Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:46 27.04.24 
Мнения
   >> Вашето мнение
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Предложение-Селяните шофиращи в София с винеткинови  
Автор Khan Kardam (танграист)
Публикувано11.04.05 10:44



....така няма да идват с колите си/или поне ще идват по-малко от тях/ и ще намалим трафикът



Тема Re: Предложение-Селяните шофиращи в София с винеткинови [re: Khan Kardam]  
Автор nikol78 (мама на София)
Публикувано11.04.05 11:01



Най-големите селяни са се уредили със софийски номера, та не вярвам това да помогне



Тема Re: Предложение-Селяните шофиращи в София с винеткинови [re: nikol78]  
Автор Khan Kardam (танграист)
Публикувано11.04.05 11:33



по гражданството тогава



Тема Re: Предложение-Селяните шофиращи в София с винеткинови [re: Khan Kardam]  
Автор nikol78 (мама на София)
Публикувано11.04.05 11:58



Сега не е като едно време Отиваш в Общината, казваш един квартал и номер на блок /нищо, че не знаеш къде е/ и ти правят постоянния адрес там
И едно уточнение - повечето от провинцията ходят на работа с градския транспорт, поне моите наблюдения са такива



Тема Re: Предложение-Селяните шофиращи в София с винеткинови [re: nikol78]  
Автор Khan Kardam (танграист)
Публикувано11.04.05 12:20



....абе не знам как е с регистрациите честно казано,но по улиците е пълно с каскети в коли с ПРОВИНЦИАЛНИ РЕГИСТРАЦИИ..........



Тема Re: Предложение-Селяните шофиращи в София с винеткинови [re: Khan Kardam]  
Автор nikol78 (мама на София)
Публикувано11.04.05 13:29



И нашата е с провинциален номер, щото я писахме на инвалид , но пък нямам нищо общо с въпросния град
Хм, но пък не можеш да си представиш какъв купон да караш такава кола по софийските улици
Само двамата ли ще си говорим



Тема Re: Предложение-Селяните шофиращи в София с винеткинови [re: nikol78]  
Авторccc (Нерегистриран)
Публикувано11.04.05 17:31



селяните ли ви интересуват повече или трафика



Тема Re: Предложение-Селяните шофиращи в София с винеткинови [re: ccc]  
Автор nikol78 (мама на София)
Публикувано11.04.05 17:44



Ами аз съм си селянка Пък те едни любопитниииии, всичко ме интересува



Тема Re: Предложение-Селяните шофиращи в София с винеткинови [re: nikol78]  
Авторjane (Нерегистриран)
Публикувано13.04.05 22:10



da ne ste samo dvamata - da se vkliu4a i az :)
taka kato vi slu6am ne znam koi e po-goliam selianin - tozi deto go e sram da ima ne6to ob6to s niakoi grad v provinciata ili tozi deto uj e mnogo otvoren a mu se svijdat 1000 lv za mito, ama 6tom e za dalavera moje i da e s provicialen nomer :) golemi otvorkovci ste beeeee - grajdaniiiii :)
p.s. da poyasnia - az sam ot Sofia, no ne haresvam takiva kompleksari - ot Iskaro po-dalboko nema ot Vito6a po visoko nema. Do tam li vi stiga mirogleda be hora? Idi pojivei malko v 4uvbina 6te te pitam posle kakvo e Sofia kakvo e provincia - razlika niama :)



Тема Re: Предложение-Селяните шофиращи в София с винеткинови [re: jane]  
Автор nikol78 (мама на София)
Публикувано13.04.05 22:29



Теб какво? Да не те е страх да се регистрираш?
Не ме е срам, че имам нещо общо с провинцията, редовно пиша в клуба на моя град
А за колата, далавераджии са тези, които дават 20 лв. на инвалид и се възползват. При нас става дума за родител на мъжа ми, не виждам нищо лошо, колата го обслужва, когато и където има нужда




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.