Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:10 20.05.24 
Мнения
   >> Вашето мнение
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема МНЕНИЕ ЗА ПУшАчИТЕ!!!!нови  
АвторMAHEKEH (Нерегистриран)
Публикувано26.03.05 00:00



Пушачите не са ли едни нищо и никакви комплексари,нахални,нагли и невъзпитани които натрапват гадните си навици на всеки и навсякъде.Пропушили,когато били на 14 защото нямало по какъв друг начин да се набият на очи пред обектите си на желани нито можели да испъкнат със спортни успехи или просто нямали достатъчно физически качества да направят приятно впечатление.Така постепенно задърпали цигарите и до ден днешен застават в някое кафе вадят си цигарката с ниско качество,защото е "Виктори" в най-добрия случай и задърпват тежко.плавно и бавно а физиономиите им придобиват такъв вид,че дори и по време на най якия си оргазъм не са били толкова доволни.Е нямам нищо против това някой да си пуши,да гълта дим и да смарди гадно но пък имам против това аз да му го дишам смърдочите или да му тъпча фасовете по градинките.



Тема Re: МНЕНИЕ ЗА ПУшАчИТЕ!!!!нови [re: MAHEKEH]  
Автор nikol78 (мама на София)
Публикувано26.03.05 00:38



Ми не мисля така! Що? И аз не ща да настъпвам лайната на кучетата в градинките или да дишам следата на някой Чавдар, ма никой не ме пита. А какво ти е мнението за тези, дето пият, как се чувстваш по сигурен в кръчмата до трезвен пушач или до пиян непушач, който всеки момент може да ти стовари нещо на главата?
А ти с какви качества направи впечатление на 14 г.?



Тема Re: МНЕНИЕ ЗА ПУшАчИТЕ!!!!нови [re: nikol78]  
Авторнeпyшaч (Нерегистриран)
Публикувано26.03.05 01:15



малий, страхотни доводи вадиш в защита на смърдящите пушачи



Тема Re: МНЕНИЕ ЗА ПУшАчИТЕ!!!!нови [re: нeпyшaч]  
Автор nikol78 (мама на София)
Публикувано26.03.05 17:14



Кажи си и твоето мнение
То човек избира по-малкото зло, не мислиш ли? Има къде къде по-страшни неща да оправяме, ние за пушачите сме се хванали. Да караме подред и техния ред ще дойде





Тема Re: МНЕНИЕ ЗА ПУшАчИТЕ!!!!нови [re: nikol78]  
Автор Ascona83 (бедствие !!!)
Публикувано27.03.05 19:53



Те момчетата са предпочели спинцовката(не греша, знам как се пише спринцовка, тяхното си СПИНцовка, наркоманска, добре скрита), според мен цигарите не пречат на никой, а на всеки който му е неприяно може да напусне въпроснот запушено място!!! Никога мнозинството не се е допитвало до малцинството... за съжаление при нас пупачите са мнозинство, в това число и аз!!! Ще ги спра някой ден но кога ли?!?!

Наведи главата защото прелитам ниско с асконата !!!


Тема имам запитваненови [re: MAHEKEH]  
Автор KakMapa ()
Публикувано28.03.05 06:51



Манекене, ти ли си този, който постна темата за българите в чужбина?
Ако не, сори за намесата.
Ако да, само искам да кажа, че това е доста добър пример за нещо, което никой не може да контролира в Б-я и по-лошото: на никого не му пука :)))
Карай си БМВ-то ако другото не е толкова голям проблем и всичко най-добро.



Тема Re: МНЕНИЕ ЗА ПУшАчИТЕ!!!!нови [re: MAHEKEH]  
Автор Virgo (зодия дева)
Публикувано28.03.05 09:55



Ами и аз имам против да дишам смога сутрин на колите, но никой не ме пита

Ходи по места, където няма пушачи



Тема Re: МНЕНИЕ ЗА ПУшАчИТЕ!!!!нови [re: Virgo]  
Автор(Нерегистриран)
Публикувано28.03.05 17:00



Браво!!!

Вие не разбирате ли, че ако не беше дълго, щеше да е зелено

Когато започнеш да се питаш не пречишли с пушенето си на другите около теб, тогава ще те попита някой друг можеш ли да дишаш смога... Разбираш ли, че планетата, държавата, града, квартала, офиса, улицата, дома не е само твой и сме зависими един от друг?!? Ако не можете да мислите, тогава едно по едно ще ви накарат по-досетливите да започнете да усещате, като ви наказват с глоби, с обществено полезен труд и всякакви други принудителни действия в полза на обществото. На обществото, а не на джунглата!



Тема Re: МНЕНИЕ ЗА ПУшАчИТЕ!!!!нови [re: eв]  
Автор Чepвeнyшka (п(т)ичка)
Публикувано29.03.05 09:05



Така е всичко е като скачени съдове. Но много интересно никой от изказалите се пушачи не е така краен към другите не такива, и всички сме от това същото общество, непостановило до сега, че цигарите са дрога морално и физически разстройваща обществото, за да бъдат гонени като престъпници. Доста от нас пушачите са дори и по-информирани относно вредата, която нанасят първо на себе си и после на вас. И не е въпроса в това да бъдем наказвани с глобите за да се сетим, че ви вредим, а в едно търсене на законова мярка, която да ни подцени като личности спрямо вас по-"хигиеничните". Във всички модерни и напреднали държави, тая законова мярка е само препоръчително поставена, но никъде насилствено не са спирани хората да пушат. Нарича се "личен избор". Още в 20-те години на 20 век обаче има точно обратното течение в обществото - измислят се мощни PR кампании с които жените да бъдат предразпоожени да пушат на обществени места, а не само тайно в кухнята.
Така че не ни съдетете строго и под общ знаменател най-вече, защото на милиметър назад не се давам по интелект, възпитание, чаровност и пълнота като личност - нищо че съм пушачка, от някакви си манекенчета с претенции за лак на ноктите и гъзарски слип с дракон на дюкяна:)))

Човек, който е грешил много, винаги бива умен.


Тема Re: МНЕНИЕ ЗА ПУшАчИТЕ!!!!нови [re: нeпyшaч]  
Авторgabanka (Нерегистриран)
Публикувано29.03.05 16:17



аз лично мисля, че nikol78 наистина е извадила добри доводи в защита на пушачите. мога ли да попитам ти защо не мислиш, че доводите й са добри?
нима изпаренията от автомобил да са по-малко вредни? или кучешките изпаржнения размазани по обувката ми да са приятни?
ако мислиш, че нейните доводи са никакви, то например ето един конкретен въпрос:
кой мърси повече въздуха? аз, която пуша на улицата, или непушач, който кара кола?
сега разбира се това е частен случай. ще кажеш че аз нямам кола, но се возя в автобус:) да така е.
но лично аз за цигарите мисля следното: да, вредни са, но едва ли чак толкова колкот ги изкарват някои хора. алохола да не би да е по-малко вреден? или изпаренията от автомобилите?
единственото непоносимо за мен в цигарите е миризмата им. това е.
иначе всичко е вредно ако се прекалява с него...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.