Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:08 29.06.24 
Мнения
   >> Вашето мнение
*Кратък преглед

Тема Аман от ТиВи погребения!!!нови  
Автор Чepвeнyшka (п(т)ичка)
Публикувано07.04.05 08:08



Първо Емил Димитров, или Папата вече се объках, че ни занимават с кончината му вече месец, сега пък принц Рение - добре бе, стига толкова, мир на праха им!
Хайде малко спокойствие ако може, щото покрай папината кончина започнах да долавям некрогеронтопозивни. Просто искам като седна вечер да гледам телевизор, да виждам красиви неща - комбайни как жънат, манекенки как четът книги, поп как освещава офис, земеделци как разсипват продукция на шосе, и футбол, и секс. Стига старци, ковчези, падре импотенто, калимяфки, живи да сте, искам да се нахраня на спокойствие!!!

Човек, който е грешил много, винаги бива умен.


Тема Re: Аман от ТиВи погребения!!!нови [re: Чepвeнyшka]  
АвторaнтиTB (Нерегистриран)
Публикувано07.04.05 08:31



аз що не гледам ТВ и не слушам радио



Тема Re: Аман от ТиВи погребения!!!нови [re: aнтиTB]  
Автор Чepвeнyшka (п(т)ичка)
Публикувано07.04.05 08:54



ами а де - що?

Човек, който е грешил много, винаги бива умен.


Тема Re: Аман от ТиВи погребения!!!нови [re: Чepвeнyшka]  
Автор METHOD (логистик)
Публикувано07.04.05 15:26



Абе Червенушке, не ти ли е пределно ясно, че така се отклонява вниманието на масите от истински важните неща като цената на еди кво си например?

Пролетарии всех стран соединяйтесь!

Редактирано от METHOD на 07.04.05 15:27.



Тема Re: Аман от ТиВи погребения!!!нови [re: METHOD]  
Автор Чepвeнyшka (п(т)ичка)
Публикувано07.04.05 17:57



Сичко ми е ясно бате. И аз кат тебе бате Ленин - От всички изкуства за мен най-важно киното Ма вечер на село, докат ни е писнало да цедим извара по цял ден и да доим кравите или да копаме картофи искаме бири и оркестъра да свирииииии

Човек, който е грешил много, винаги бива умен.


Тема Re: Аман от ТиВи погребения!!!нови [re: Чepвeнyшka]  
Автор tililei (непроминентен)
Публикувано08.04.05 01:53



Телевизия телевизия.Хората я гледат защото е 24 картинки в секунда и така могат да си спестят изискванията към ума, които биха възникнали ако имаха пред себе си 24 снимки от медийно събитие. Донякъде и помага на човека да се чувства част от технологичния прогрес, като се ползва от нуждите му само наистина, но и като се идентифицира с принадлежността към вида, който притежава способността да създаде нещо толкова сложно като телевизора.

Страхът води до анархия, защото инстинктът дискриминира моралните прегради пред деструктивното.


Тема Катарзис:)))нови [re: tililei]  
Автор Чepвeнyшka (п(т)ичка)
Публикувано08.04.05 22:27



Млади момко, словестния буламач в невинна възраст води до душевна язва Както знаем язвата боли и ние искрено се надяваме да стане чудо да избегнете този физиокатаклизъм, използвайки едно просто оръжие - забавлявайте се!!! Няма нищо по-тъжно от това да ти оперират простата и от 17 годишни пенсионери

Човек, който е грешил много, винаги бива умен.


Тема Re: Катарзис:)))нови [re: Чepвeнyшka]  
АвторCoциaлниo oт Cиpищниk (Нерегистриран)
Публикувано09.04.05 16:55



Може и да са 17 годишни пенсионерите, стига да са по условиата на КТ и да имат ТЕЛК.
Уж от наш'та боя а нещо ревизионизъм ви люля?



Тема Re: Катарзис:)))нови [re: Чepвeнyшka]  
Автор tililei (непроминентен)
Публикувано10.04.05 01:00



Драга, многопочтителна Госпожо,

Къде за мойта простата се уловите... нали за телевизия ставаше реч...
Скок-подскок дайте за бъбреците или дроба.... ако със забава простата се застраховаше нямаше всекидневно дедета да размахват гинко-на баба ми кюлотите по телевизонните реклами. Тка да беше...отиде застрахователното дело у кучия дирник. Както и да е...

Както знаем язвата боли и ние искрено се надяваме да стане чудо да избегнете този физиокатаклизъм

Уф, де ще го диря аз туй чудо дето ще ме забавлява... май май скоро в рубриката Весел рентиер ще поствам...
То аз де ще се слагам за умрелите невинен по обвинението в кражба на медийно внимание да пледирам. Ей ги Бритни,Ритни,Доца Геца-Меца,Ташка и Бумбашка- все юристи дето в краката им зрънце от гомно мязам.
Ай да видим дал' с буламч или не простата ще ми стигне с дрънчи-кухо да се справям...

Страхът води до анархия, защото инстинктът дискриминира моралните прегради пред деструктивното.


Тема Re: Катарзис:))) [re: tililei]  
Автор Чepвeнyшka (п(т)ичка)
Публикувано10.04.05 08:13




Спешно ти купувам уануей тикет къмто някое село, където сред пасторалния уют на пейзажа дано си намериш така необходимата душевна хармония

Човек, който е грешил много, винаги бива умен.



*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.