че е дразнещо някакви миячи на чиниинови  
Автортyзeмeц (Нерегистриран)
Публикувано13.03.05 20:10



...да държат топ-темата в тоя клуб?



Тема Re: Не мислите ли,че е дразнещо някакви миячи на чиниинови [re: тyзeмeц]  
Автор минaвaщ (nobody)
Публикувано13.03.05 20:37



Не по-дразнещо от това, да се наричат емигрантите "Миячи на чинии".



Тема Re: Не мислите ли,че е дразнещо някакви миячи на чнови [re: минaвaщ]  
Автор METHOD (логистик)
Публикувано14.03.05 10:31



А какво работят емигрантите по принцип?
Ген сеци на ООН-ето?

Пролетарии всех стран соединяйтесь!


Тема Re: Не мислите ли,че е дразнещо някакви миячи на чиниинови [re: тyзeмeц]  
Автор didata (nova)
Публикувано14.03.05 11:32



влез им в положение. тук си изливат "интелектуалната енергия" така да се каже. ти представяш ли си да си на чуждо място, да се потиш от физически труд и да общуваш само с чистачи и товарачи (от вакарел). интернетът им е като един светъл остров на горките хорица



Тема Re: Не мислите ли,че е дразнещо някакви миячи на чиниинови [re: didata]  
Авторlena (Нерегистриран)
Публикувано14.03.05 15:55



Za sagalenie i na mnogo tuzemci /osobeno ot selata i po-malkite gradove/ obshtuvaneto tuk e edinstvenniqt svetal ostrov!!!



Тема Не си ме цитирал точно.Бях написал"миячи на чинии"нови [re: минaвaщ]  
Автортyзeмeц (Нерегистриран)
Публикувано14.03.05 18:03



...с малко "м". Виждаш ли как стават грешките?



Тема За инт.енергия и самотатанови [re: didata]  
АвторAзимoв (Нерегистриран)
Публикувано29.03.05 16:29



Самота...Знам го от опит. Това най-много ми тежеше, докато живеех ТАМ. Сам си като куче. Каза ми го един от емигрантите, който живееше от трийсет години. Не знам защо използва точно това сравнение. Но ги разбирам. Всеки има нужда да сподели нещо, но не и с хора, които няма да го разберат, защото са ужасно различни от теб. Колкото и да се напъват да ти се усмихват. Ти си им чужд. След време осъзнаваш, че и те на теб. Та нека си "изливат" енергията хората.



Тема Re: За инт.енергия и самотатанови [re: Aзимoв]  
Автор didata (nova)
Публикувано03.04.05 00:52



razbira se, ok! samota-samota, tolkova li e unizitelno da si go priznaiat?

no da pluiat po bulgaria samo za da ubediat samite sebe si 4e ne sa ne6tastnitzi, si e 4ista proba komplexar6tina.... sa4uvstvam im vsu6tnost...obi4am da sa4ustvam uniziava6to



Тема Re: Не мислите ли,че е дразнещо някакви миячи на чнови [re: METHOD]  
Авторemigrant (Нерегистриран)
Публикувано09.04.05 18:57



ami Maria Curie fellow-2000 euro na mesec -tax free, a ti kakvo raboti6 v bg?prezident?zaplata-dali vzema6 500lv. a?a?a?
mnogo ste jalki kato slagate xorata pod ob6t znamenatel...ot takiva kato vas izbqgaxme..



Тема Re: Не мислите ли,че е дразнещо някакви миячи на чнови [re: emigrant]  
Авторcpaмyвaщ ce (Нерегистриран)
Публикувано09.04.05 19:33



И мен ме е срам, че съм българин заради това просто и комплексирано племе. Зарежи ги, няма полза да се занимаваш с тях - за Бай Ганьо винаги ще е по-престижно да работи тук за 200 лева, отколкото на Запад за много повече (Дори и миене на чинии да е). Второто било робство - ами да, човек като е с робска психика и не разсъждава нормално, как няма да се чувства така? Абе всъщност, за Бай Ганьо си важи с пълна сила правилото "Не е важно аз да съм добре, а другият да е зле" - затова и тук не им пречи, че взимат по 200 лева, понеже повечето са така. Докато на запад неговата заплата ще е сред най-ниските в сравнение с другите - ей това злобният и комплексиран българин не може да го преживее.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.